Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Marina a WY juz zdrowi ???


wiesz co niby tak. Ale mnie to już 3 tydzień trzyma kaszel. Ale taki raz na jais czas. Anielka juz zdrowa. A Józek nam sie pali. tzn ma straszna goraczke od 2 dni ale tylko dlatego, ze zeby ostatnie wychodzą. Dzis nic nie spałam , ale juz się przyzwyczaiłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marinka napisał(a):
gizelda napisał(a):
Marina a WY juz zdrowi ???


wiesz co niby tak. Ale mnie to już 3 tydzień trzyma kaszel. Ale taki raz na jais czas. Anielka juz zdrowa. A Józek nam sie pali. tzn ma straszna goraczke od 2 dni ale tylko dlatego, ze zeby ostatnie wychodzą. Dzis nic nie spałam , ale juz się przyzwyczaiłam

kurde mój P. tak kaszle od półtora roku 😮 nigdy nie palił, ba nawet nie przebywał wśród palących a od jednej choroby tak do trzyma , teraz już rzadziej ale jak zacznie to jak stary palacz 😮
do lekarza nie chce iść bo on ich unika i boi się że mu coś znajdą ale już mnie tak to wkurza że chyba sama go gdzies zaprowadzę

a u nas LENA ciągle nie ma 3jek już się zastanawiam czy w ogóle jakies zalążki miała bo to trochę dziwne , właśnie minął nam rok od pojawienia się pierwszych zębów , myślałam że może jak trójki wyjda to jej sie ta szpara trochę ściśnie ale nic nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sie zabieram za rosołek
Jak P. wróci to jedziemy do galerii a potem ON ją zabiera do fikolandu czy nie wiem jak to sie tam nazywa, wczoraj byla wyszalała sie godzinę i od razu wcześniej poszła spać 😉
tylko piłki i tory jej nie interesowały, tylko dzieci a że one wszystkie były starsze to miały ją w nosie ale przynajmniej za nimi polatała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
marinka napisał(a):
gizelda napisał(a):
Marina a WY juz zdrowi ???


wiesz co niby tak. Ale mnie to już 3 tydzień trzyma kaszel. Ale taki raz na jais czas. Anielka juz zdrowa. A Józek nam sie pali. tzn ma straszna goraczke od 2 dni ale tylko dlatego, ze zeby ostatnie wychodzą. Dzis nic nie spałam , ale juz się przyzwyczaiłam

kurde mój P. tak kaszle od półtora roku 😮 nigdy nie palił, ba nawet nie przebywał wśród palących a od jednej choroby tak do trzyma , teraz już rzadziej ale jak zacznie to jak stary palacz 😮
do lekarza nie chce iść bo on ich unika i boi się że mu coś znajdą ale już mnie tak to wkurza że chyba sama go gdzies zaprowadzę

a u nas LENA ciągle nie ma 3jek już się zastanawiam czy w ogóle jakies zalążki miała bo to trochę dziwne , właśnie minął nam rok od pojawienia się pierwszych zębów , myślałam że może jak trójki wyjda to jej sie ta szpara trochę ściśnie ale nic nie ma


No własnie Matylda taki kaszel mnie meczy teraz. Idę do lekarza niedługo może sie dowiem o co chodzi a może cały czas cos niedoleczone i dlatego! U nas trójki są Ale jak wychodziły to było straszne przeżycie! Nie chce tego znowu przechodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulację!!!!!!! Teraz MASZ o siebie dbać i jeść jak człowiek, a nie... 😁
Dziewczyny, idziecie jak burza z ciążami 😁 Jak czytam, że kolejne są w dwupaku to zazdroszczę i sama chcę, ale później przychodzi otrzeźwienie 😁
Kacper nie ma jeszcze dwójek na dole, a Ty się Matylda trójkami przejmujesz 😁 Tzn właśnie mu się przebiła jedna z dwójek, ale taki kikut. No i ma biegunkę co drugi dzień od prawie 3 tygodni (zachowuje się normalnie) i czasami zwymiotuje. Czy te zęby to może być przyczyna? Normalne, że trwa to tak długo?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
gizelda napisał(a):
Klaudia ja też otrzeźwieję za 9 mcy 😁
a co do odżywiania to teraz nie mogę na nic patrzeć jem między 23.00 a 3.00 w nocy 😮

uroki ciąży 😁 kiedy pogadasz z Pawłem?

o czym ?? 😁
tzn on czuje że coś się święci , bo nie mam @ , gadaliśmy o tym trochę i ja się po prostu nie przyznaję że ja wiem bo chcę jak najwięcej od niego wyciągnąć i widzieć jego reakcję , wiec sam "zadecydował" że do weekendu mam nie robić testu , zrobimy "go razem" , ale jak zaczłęm panikować że jak to ?? ze może??? że on by nie chciał tego dziecka
to mnie pocieszał i mówił że głupoty gadam , a moze mówił tak bo sam jeszcze nie wierzy że to możłiwe, no nie wiem zobaczymy
staram sie o ty nie myśleć co ma być to będzie
a jeśli BĘDZIE to to jednak cud po jednej w zasadzie próbie w 11 dc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Klaudia a mały chodzi do złobka ??
a ty masz już robotę ????

chodzi, tzn dzisiaj nie poszedł przez to, że w nocy miał biegunkę no i wczoraj wieczorem puścił pawia 🤢
A ja mam narazie taką dorywczą pracę, płacą nienajgorzej, z tym, że długo się czeka na przelew. No ale co zrobić. W nowym roku będę chciała coś swojego otworzyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Dobre duchy powiadomiły mnie o ciąży Matyldy więc przyszłam pogratulować:

Matylda - bardzo Ci gratuluję, naprawdę szczerze.. Oby tylko wszystko w ciąży i po ciąży układało się dobrze i żebyś i Ty i dziecko zdrowi/zdrowe byli/były 🙂
Życzę Ci zdrowego, pięknego wymarzonego Antka 🙂

Andzia - Alan śliczny, też wydaje mi się inny niż Fabian 🙂 Wracaj do sił 🙂

Tysia - trzymam kciuki 😘

Odmeldowuję się... Nie wiem na jak długo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gdzie leziesz ???
Ty sie bierz do roboty
w 2010 razem owulowałyśmy , razem płodziłyśmy i prawie razem rodziłyśmy 😉
to i teraz dotrzymałabyś m towarzystwa





ja to bym tylko chciała żeby wszystko dobrze było serio
chociaż trochę mi nie pasi chodzenie z brzuchem przez pół lata bo ja tam na wsi bardzo aktywna jestem ale jak się nie ma co sie lubo to się lubi to co się ma 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
gdzie leziesz ???
Ty sie bierz do roboty
w 2010 razem owulowałyśmy , razem płodziłyśmy i prawie razem rodziłyśmy 😉
to i teraz dotrzymałabyś m towarzystwa



Powiedzmy że czuję niesmak i żal...
Widocznie potrzeba mi odpoczynku od tego miejsca...
Jestem zła że piszecie "mam żal do niektórych osób", "nie rozumiem postępowania niektórych osób" itd..
Nikt nie pisze wprost, nie wyjaśnia i zostają domysły potem ten ktoś znika zasiawszy zamęt..
Dlatego, pomimo mojej sympatii do większości z Was, usuwam się na jakiś czas żeby ochłonąć i nabrać dystansu..
Poza tym jednak będzie wesele i mamy kupę załatwiania i jeżdżenia - w związku też z tym musieliśmy przełożyć datę ślubu na 22 czerwca bo inaczej nie mielibyśmy tej orkiestry którą mieć chcemy.. Tyle..

Do widzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
gdzie leziesz ???
Ty sie bierz do roboty
w 2010 razem owulowałyśmy , razem płodziłyśmy i prawie razem rodziłyśmy 😉
to i teraz dotrzymałabyś m towarzystwa



Powiedzmy że czuję niesmak i żal...
Widocznie potrzeba mi odpoczynku od tego miejsca...
Jestem zła że piszecie \"mam żal do niektórych osób\", \"nie rozumiem postępowania niektórych osób\" itd..
Nikt nie pisze wprost, nie wyjaśnia i zostają domysły potem ten ktoś znika zasiawszy zamęt..
Dlatego, pomimo mojej sympatii do większości z Was, usuwam się na jakiś czas żeby ochłonąć i nabrać dystansu..
Poza tym jednak będzie wesele i mamy kupę załatwiania i jeżdżenia - w związku też z tym musieliśmy przełożyć datę ślubu na 22 czerwca bo inaczej nie mielibyśmy tej orkiestry którą mieć chcemy.. Tyle..

Do widzenia

Ola ale czy tak nie jest od dawna ??
nie dogodzisz wszystkim i tyle ( tzn teraz piszę o forum ) ty masz jakiś żal, ja mam i inne mają
napiszesz coś szczerze to źle , napiszesz "na około" też źle
ja staram się pisać co myślę chociaż rozumiem że czasem może to zaboleć, dlatego trzeba mieć do tego jakiś dystans i tyle
ale rozumiem że możesz mieć potrzebe "odpoczynku" od tego miejsca bo sama czasem miewam/miewałam takie momenty

a co do ślubu to załatwiaj wszystko i chwal się na bieżąco co i jak tzn co wybrałaś itp tzn jeśli masz na to ochotę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry

wow! Matylda ! Gratuluje! Dbaj o siebie! Ja bym nie wytrzymała i pobiegłabym do lekarza. Ale to za pierwszym czy drugim podejsciem się udało?

Ola ja nie miałam na myśli Ciebie. napisałam to w ten sposób bo odezwałam się po kilku dniach, kiedy już trochę wszystko przycichło i nie chciałam od początku zaczynać dyskusji...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
bry

wow! Matylda ! Gratuluje! Dbaj o siebie! Ja bym nie wytrzymała i pobiegłabym do lekarza. Ale to za pierwszym czy drugim podejsciem się udało?

Ola ja nie miałam na myśli Ciebie. napisałam to w ten sposób bo odezwałam się po kilku dniach, kiedy już trochę wszystko przycichło i nie chciałam od początku zaczynać dyskusji...

wiesz co Justyna teraz to nawet nie wiem kiedy się udało 😉
jedna nic nie znacząca próba w październiku , potem okres wiec pewnie nie wtedy
później jedna próba w listopadzie , okresu brak , testy pozytywne więc pewnie wtedy 😉
do lekarza nie idę bo w pierwszej ciąży dopiero w 9 tc biło serduszko, strasznie długo to trwało i nie chcę się teraz stresować, poza tym jestem w Przemyślu ,akurat za 3 tyg będę na wsi a stamtąd mam bliżej do lekarza i zanim pójdę chce sobie zrobić sama podstawowe badania żeby już z \"czymś\" do niego pojechać bo tak to zaraz mi napiszę skierowanie i za tydzień każe się znowu pojawić , więc wolę już pojechać z czymś i widywać go do samego końca raz w mcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
tynka83 napisał(a):
bry

wow! Matylda ! Gratuluje! Dbaj o siebie! Ja bym nie wytrzymała i pobiegłabym do lekarza. Ale to za pierwszym czy drugim podejsciem się udało?

Ola ja nie miałam na myśli Ciebie. napisałam to w ten sposób bo odezwałam się po kilku dniach, kiedy już trochę wszystko przycichło i nie chciałam od początku zaczynać dyskusji...

wiesz co Justyna teraz to nawet nie wiem kiedy się udało 😉
jedna nic nie znacząca próba w październiku , potem okres wiec pewnie nie wtedy
później jedna próba w listopadzie , okresu brak , testy pozytywne więc pewnie wtedy 😉
do lekarza nie idę bo w pierwszej ciąży dopiero w 9 tc biło serduszko, strasznie długo to trwało i nie chcę się teraz stresować, poza tym jestem w Przemyślu ,akurat za 3 tyg będę na wsi a stamtąd mam bliżej do lekarza i zanim pójdę chce sobie zrobić sama podstawowe badania żeby już z \\\\\\\\\"czymś\\\\\\\\\" do niego pojechać bo tak to zaraz mi napiszę skierowanie i za tydzień każe się znowu pojawić , więc wolę już pojechać z czymś i widywać go do samego końca raz w mcu


Aha czyli to sam początek, trzymam kciuki w takim razie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mam ochotę na te buty ale nie wiem co z tego wyjdzie
http://www.sklep.house.pl/odziez-damska_776/buty_790/buty-damskie_38746.html/s/pcreateddate/a/11483
http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/damskie/damskie-buty-damskie/00006001106296/botki%20na%20koturnie.prod?r=5&c=3&filter_brand=all&filter_color=all&filter_heel=all&filter_padding=all&filter_size=all&orderby=topseller&st=PRODUCT&filter_cat=damskie/damskie-buty-damskie/damskie-buty-damskie-botki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...