Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
dzien dobry!
ja uwazam to za skandal ze oni mnie do domu wypuscili :/
ale co ja moge jak nie mam zadnych wtyczek jesli chodzi o lekarzy:/
co do tego rozejscia to nie mam na to papieru wiec oni na to tyle ze tylk owysluchali wiec musze jeszcze jechac do tego mojego gina zeby mi dal jakis papier na to ale z nim to ja sobie jeszcze pogadam i to ostro!!
jestem juz tym wszystkim wyczerpana 😞

Ale przecież musiałaś podpisać papier że zostałaś poinformowana o wszelkich zagrożeniach i ogólnie sytuacji, podpisałaś coś przy wyjściu? Jak tak to dupa blada, ja bym nie podpisała 🤨

ja niczego nie podpisywalam 🥴o niczym nie zostalam poinformowana 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
dzien dobry!
ja uwazam to za skandal ze oni mnie do domu wypuscili :/
ale co ja moge jak nie mam zadnych wtyczek jesli chodzi o lekarzy:/
co do tego rozejscia to nie mam na to papieru wiec oni na to tyle ze tylk owysluchali wiec musze jeszcze jechac do tego mojego gina zeby mi dal jakis papier na to ale z nim to ja sobie jeszcze pogadam i to ostro!!
jestem juz tym wszystkim wyczerpana 😞

Ale przecież musiałaś podpisać papier że zostałaś poinformowana o wszelkich zagrożeniach i ogólnie sytuacji, podpisałaś coś przy wyjściu? Jak tak to dupa blada, ja bym nie podpisała 🤨

ja niczego nie podpisywalam 🥴o niczym nie zostalam poinformowana 🥴

No a wypis ze szpitala? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
dzien dobry!
ja uwazam to za skandal ze oni mnie do domu wypuscili :/
ale co ja moge jak nie mam zadnych wtyczek jesli chodzi o lekarzy:/
co do tego rozejscia to nie mam na to papieru wiec oni na to tyle ze tylk owysluchali wiec musze jeszcze jechac do tego mojego gina zeby mi dal jakis papier na to ale z nim to ja sobie jeszcze pogadam i to ostro!!
jestem juz tym wszystkim wyczerpana 😞

Ale przecież musiałaś podpisać papier że zostałaś poinformowana o wszelkich zagrożeniach i ogólnie sytuacji, podpisałaś coś przy wyjściu? Jak tak to dupa blada, ja bym nie podpisała 🤨

ja niczego nie podpisywalam 🥴o niczym nie zostalam poinformowana 🥴

No a wypis ze szpitala? 🤔

wypis dopiero ma byc we wtorek 🥴 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Andzia a teraz jak nic nie zacznie się dziać przez najbliższe dni to kiedy masz się zgłosić do szpitala???

Dzisiaj idzie, zasugerowałam jej żeby poszła posymulować że brzuch ją boli.. Kurde strach.. Może wody zielone, może mały pępowiną owinięty? A tak jak zacznie mówić że ją boli to może chociaż usg jej zrobią i obejrzą dokładniej.. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Andzia a teraz jak nic nie zacznie się dziać przez najbliższe dni to kiedy masz się zgłosić do szpitala???

Dzisiaj idzie, zasugerowałam jej żeby poszła posymulować że brzuch ją boli.. Kurde strach.. Może wody zielone, może mały pępowiną owinięty? A tak jak zacznie mówić że ją boli to może chociaż usg jej zrobią i obejrzą dokładniej.. 🤨


Masz rację, miałam już jej pisać żeby do innego szpitala uderzyła, że tak nie może być. Na dobry pomysł wpadłaś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Andzia a teraz jak nic nie zacznie się dziać przez najbliższe dni to kiedy masz się zgłosić do szpitala???

Dzisiaj idzie, zasugerowałam jej żeby poszła posymulować że brzuch ją boli.. Kurde strach.. Może wody zielone, może mały pępowiną owinięty? A tak jak zacznie mówić że ją boli to może chociaż usg jej zrobią i obejrzą dokładniej.. 🤨


Masz rację, miałam już jej pisać żeby do innego szpitala uderzyła, że tak nie może być. Na dobry pomysł wpadłaś 🙂

Ja mam znajomą której dzięki symulowaniu zrobili 2 razy cc, a okazało się potem że obydwoje dzieci pępowiną owinięte dokładnie, więc intuicja matki najlepsza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Andzia a teraz jak nic nie zacznie się dziać przez najbliższe dni to kiedy masz się zgłosić do szpitala???

Dzisiaj idzie, zasugerowałam jej żeby poszła posymulować że brzuch ją boli.. Kurde strach.. Może wody zielone, może mały pępowiną owinięty? A tak jak zacznie mówić że ją boli to może chociaż usg jej zrobią i obejrzą dokładniej.. 🤨



jasne, jasne
Masz rację, miałam już jej pisać żeby do innego szpitala uderzyła, że tak nie może być. Na dobry pomysł wpadłaś 🙂

Ja mam znajomą której dzięki symulowaniu zrobili 2 razy cc, a okazało się potem że obydwoje dzieci pępowiną owinięte dokładnie, więc intuicja matki najlepsza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam

zdjecia skasowalam,
jestem ledwo zywa bo leje sie ze mnie bo okres dostalam a do tego wlasnie Ala padla a wogole w dzien nie spala a jak wrocilysmy ze spaceru tak prawie 3 godziny bylo jeczenie placz i wymiotowanie przez godzine. Zarzygala wszystko, doslownie, wlasnie 1/3 sie pierze reszta jutro 😞 do tego szla po pokoju rzygala i sie slizgala w tych wymiocinach upadajac , mowie Wam masakra jakiej jeszcze w zyciu niemialam i tak pol godziny ponad ciaglego wymiotowania 😞
Potem jeczala ze glodna i tylko \"mniam, mniam mniam\" no i nawet nie wiedzialam co jej dac do jedzenia po takich przzygodach. Dostala bulke z maslem bo to ochoczo zjadla a mi osobiscie pomaga po takich akcjach jak miewalam.

A tak to wlasnie mam pytanie co mozna dac dziecku jesc od razu po takim wymiotowaniu jak sie domaga bo jest glodne i do tego przed snem zeby nie obciazac zoladka?

ide niebawem ogladnac moj serial m jak milosc a po nim ide sie wykapac bo ja tez jestem w polowie upackana przez corcie bo jak sie tak wychawtowala to od razu sie cala brudna do mnie przytulila 😞
Eh..... ciezki dzien.
Do tego Zus mnie sprawdza i boje sie co mi wolno oficjalnie a co nie ;/
byli juz pod moim adresem zameldowania u babci i kazali nastepnego dnia sie wytlumaczyc, napisalam ze nie mieszkam tam to kazala babka ma napisac adres zamieszkania no i musialam podac. I teraz boje sie ze mnie na czyms w ich oczach niedozwolonym zlapia na L4. Kur**a jazde za 90zl miesiecznei robia jakbym siedziala na L4 za co najmniej 2tys .... 🤢

ide....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matyllda odpisalam Ci 😉

P.s a wracajac jeszcze Matylda na chwile co do projektu domu to tak jak pisalam naszym marzeniem jest dom z bala ale patrzac bardziej realnie i mam nadzieje ze sie szybko spelni to jest ten projekt-bardzo nam sie podoba i co wazniejsze pasuje wymogami do zagospodarowania przestrzennego naszej dzialki 😉
http://www.projekty.ign.com.pl/projekt_domu/iskierka/152/opis
Tam masz rzutu i nawet zdjecia czyis domow jak chcesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alice1984 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Alice - mam pytanie jak długo jestes na obecnym zwolnieniu i do kiedy na nim jestes?


Jestem od 31 sierpnia i na razie mam do 25 listopada ale mozliwe ze jeszcze ostatnie dostaen od 26 listopada na 4tyg ale moze nie-zalezy co lekarz powie 25 listopada a czemu pytasz?



napisze Ci priv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Alice - mam pytanie jak długo jestes na obecnym zwolnieniu i do kiedy na nim jestes?


Jestem od 31 sierpnia i na razie mam do 25 listopada ale mozliwe ze jeszcze ostatnie dostaen od 26 listopada na 4tyg ale moze nie-zalezy co lekarz powie 25 listopada a czemu pytasz?



napisze Ci priv


odp Ci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alice1984 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Alice - mam pytanie jak długo jestes na obecnym zwolnieniu i do kiedy na nim jestes?


Jestem od 31 sierpnia i na razie mam do 25 listopada ale mozliwe ze jeszcze ostatnie dostaen od 26 listopada na 4tyg ale moze nie-zalezy co lekarz powie 25 listopada a czemu pytasz?



napisze Ci priv


odp Ci 🙂

ja tyż,
idę spać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice - a co jest Ali że wymiotuje? 😮
Jak Lenka była chora i miała jelitówkę to Ozimek nie kazał mleka ani produktów mlecznych, jedynie lekkie tzn lekkostrawne produkty - zupka z ryżem na warzywach, dynia gotowana, marchew gotowana, ryż z jabłkiem...
Tylko pytanie co jej jest?
Wiem co to znaczy i rozumiem doskonale co czujesz.. Echh, 2 razy już przez to przechodziłam i więcej nie chcę 🥴
A temperaturę ma? Jakieś inne objawy poza wymiotami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Alice - a co jest Ali że wymiotuje? 😮
Jak Lenka była chora i miała jelitówkę to Ozimek nie kazał mleka ani produktów mlecznych, jedynie lekkie tzn lekkostrawne produkty - zupka z ryżem na warzywach, dynia gotowana, marchew gotowana, ryż z jabłkiem...
Tylko pytanie co jej jest?
Wiem co to znaczy i rozumiem doskonale co czujesz.. Echh, 2 razy już przez to przechodziłam i więcej nie chcę 🥴
A temperaturę ma? Jakieś inne objawy poza wymiotami?


nie wiem czy ma temperature bo goraca nie jest a termometr ma padnieta baterie i nie kupilam jeszcze.
Wydaje mi sie ze albo na zoladku jej stanal obiadek ze sloiczka (dzis mialam spalony nie zdrowy obiad wiec dalam Ali sloiczek hippa po 15miesiacu jakies knedelki z miesem i warzywami) bo zjadla go po 14 a po 18 zwymiotowala wszystkie jego skladniki nietkniete ze tak to ujme 🤢 albo moze zaszkodzilo jej to ze zjadla monte na kolacje jak wrocilismy a przy tym tak wariowala i skakala ze moze po tym skakaniu bo najpierw zwymiotowala monte potem caly obiadek ze sloiczka. Ale prwdzej na te sloik bym obstawiala bo zeby po 4h sie nic nie strawil? a w dodatku zawsze wariuje i skacze i to czesto po jedzeniu i tylko raz pare tyg temu troche zwymiotowala ale troche a nie caly pokoj Eh... mleka jej nie dalam , dalam jej bulke z maslem i wode mineralna do picia. Teraz spi na szczescie spokojnie juz od 3h niecalych.
Ok ide spa bo padam a jeszcze maz mnie wkurza strasznie nawet na odleglosc ze juz nie mam sil na nic.....
dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...