Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tynka - pneumolan dał już u nas efekty w postaci - choroba minęła. Pozostał tylko katar z którym się nie mogę uporać 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 Tatę wysłałam właśnie po jakieś SKUTECZNE krople do apteki całodobowej.


Nikolina - co Ty mówisz?
Dlaczego?
Jak to?
Co się stało?
Masz ten sam problem co ja...?


A pro po mnie - wyegzekwowałam od małżonka auto, więc w zasadzie nie jest źle. Ma mi oddać go w ciągu dwóch tygodni. Ale musiałam się długo prosić o niego.
Czyli odszedł bez niczego. No i dobrze. Bo skoro sam tak zdecydował, to chociaż tyle.


Wiem, że wynajmuje mieszkanie, podejrzewam tylko, że z jakąś kobietą...
No ale teraz znaczenia to już nie ma absolutnie żadnego...
Niech robi co chce.
Ja też sobie zaczynam układać życie i najchętniej bym go wcale nie widywała.... WCALE.





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niee baby w tym nie ma
tylko ze my sie wypalilismy jakoś. nie potrafimy ze soba rozmawiac. on potrafi co wieczor wyjsc o 18 na piwo z kolegami, wrocic o 22 gdy ja juz zasypiam, a ja do tego stopnia sie do tego przyzwyczailam ze przestalo mi go brakowac. to juz dluzszy czas trwa i to jest całokształt, może i ma rację...
a teraz mu się ostatnio przypomnialo że by się przytulił, że jak pójdziemy raz do kina to ja bede na jego widok piszczeć jak małolata. ale jakoś tak nie potrafie z dnia na dień wrócić do tego co było kiedyś i odstawić na bok te wszystkie zgrzyty między nami.
no więc wziął sobie plecak i poszedł do mamusi.
nie jest powiedziane że jutro nie wróci, że nie spróbujemy.. ale może faktycznie to już ta chwila że czas odpuścić?

ach srał go pies, nawet mi sie nie chce z nim gadać póki co.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Bry 😠
Się zaraz naprawdę zdenerwuję - dlaczego tu prawie nikt nic nie pisze nooo?
Czyżby nadszedł dzień likwidacji konta? 🥴
Nie lubię Was..
Rozumiem że każda ma zajęcia ale żeby nawet jednego zdania nie napisać? Nie wydaje mnie się żebyście były aż tak zajęte..
Hmmmm 🤢



Witam.
Nawiąże do Matyldy o co Cie prosiłam.
Pisałam Ci w sms po tym jak przeczytałam powyżej zacytowany post Oli żebyś napisała adminowi o tym problemi co Ci pisałam oraz żebys jak możesz napisała Oli bo się wscieka że nikt nie pisze (cytuje):
"...ze ja mam problem z brzuszkiem i ze nie mogę nic pisać".

No ale widać że nie tylko ja maiłam takie problemy także juznie ważne.

A tak z innej beczki.
Okazało się że dach przerósł mojego męża i nie skończylismy domu na czas takze w od poniedzialku na 3 miesiace wynajmujemy kawalerke. od kilku dni i przez najblizsze dni ostre pakowanie takze pewnie znow mnie tu dalej nie bedzie (bynajmniej nie czesto).

A co /wy macie z tymi facetami babki? to chyba jakas plaga. Moj co prawda sie nie wyprowadzil ani nie rozwiodl jak na razie ale jak tak dalej bedzie do mnie pyskowal i traktowal jak niewolnice domowa to chyba ja sie rozwiode. Na razie go usprawiedliwiam tym ze caly dzien jest w pracy zarobkowej a pozniej na budowie.

Ok lece.
Milego wieczoru i zdrowka dla chorowitkow 🙂
buziaki papa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Matko i córko, co się tu dzieje? Jakieś przesilenie jesienne? Odbija tym facetom or somtin? 🤨

Z lepszych wieści jeśli o mnie chodzi to to że się wytańcowałam że aż zakwasy mam, zajebista orkiestra - w ciągu 5 godzin zrobili tylko 3 krótkie przerwy, poza tym pyszne jedzenie, super sala i ogólnie fajnie, wróciliśmy do domu o północy bo...

.. teraz ta gorsza wiadomość - moje dziecko ma na nowo biegunkę 🥴 😞 Jutro jedziemy do lekarza na 8-mą.. Echh nooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry


Kurde Nikola, no nie spodziewałam się, trzymam kciuki żebyście się dogadali...

Ola zazdroszczę imprezy.. a co dawałaś Lence na biegunkę?

Ja wczoraj poszłam na spotkanie z koleżankami i wróciłam po 19... bo miałam dreszcze i w nocy pociłam się jak szczur i wogóle tak beznadziejnie się czuję...i Maksa też cos bierze, zwątpię normalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 🙂
Boże co za noc 🙂 nie byłam nigdy na takiej imprezie...
Straciłam głos! Nikola spała od 21 do 7 na weselu.... Bawiliśmy się do 8....
Tańce i na stołach były 😉
i chciałabym jeszcze...
szczerze to nawet nie poczułam że jestem sama....

Dziewczyny współczuje syt z chłopakami 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
bry 🙂
Boże co za noc 🙂 nie byłam nigdy na takiej imprezie...
Straciłam głos! Nikola spała od 21 do 7 na weselu.... Bawiliśmy się do 8....
Tańce i na stołach były 😉
i chciałabym jeszcze...
szczerze to nawet nie poczułam że jestem sama....

Dziewczyny współczuje syt z chłopakami 🤢 🤢


To poszalałaś 😉 ale gdzie Nikola spała?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tynka83 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
bry 🙂
Boże co za noc 🙂 nie byłam nigdy na takiej imprezie...
Straciłam głos! Nikola spała od 21 do 7 na weselu.... Bawiliśmy się do 8....
Tańce i na stołach były 😉
i chciałabym jeszcze...
szczerze to nawet nie poczułam że jestem sama....

Dziewczyny współczuje syt z chłopakami 🤢 🤢


To poszalałaś 😉 ale gdzie Nikola spała?


w domu weselnym były pokoje do wynajęcia 🙂 Nikola miała tam zapewnioną opiekunkę-moją koleżankę, która całą noc przy niej siedziała,,,, wiec byłam spokojna,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry
mój już wrócił ofkors, szybciej niż się wyniósł 😁 😁

sielanki nie ma, dzisiaj mamy poważną rozmowę przeprowadzać 🤨 🤨 jak dzieci spać pójdą bo tak to się nie da nic przecież

na razie standardowo się podlizuje, obiad zrobił, a nagotował tyle ziemniaków że jeszcze kopytka zrobiłam z nich i rogaliki ziemniaczane (przepis z moich wypieków - rewelacja )

Magda fajnie że poszalałaś, ja mam za tydzień weselisko naszych przyjaciół - będzie ostro 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eh co sie dzieje z tymi chlopami:..Ja narazie nie zamierzam zadnego miec conajmniej przez dwa lata 🙂
A nie pisalam Wam jak było w szkole. Było fajnie naprawe zajecia praktyczne bardzo mi sie podobaja,choc w mojej grupie same laseczki ttylko jeden chlopak ale bez szalu a tak liczylam ze moze kogos ciekawego poznam ale dupa;p
za tydzien moja sis przyjezdza chyba jakis melanz bedziemy musialy zaliczyc ze dwa miesaice nie pilam nic hehe a potanczylabym sobie 🙂A tak to wszystko oki wszyscy zdrowi;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Justyna - nic nie daję Lence tzn priobiotyki jak się uda w mleku... Podobno nie powinno się zatrzymywać przy jelitówce żeby się organizm oczyścił z wirusa 🤢



Ja dawałam jeszcze nifuroksayd, to niby na bakteryjną, ale nigdy nie wiadomo z czego ta biegunka tak naprawdę. A jak Lenka się czuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Eh co sie dzieje z tymi chlopami:..Ja narazie nie zamierzam zadnego miec conajmniej przez dwa lata 🙂
A nie pisalam Wam jak było w szkole. Było fajnie naprawe zajecia praktyczne bardzo mi sie podobaja,choc w mojej grupie same laseczki ttylko jeden chlopak ale bez szalu a tak liczylam ze moze kogos ciekawego poznam ale dupa;p
za tydzien moja sis przyjezdza chyba jakis melanz bedziemy musialy zaliczyc ze dwa miesaice nie pilam nic hehe a potanczylabym sobie 🙂A tak to wszystko oki wszyscy zdrowi;p


Aneta a Ty do Studium kosmetycznego się zapisałaś czy coś pokręciłam?


Magda z P. to super, że miałaś opiekę do małej 🙂

Nikola to przynajmniej widać, że się stara 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tynka83 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Justyna - nic nie daję Lence tzn priobiotyki jak się uda w mleku... Podobno nie powinno się zatrzymywać przy jelitówce żeby się organizm oczyścił z wirusa 🤢



Ja dawałam jeszcze nifuroksayd, to niby na bakteryjną, ale nigdy nie wiadomo z czego ta biegunka tak naprawdę. A jak Lenka się czuje?


mi też w szpitalu to zalecili....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Eh co sie dzieje z tymi chlopami:..Ja narazie nie zamierzam zadnego miec conajmniej przez dwa lata 🙂
A nie pisalam Wam jak było w szkole. Było fajnie naprawe zajecia praktyczne bardzo mi sie podobaja,choc w mojej grupie same laseczki ttylko jeden chlopak ale bez szalu a tak liczylam ze moze kogos ciekawego poznam ale dupa;p
za tydzien moja sis przyjezdza chyba jakis melanz bedziemy musialy zaliczyc ze dwa miesaice nie pilam nic hehe a potanczylabym sobie 🙂A tak to wszystko oki wszyscy zdrowi;p


Aneta a Ty do Studium kosmetycznego się zapisałaś czy coś pokręciłam?


Magda z P. to super, że miałaś opiekę do małej 🙂

Nikola to przynajmniej widać, że się stara 🙂



Tak to jest szkola policealna kosmetyczna ja wybralam kierunek masaz ale bede kursy kosmetyczne robic,tj. przedluzanie rzes,mikrodermabrazja itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, Hej!

Zaraz troszkę Was podczytam. U nas nic ciekawego sie nie dzzieje. Zawsze w rozjazdach(czasami mam dosyć później tego rozpakowywania, prasowania, prania) Ale zawsze wyjazdy wygrywają. Teraz bylismy w weekend na podlasiu 🙂 A w niedziele pojechalismy cala rodzinka tuz obok nas na grzybki do lasu. Coś niesamowtego 🙂 Tyle podgrzybków(takich szpileczek fajnych akurat do octu 🙂 i uwaga piękne prawdziwki sie znalazły 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🥴
Moja mała pszczółka chora na całego, ciągle płacze i krzyczy że boli.. 🥴
Gardło czerwone, zachrypnięta, zasmarkana a do tego te trójki lezą wszystkie na raz 🤢
Osłabiona jest.. marudna płaczliwa.
Moja mama już też chora, S. pozarażał wszystkich prócz mnie 🥴
No nic idę bo płacze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...