Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
o matko Nikssa jakie paskudne te lalki 😮 a jaka cena - szok...
Farmer mi się podoba 😉 i na Mikołajki też może Nikoli kupię ☺️

dobry 😉


Magda nie to ze mam tu cos do Ciebie czy Twojej wypowiedzi ale zaraz wyjasnie oco mi chodzi....

Powiedzcie mi jak to jest????

Jak ktos wstawil meble kuchenne i napisalam ze sa PASKUDNE to mi wojne zrobilyscie o sposob wyrazania sowjego guztu i ze takich slow sie nie uzywa!! Co dla mnie jest troche dziwne bo czasem czlowiek chce cos wiecej powiedziec niz tylko ze nie w moim guscie, ale jak Magda teraz napisala ze lalaki sa PASKUDNE ktore sobie Nikolina wybrala to jest OK? lub bedzie ok i nikt Magdy nie bedzie sie czepiac ze uzyla slowa PASKUDNE w identycznej sytuacji co ja czyli w sytuacji kiedy ktos wstawia link z jakas rzecza ktora mu sie podoba lub ktora kupia a MI SIE NIE PODOBA!?

To troche niesprawiedliwe moim zdaneim.... 😠

Przeoraszam Magda to nie do Ciebie ale to do ogółu odnośnie sposobu postrzeganai błednego moich wypowiedzi gdzie nikomu nie ubilizam tak jak Ty tylko wyrazam dokładnie swoje upodobanie....

Co do lallek tez tak mysle a autko falne. O tych lalkach bylo niedawno w pytaniu na sniadenie. Psycholog odradzal....

Ide na serial.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice ma rację !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!





a ja kurwa musiałam pojechać do miasta ( do apteki po leki dla cioci ) i tam przez przypadek spotkałam P.
no normalnie jak pech to pech
ale nie było tak źle skończyło się szampanem ( tzn pseudo szampanem , tzn winem musującym za 16,99 😉 ) świętowaliśmy sukces zawodowy mojego męża ( szkoda że moich nigdy przez moje lenistwo nie będziemy świętować )
i P. padł jak mucha 😁
także święty spokój
uff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tzn uważam że Alice ma rację wiadomo w jakiej kwestii
a co do lalek to mi się podobają , sama bym taką chciała i jak najbardziej w moim guście
uważam że nasz dzieci trochę za małe na takie cóś ale Julka Nikoliny jak najbardziej 😉
z resztą tak jak nikolina napisała "to jest teraz modne " to dlaczego Julka ma tego nie mieć ????
fajne mi się podoba a jeszcze jeśli ma to jej sprawić frajdę to tym bardziej
narka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Drogie Panie!!!
Jaką pralkę automatyczna polecacie??? 🙂 Jest szansa, że sobie kupimy 🙂
Moja mama ma Boscha no i jest taki sobie.
Nie wiem jak Wy, ale ja mam stosy prania 😠
Ł. gadał coś o Samsungu, podobno dobre są. Ja słyszałam, że Beko ,mimo iż tak tanie to naprawdę ludzie je polecają.
Więc jeśli możecie to napiszcie, będę wdzięczna, bo w końcu wybór pralki to nie byle co 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry a czy ktoś otworzył ten link z lalkami??
Przecież to lalki -potwory to co mam napisać, że są przepiękne??
Chyba znowu robicie aferę z niczego....
Potwór sam w sobie oznacza coś brzydkiego, paskudnego....
Określiłam urodę lalki a nie wybór Nikssy....
Zresztą moja wypowiedź nie była skierowana ani do Alice ani do Matyldy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Sorry a czy ktoś otworzył ten link z lalkami??
Przecież to lalki -potwory to co mam napisać, że są przepiękne??
Chyba znowu robicie aferę z niczego....
Potwór sam w sobie oznacza coś brzydkiego, paskudnego....
Określiłam urodę lalki a nie wybór Nikssy....
Zresztą moja wypowiedź nie była skierowana ani do Alice ani do Matyldy....

no pewnie ze nie, chociaż ja tez paskudna jestem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉
ale najlepiej usunąć konto nie ???
dziecinne , też tak kiedyś robiłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Drogie Panie!!!
Jaką pralkę automatyczna polecacie??? 🙂 Jest szansa, że sobie kupimy 🙂
Moja mama ma Boscha no i jest taki sobie.
Nie wiem jak Wy, ale ja mam stosy prania 😠
Ł. gadał coś o Samsungu, podobno dobre są. Ja słyszałam, że Beko ,mimo iż tak tanie to naprawdę ludzie je polecają.
Więc jeśli możecie to napiszcie, będę wdzięczna, bo w końcu wybór pralki to nie byle co 😆

ja nie wiem co mam , więc niczego nie polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Sorry a czy ktoś otworzył ten link z lalkami??
Przecież to lalki -potwory to co mam napisać, że są przepiękne??
Chyba znowu robicie aferę z niczego....
Potwór sam w sobie oznacza coś brzydkiego, paskudnego....
Określiłam urodę lalki a nie wybór Nikssy....
Zresztą moja wypowiedź nie była skierowana ani do Alice ani do Matyldy....


witam.

Magda ja znam te lalki i uwazam tak samo jak Ty ze sa paskudne ale jak ja bym to napisała to uwierz mi zaraz polowa Pań tutan na mnie sie by rzuciła i na prawde niemam nic do Ciebie i Cie lubie ale chodzi mi o to zeby uswiadomic reszcie kobiet tutaj ze nie tylko ja uzywam jak widac takeigo slownictwa. A ja tego slowa nie uwazam za hamskie czy nie na miejscu zwlaszcza na forum gdzie moim zdaniem jest ono po to zeby szczerze (bardziej niz w realu) wymienic poglady na dany temat takze wracaj do Nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Drogie Panie!!!
Jaką pralkę automatyczna polecacie??? 🙂 Jest szansa, że sobie kupimy 🙂
Moja mama ma Boscha no i jest taki sobie.
Nie wiem jak Wy, ale ja mam stosy prania 😠
Ł. gadał coś o Samsungu, podobno dobre są. Ja słyszałam, że Beko ,mimo iż tak tanie to naprawdę ludzie je polecają.
Więc jeśli możecie to napiszcie, będę wdzięczna, bo w końcu wybór pralki to nie byle co 😆


Natka wlasnie czekam na kogos z serwisu do pralki bo sie psuje. o 9tej ma byc gosciu. Co prawda to nie moja pralka bo to na wynajetym mieszkaniu tu jest ale przerazilam sie gdyz wlasciciel dal mi karte gwarancyjna i ona ma tylko 1,5 roku a ja nieukrywam ze mam bardzo podobny model tej samej firmy (mam ta sama wersje tylko normalna a ta jest slim). Takze odradzam Ci AMICA.

CO do Beko to tez lubie ta firme i jakbym miala kupowac na dzien dzisiejszy to wlasnie beko. Wydaje mi sie ze ma idealne proporcje ceny do jakosci i wypasionych bajerow niektorych. Np to co mi sie w BEKO podoba to to ze daja czesto 5 lat gwarancji gratis (0otrzymalam taka od producenta 2 miesiace temu jak kupilam zmywarke ) I to ze jako chyba jedyna (bynajmniej nie znalazlam innych) to to ze mozesz sobie ustawic temp prania na dowolna od 10-90 stopni a ja czesto bym chetnie prala np na 70 czy 50 st a nie 40 czy 60, wiem bo zauwazylam to po starej pralce babci gdzie moglam sobie tam ustawic ze niby tylko 10 stopni roznicy ale jednak potrafia np usunac plamy a nie zniszczys ubran takze dla mnie ten parametr jest najwazniejszy.
Jak chcesz to tu masz liste modeli ktorej beko na dzien dzisiejszy daje 5 lat gwarancji 🙂

http://www.beko.com.pl/images/5lat_maxi_4q2012.jpg
a tu strona:
http://www.beko.com.pl/dluzsza_gwarancja

Poza tym tak jak piszeszz zekomo duzo osob tez poleca boscha czy samsunga ( to ten sam producent podzespolow zekomo) i chyba te firmy jakos sie polaczyly czy cos?
Chrzestna mojego meza z niemiec przywiozla nam pralke boscha od swojego sasiada ktoremu znudzil sie stara i kupil sobie nowa bo maa juz 5 lat ale jest sprawna w 100% mam model sprzed 5 lat ktory ma takie bajery jak teraz niektore typu prasowanie czy automatyka wagowa. Nie wiem jak w praktyce ta pralka bo jeszcze jej nie uzywalam. Czeka na skonczenie domu naszego takze na temat boscha osobiscie moge sie wypowiedziec dopiero za jakis czas. A dodam ze my mamy jakos model ktory nie byl dedykowany na polski rynek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oo losie

Magda nie wygłupiaj się 😘 😘 o paksudy się nie obrażam bo są paskudy. No ale Dżulia jest w takim wieku teraz że jak sobie coś uroi to nie ma przebacz. Potrafi mnie tydzień męczyć, żebym jej karteczki z tymi monsterami kupiła, kasę sobie odkładała na pojemnik na drugie śniadanie (monster high oczywiście) no i lalkę CHCE bardzo więc niech już ma 😁 😁 😁 nie wiem o czym tam psycholog mówił ale nie przesadzajmy, ja w dzieciństwie też miała fazy na zbieranie różnych pierdół z bajek - wiadomo, inne rzeczy była na topie wtedy, to nie ma co porównywać. Na tą chwilę Czarodziejka z księżyca czy inne Tsubasy też zbytnio mądre mi się nie wydają 😁 😁strasznościa się nie spinam jakoś specjalnie, sama w wieku 8-9 lat pod nieobecność rodziców czaiłam się żeby oglądać Freddyego Kruegera ( z palcem na pilocie non stop, żeby przełączać w strasznych momentach 😁)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ok. Byl gosc od pralki i poszedl.

COFAM TO CO POWIEDZIALAM O AMICE ☺️

okazalo sie ze jakis jelop ktory montowal ta pralke (czytaj wlasciciel albo niewiem kto) na pewno nie ja i nie moj maz ani Ala 😁 nie zwolnil jakiejs blokady transportowej (duzo mi to mowi) i to powodowalo ze w trakcie pracy bemben walil tak jakby mial wyleciec (podejrzewalismy lozysko zepsute bo tak trzaskalo).
Gosciu zwolnil blokade odkrecil i przykrecil pare srubek i puscilismy program wirowanie na sucho i jak na razie wszystko wyglada ze dziala takze jak widac Amica dziala a problem nie byl w pralce tylko zlym zamontowaniu i uzytkowaniu od poczatku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
oo losie

Magda nie wygłupiaj się 😘 😘 o paksudy się nie obrażam bo są paskudy. No ale Dżulia jest w takim wieku teraz że jak sobie coś uroi to nie ma przebacz. Potrafi mnie tydzień męczyć, żebym jej karteczki z tymi monsterami kupiła, kasę sobie odkładała na pojemnik na drugie śniadanie (monster high oczywiście) no i lalkę CHCE bardzo więc niech już ma 😁 😁 😁 nie wiem o czym tam psycholog mówił ale nie przesadzajmy, ja w dzieciństwie też miała fazy na zbieranie różnych pierdół z bajek - wiadomo, inne rzeczy była na topie wtedy, to nie ma co porównywać. Na tą chwilę Czarodziejka z księżyca czy inne Tsubasy też zbytnio mądre mi się nie wydają 😁 😁strasznościa się nie spinam jakoś specjalnie, sama w wieku 8-9 lat pod nieobecność rodziców czaiłam się żeby oglądać Freddyego Kruegera ( z palcem na pilocie non stop, żeby przełączać w strasznych momentach 😁)


powiem Ci szczerze ze mi tez sie wydaja paskudne te lalki ale jak by mnie corka tak meczyla jak Twoja to ja wiem?? pewnei tez bym kupila ☺️ Psycholog odradzal ale odradzal tak samo jak lalki barbi i ja wiem czy nasze pokolenie chce sie odchudzac bo sie na lalkach barbi wychowywalo czy z innych powodow. Wazne zeby rodzice widzieli czy zabawa nie przeradza sie w jakies patologie czy co to tam 😉
a masz juz jakis dokladny model upatrzony czy zestaw tych paskudztw czy byle co tam bedzie pod reka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...