Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Ok. Byl gosc od pralki i poszedl.

COFAM TO CO POWIEDZIALAM O AMICE ☺️

okazalo sie ze jakis jelop ktory montowal ta pralke (czytaj wlasciciel albo niewiem kto) na pewno nie ja i nie moj maz ani Ala 😁 nie zwolnil jakiejs blokady transportowej (duzo mi to mowi) i to powodowalo ze w trakcie pracy bemben walil tak jakby mial wyleciec (podejrzewalismy lozysko zepsute bo tak trzaskalo).
Gosciu zwolnil blokade odkrecil i przykrecil pare srubek i puscilismy program wirowanie na sucho i jak na razie wszystko wyglada ze dziala takze jak widac Amica dziala a problem nie byl w pralce tylko zlym zamontowaniu i uzytkowaniu od poczatku.


heheh tez tak odwaliłam jak zakupiliśmy pralkę i odburzyłam ją w nowym mieszkaniu - prawie mi wyskoczyła z łazienki 😁 😁 a tam się opkazało że tylko jakąs śrubkę trzeba było odkręcić z tyłu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
niksssa napisał(a):
oo losie

Magda nie wygłupiaj się 😘 😘 o paksudy się nie obrażam bo są paskudy. No ale Dżulia jest w takim wieku teraz że jak sobie coś uroi to nie ma przebacz. Potrafi mnie tydzień męczyć, żebym jej karteczki z tymi monsterami kupiła, kasę sobie odkładała na pojemnik na drugie śniadanie (monster high oczywiście) no i lalkę CHCE bardzo więc niech już ma 😁 😁 😁 nie wiem o czym tam psycholog mówił ale nie przesadzajmy, ja w dzieciństwie też miała fazy na zbieranie różnych pierdół z bajek - wiadomo, inne rzeczy była na topie wtedy, to nie ma co porównywać. Na tą chwilę Czarodziejka z księżyca czy inne Tsubasy też zbytnio mądre mi się nie wydają 😁 😁strasznościa się nie spinam jakoś specjalnie, sama w wieku 8-9 lat pod nieobecność rodziców czaiłam się żeby oglądać Freddyego Kruegera ( z palcem na pilocie non stop, żeby przełączać w strasznych momentach 😁)


powiem Ci szczerze ze mi tez sie wydaja paskudne te lalki ale jak by mnie corka tak meczyla jak Twoja to ja wiem?? pewnei tez bym kupila ☺️ Psycholog odradzal ale odradzal tak samo jak lalki barbi i ja wiem czy nasze pokolenie chce sie odchudzac bo sie na lalkach barbi wychowywalo czy z innych powodow. Wazne zeby rodzice widzieli czy zabawa nie przeradza sie w jakies patologie czy co to tam 😉
a masz juz jakis dokladny model upatrzony czy zestaw tych paskudztw czy byle co tam bedzie pod reka?


no na pewno poniżej 100zł musi być, jakąś tam widziałam za 80 ale to jeszcze musze się wywiedzieć która tam jej się marzy bo jakieś 2 ma ulubione a ja się po pierwsze nie orientuje a po drugie tak mi ucho już zmęczyła tym, że jak słysze MONSTER to mi się siekera w kieszeni otwiera 😁 😁

Edit: no a dla równowagi dopilnowałam już żeby od chrzestnej (mojej siostry) dostała jakieś ciekawe książki, coby się dziecko nie wypaczyło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

O losie 😮
Powiem tak - niektórym polecam czytanie ze zrozumieniem. A jeśli nadal ktoś nie rozumie to tłumaczę że chodziło o urodę lalki a nie ocenę czyjegoś gutu!!! Zresztą Magda chyba napisała to potem.
Boże boże... ręce czasem mi tu opadają i też mam ochotę konto usunąć bo się robi żenua i dziecinada - tyle w temacie!!!

Magda
- szkoda że usunęłaś konto 😞

Nina - ja mam pralkę Boscha od 3 lat i nie narzekam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Bry 🙂

O losie 😮
Powiem tak - niektórym polecam czytanie ze zrozumieniem. A jeśli nadal ktoś nie rozumie to tłumaczę że chodziło o urodę lalki a nie ocenę czyjegoś gutu!!! Zresztą Magda chyba napisała to potem.
Boże boże... ręce czasem mi tu opadają i też mam ochotę konto usunąć bo się robi żenua i dziecinada - tyle w temacie!!!

Magda
- szkoda że usunęłaś konto 😞

Nina - ja mam pralkę Boscha od 3 lat i nie narzekam 🙂


Ola jak ja cos oceniam to tez NIE GUST czyjs bo KAZDY MA INNY I MA PRAWO MU SIE PODOBAC CO SIE CHCE tylko tak jak Ty napisalas ze Magda ocenila urode lalki dla ktorych niektorym wydaje sie ladna a niektorym paskudna a ja tak ocenialam meble ktore dla mnie wydaje sie byc paskudne swoja "uroda" a innym sie marza i podobaja takze pamietaj To jak ja nastepnym razem tez napisze cos w stylu "paskudne okropne itp" zeby nikt nie odbierał to tak jak TY powyzej napisałas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola dla przypomnienia w jakim konteksie ja ujełam to slowo....


alexia_79 napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
tynka83 napisał(a):
Alice te kuchnie zupełnie nie w moim guście, chodzi mi mniej więcej o coś takiego tylko biały ale jeszcze nawet się nie rozglądałam bo do remontu jeszcze daleko http://blackredwhite.ecpaper.eu/2011_new/#page=16-17


Justyna nie obrazisz sie na mnie?? Jak dla mnie to paskudne jest-kompletnie nie w moim guscie 😞

O Twoich meblach nikt nie pisał że paskudne... Więc może z przymiotnikami ostrożniej 😉
Nie w Twoim guście i tyle 🙂


a moglas napisac ze paskudne ja bym sie nie obrazila i nieobraze ze komus cos sie niepodoba, a jest wolnosc slowa wiec napisze otwarcie ze cos dla mnie jest paskudne-czyli nie ze mi sie nie podoba i nie jest w moim gusice tylko jeszcze gorzej 😜 a przymiotnik \\\\\\\'paskudne\" nie jest obrazliwy,hamski czy powszechnie bardzo ublizajacy wiec niewiem czemu sie tak denerwujesz?

Nie denerwuję się, po prostu z szacunku do czyjegoś gustu nie wypada tak napisać, uważam że to niekulturalne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Bry 🙂

O losie 😮
Powiem tak - niektórym polecam czytanie ze zrozumieniem. A jeśli nadal ktoś nie rozumie to tłumaczę że chodziło o urodę lalki a nie ocenę czyjegoś gutu!!! Zresztą Magda chyba napisała to potem.
Boże boże... ręce czasem mi tu opadają i też mam ochotę konto usunąć bo się robi żenua i dziecinada - tyle w temacie!!!

Magda
- szkoda że usunęłaś konto 😞

Nina - ja mam pralkę Boscha od 3 lat i nie narzekam 🙂


Ola jak ja cos oceniam to tez NIE GUST czyjs bo KAZDY MA INNY I MA PRAWO MU SIE PODOBAC CO SIE CHCE tylko tak jak Ty napisalas ze Magda ocenila urode lalki dla ktorych niektorym wydaje sie ladna a niektorym paskudna a ja tak ocenialam meble ktore dla mnie wydaje sie byc paskudne swoja \"uroda\" a innym sie marza i podobaja takze pamietaj To jak ja nastepnym razem tez napisze cos w stylu \"paskudne okropne itp\" zeby nikt nie odbierał to tak jak TY powyzej napisałas.

Nadal nie rozumiesz więc kończę temat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Bry 🙂

O losie 😮
Powiem tak - niektórym polecam czytanie ze zrozumieniem. A jeśli nadal ktoś nie rozumie to tłumaczę że chodziło o urodę lalki a nie ocenę czyjegoś gutu!!! Zresztą Magda chyba napisała to potem.
Boże boże... ręce czasem mi tu opadają i też mam ochotę konto usunąć bo się robi żenua i dziecinada - tyle w temacie!!!

Magda
- szkoda że usunęłaś konto 😞

Nina - ja mam pralkę Boscha od 3 lat i nie narzekam 🙂


Ola jak ja cos oceniam to tez NIE GUST czyjs bo KAZDY MA INNY I MA PRAWO MU SIE PODOBAC CO SIE CHCE tylko tak jak Ty napisalas ze Magda ocenila urode lalki dla ktorych niektorym wydaje sie ladna a niektorym paskudna a ja tak ocenialam meble ktore dla mnie wydaje sie byc paskudne swoja \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"uroda\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" a innym sie marza i podobaja takze pamietaj To jak ja nastepnym razem tez napisze cos w stylu \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"paskudne okropne itp\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" zeby nikt nie odbierał to tak jak TY powyzej napisałas.

Nadal nie rozumiesz więc kończę temat


no wlasnie nie rozumiem?? Ja napisałam ze meble sa dla mnie paskudne ( a nie gust Justyny), a Magda napisala ze lalki sa paskudne a nie gust Nikoliny wiec w czym prablem bo ja uwazam ze postąpiłysmy identycznie w krytyce co do danej rzeczy ( a nie czujegos gustu), tylko ze mnie potepiacie z tego powodu a innych nie i to jest nadal dla mnie niezrozumiae i niesprawiedliwe w tym temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Bry 🙂

O losie 😮
Powiem tak - niektórym polecam czytanie ze zrozumieniem. A jeśli nadal ktoś nie rozumie to tłumaczę że chodziło o urodę lalki a nie ocenę czyjegoś gutu!!! Zresztą Magda chyba napisała to potem.
Boże boże... ręce czasem mi tu opadają i też mam ochotę konto usunąć bo się robi żenua i dziecinada - tyle w temacie!!!

Magda
- szkoda że usunęłaś konto 😞

Nina - ja mam pralkę Boscha od 3 lat i nie narzekam 🙂


Ola jak ja cos oceniam to tez NIE GUST czyjs bo KAZDY MA INNY I MA PRAWO MU SIE PODOBAC CO SIE CHCE tylko tak jak Ty napisalas ze Magda ocenila urode lalki dla ktorych niektorym wydaje sie ladna a niektorym paskudna a ja tak ocenialam meble ktore dla mnie wydaje sie byc paskudne swoja \\\\\\\\\"uroda\\\\\\\\\" a innym sie marza i podobaja takze pamietaj To jak ja nastepnym razem tez napisze cos w stylu \\\\\\\\\"paskudne okropne itp\\\\\\\\\" zeby nikt nie odbierał to tak jak TY powyzej napisałas.

Nadal nie rozumiesz więc kończę temat


no wlasnie nie rozumiem?? Ja napisałam ze meble sa dla mnie paskudne ( a nie gust Justyny), a magda napisala ze lalki sa paskudne a nie gust Nikoliny wiec w czym prablem bo ja uwazam ze postąpiłysmy identycznie w krytyce co do danej rzeczy ( a nie czujegos gustu).

Temat zakończyłam - piszę to po raz ostatni - kto miał zrozumieć to zrozumiał, kto nie zrozumiał będzie żył w niewiedzy czy jak kto woli - nieświadomości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
robi się ciekawie ale mnie to nie interesuje
wiem jakie znaczenie ma słowo "paskudne" więc wydaje mi się że chyba podobne nie ważne czy tyczy się to lalki i czyichś/czyiś mebli 😮
wiec nie wiem czemu wtedy była o to afera a teraz ma nie być 😁
chociaż z szacunku dla forumowiczek wolałabym tego tematu nie ciągnąć




co do pralki to ja sprawdziłam mam tu Amicę i babcia moja ma taką samą ale ile było z nimi problemu to głowa mała ile razy one się poblokowały że albo prałyby cały miesiac bez wyłączenia ( raz 2 dni po czym odłączyliśmy kabel z gniazdka 🤪 )
a no waśnie jak pradu zabraknie w trakcie to ona się nie resetuje po ponowym właczeniu prądu , tylko tez prałaby do końca swiata 😮
w przemyślu nie wiem co mam , ale wkurza mnie bo nie ma krótszego prania niż 120 minut 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Polecam tekst Ozimka o warzywach i jedzeniu - zwłaszcza mamom niejadków 🙂

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=387903221290478&set=a.352195241527943.83880.351287104952090&type=1



Mój do niejadków nie należy, wręcz przeciwnie 😁 Ma to po mnie i Ł. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja Wam wstawie czym się aktualnie zajmuje 🙂
Wymyslilam jak staare puszki ozdoić by ladnie (pojecie wzgledne -mi sie podoba imitacja drewna) a mialam stara okleine i wykorzystalam puszki po specyfiku na stawy ktory pije oraz stara okleine 🙂

....

jeszcze muszę wymyslec jakies naklejki ktore nakleje na to z nazwami produktu ktory się tam znajduje. Mam 4 takie puszki w jednej sol w drugiej orzechy wloskie w 3cej bulka tarta a 4ta wolna. A 5ta gdzies sie zgubila w przeprowadzce 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

czasami zajrzę tu z sentymentu. CZASAMI.
I zajrzałam i dzisiaj i nagle czytam że Magda usunęła konto...
hmm

Szkoda, bo moim zdaniem to Alice powinna usunąć konto: bo odkąd dołączyłaś do kwietnióweczek niejedna przez Ciebie tu nie wchodzi ( np JA ) i niejedna usunęła konto. Taka troszkę mąciwoda jesteś, nie potrafisz wyrazić konstruktywnej krytyki, wyrażasz ją bardzo jednoznacznie: wg swojej opinii oceniasz wszystko i wszystkich..My znamy się jednak troszkę dłużej, razem byłyśmy w ciąży, razem rodziłyśmy: więc w naszym, "starym" gronie możemy pozwolić sobie na więcej szczerości wobec siebie, więcej uszczypliwości w komentarzach. Może weź to pod uwagę przy kolejnej krytyce co?
Więc szkoda, że to Magda usunęła konto 🤢

A mi dałaś powód, żeby nawet czasami tu nie zaglądać 😎

P. S. CZASAMi nie daje mi żadnego prawa do udzielania się na tym wątku, to prawda ale nie mogłam się powstrzymać. ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
Bry 🙂

czasami zajrzę tu z sentymentu. CZASAMI.
I zajrzałam i dzisiaj i nagle czytam że Magda usunęła konto...
hmm

Szkoda, bo moim zdaniem to Alice powinna usunąć konto: bo odkąd dołączyłaś do kwietnióweczek niejedna przez Ciebie tu nie wchodzi ( np JA ) i niejedna usunęła konto. Taka troszkę mąciwoda jesteś, nie potrafisz wyrazić konstruktywnej krytyki, wyrażasz ją bardzo jednoznacznie: wg swojej opinii oceniasz wszystko i wszystkich..My znamy się jednak troszkę dłużej, razem byłyśmy w ciąży, razem rodziłyśmy: więc w naszym, \"starym\" gronie możemy pozwolić sobie na więcej szczerości wobec siebie, więcej uszczypliwości w komentarzach. Może weź to pod uwagę przy kolejnej krytyce co?
Więc szkoda, że to Magda usunęła konto 🤢

A mi dałaś powód, żeby nawet czasami tu nie zaglądać 😎

P. S. CZASAMi nie daje mi żadnego prawa do udzielania się na tym wątku, to prawda ale nie mogłam się powstrzymać. ☺️


Moze daruj sobie takie komentarze. Ja wypowiadam sie TAK SAMO jak wiekszosc z Was!!! i przestan klamac ze to ja tu mece odkad przyszlam bo same nie raz nie ktore z Was przyznawaly ze zanim jeszcze przyszlam to nie raz byly rozne afery miedzy Wami takze na mnie nie zwalaj. I nie pozwole na to zeby kiedy oceniam meble ktore dla mnie sa paskudne byla gorzej traktowana do inych z Was ktore uzywaja tego samego slowa w tym samym znaczeniu. Nikomu nie ublizam chyba ze ktos pierwszy na mnie najezdza tak jak TY teraz. Milego dnia-idz wypoczywaj i zbieraj sily na porod bo nerwami dziecku zaszkodzisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
MrsTuliPanna napisał(a):
Bry 🙂

czasami zajrzę tu z sentymentu. CZASAMI.
I zajrzałam i dzisiaj i nagle czytam że Magda usunęła konto...
hmm

Szkoda, bo moim zdaniem to Alice powinna usunąć konto: bo odkąd dołączyłaś do kwietnióweczek niejedna przez Ciebie tu nie wchodzi ( np JA ) i niejedna usunęła konto. Taka troszkę mąciwoda jesteś, nie potrafisz wyrazić konstruktywnej krytyki, wyrażasz ją bardzo jednoznacznie: wg swojej opinii oceniasz wszystko i wszystkich..My znamy się jednak troszkę dłużej, razem byłyśmy w ciąży, razem rodziłyśmy: więc w naszym, \"starym\" gronie możemy pozwolić sobie na więcej szczerości wobec siebie, więcej uszczypliwości w komentarzach. Może weź to pod uwagę przy kolejnej krytyce co?
Więc szkoda, że to Magda usunęła konto 🤢

A mi dałaś powód, żeby nawet czasami tu nie zaglądać 😎

P. S. CZASAMi nie daje mi żadnego prawa do udzielania się na tym wątku, to prawda ale nie mogłam się powstrzymać. ☺️


Moze daruj sobie takie komentarze. Ja wypowiadam sie TAK SAMO jak wiekszosc z Was!!! i przestan klamac ze to ja tu mece odkad przyszlam bo same nie raz nie ktore z Was przyznawaly ze zanim jeszcze przyszlam to nie raz byly rozne afery miedzy Wami takze na mnie nie zwalaj. I nie pozwole na to zeby kiedy oceniam meble ktore dla mnie sa paskudne byla gorzej traktowana do inych z Was ktore uzywaja tego samego slowa w tym samym znaczeniu. Nikomu nie ublizam chyba ze ktos pierwszy na mnie najezdza tak jak TY teraz. Milego dnia-idz wypoczywaj i zbieraj sily na porod bo nerwami dziecku zaszkodzisz.


Och dziekuję Ci moja droga, że martwisz się moim zdrowiem: zapewniam Cię, że czuję się doskonale i trzeba czegoś więcej niż dyskusja z Tobą, żeby mnie zdenerwować 😁 😁 😁 tylko zazdrościć mi przechodzenia ciąży 😜 😜 😜

Dziękuję również za życzenia miłego dnia: faktycznie będzie miły 😁 😁 🙂 🙂 chyba w przeciwieństwie do Twojego 😜
Obawiam się tylko, że pomimo tego, że nie pracuję nie będę mogła zaszczycać Cię częściej moją męczącą obecnością, ale to na pewno mi wybaczysz 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
MrsTuliPanna napisał(a):
Bry 🙂

czasami zajrzę tu z sentymentu. CZASAMI.
I zajrzałam i dzisiaj i nagle czytam że Magda usunęła konto...
hmm

Szkoda, bo moim zdaniem to Alice powinna usunąć konto: bo odkąd dołączyłaś do kwietnióweczek niejedna przez Ciebie tu nie wchodzi ( np JA ) i niejedna usunęła konto. Taka troszkę mąciwoda jesteś, nie potrafisz wyrazić konstruktywnej krytyki, wyrażasz ją bardzo jednoznacznie: wg swojej opinii oceniasz wszystko i wszystkich..My znamy się jednak troszkę dłużej, razem byłyśmy w ciąży, razem rodziłyśmy: więc w naszym, \\\\\\\\\"starym\\\\\\\\\" gronie możemy pozwolić sobie na więcej szczerości wobec siebie, więcej uszczypliwości w komentarzach. Może weź to pod uwagę przy kolejnej krytyce co?
Więc szkoda, że to Magda usunęła konto 🤢

A mi dałaś powód, żeby nawet czasami tu nie zaglądać 😎

P. S. CZASAMi nie daje mi żadnego prawa do udzielania się na tym wątku, to prawda ale nie mogłam się powstrzymać. ☺️


Moze daruj sobie takie komentarze. Ja wypowiadam sie TAK SAMO jak wiekszosc z Was!!! i przestan klamac ze to ja tu mece odkad przyszlam bo same nie raz nie ktore z Was przyznawaly ze zanim jeszcze przyszlam to nie raz byly rozne afery miedzy Wami takze na mnie nie zwalaj. I nie pozwole na to zeby kiedy oceniam meble ktore dla mnie sa paskudne byla gorzej traktowana do inych z Was ktore uzywaja tego samego slowa w tym samym znaczeniu. Nikomu nie ublizam chyba ze ktos pierwszy na mnie najezdza tak jak TY teraz. Milego dnia-idz wypoczywaj i zbieraj sily na porod bo nerwami dziecku zaszkodzisz.


Och dziekuję Ci moja droga, że martwisz się moim zdrowiem: zapewniam Cię, że czuję się doskonale i trzeba czegoś więcej niż dyskusja z Tobą, żeby mnie zdenerwować 😁 😁 😁 tylko zazdrościć mi przechodzenia ciąży 😜 😜 😜

Dziękuję również za życzenia miłego dnia: faktycznie będzie miły 😁 😁 🙂 🙂 chyba w przeciwieństwie do Twojego 😜
Obawiam się tylko, że pomimo tego, że nie pracuję nie będę mogła zaszczycać Cię częściej moją męczącą obecnością, ale to na pewno mi wybaczysz 😁 😁 😁



Jakos nie bawia mnie Twoje zarty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...