Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
bry

ale tu tłoczno 🙃 🙃

ja przed okresem też zamieniam się w głodzillę 😜


No jak wiekszosc wstawia interpunkcje to co tu mozna pisac 😞

Ja w trakcie okresu wcinam slodycze i wlasnie mam 3ci dzien okresu i wcielam pol czekolady i troche sernika ktory zrobilam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
Kupiłam Lence kombinezon w Auchan za 87 zł więc 100 zł w kieszeni 🙂
Może nie taki jak tamten ale też nie brzydki i jeden jedyny był na 92 cm 🙂 Fioletowy w delikatną białą krateczkę, ciepły a to najważniejsze 🙂

Do widzenia 🙃


pokaż Ola.
a co do okresu, to ja jestem po 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do tego czy jedno czy dwu czesciowy to mysle ze najlepiej by bylo miec i taki i taki.
Ja mam 2 czesciowe bo wychodze z zalozenia ze z dzieckiem w wieksze mrozy raczej dlugo na dworze nie bede a jak bedzie ubrana w 2 czesciowy to np po dotarciu do celu np. jade wozkiem na spacer do sklepu, to sciagam jej kurtke i siedzi sobie w samych spodniach od kombinezonu w sklepie czy gdzie to tam a jak bedzie w 1 czesciowym to co mam sciagac caly kombinezon w sklepie-troche to niewygodne i nie praktyczne. A ja jestem z Ala srednio co 2-3 dni w sklepie po jakies mniejsze zakupy wiec ja uwazam ze u nas taki bedzie lepszy. !czesciowy to jest dobry faktycznie jak dziecko duzo biega po sniegu itp gdzie tak jak Pisała Ola ma wtedy mniej warstw i sie tak nie spoci a snieg nie wejdzie pod kurtke. Ale zawsze majac 2 czesciowy a idac na sanki czy cos moge dac po prostu cienka bluzke zamiast grubej pod spod wiec z cieplem wyjdzie podobnie a my mamy akurat takie kombinezony ze nawet jak snieg wejdzie gdzies troche pod kurtke to po same plecy jest jeszcze kombinezon-spodnie wiec nie przemoczy i nie przesiaknie ta 2ga czesc 🙂 Z reszta ja jestem jak niedzwedz , jak tylko widze snieg to siedze w domu z reszta mnie to akurat przeprowadzka bedzie w srodk zimy czekac takze tak czy siak wiecej czasu trzeba bedzie w domu spedzic na wykanczaniu, pakowaniu, przeprowadzaniu i urzadzaniu nowego miejsca takze mysle ze sie powinien sprawdzic taki u nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry!
ja tu tylko na chwile bo jak narazie brak czasu!
porod straszny bo dziecko duze ale ogolnie lepiej sie czuje po nim niz z Fabianem!
jestesmy juz w domu!
a i najwazniejsze dziekuje za gratulacje jak znajde chwile to zrobie zdjecia i je tu wstawie 🙂
Alice-a jednak w Twoje urodzinki 🙂 spoznione zyczenia Wszystkiego najlepszego:*
Fabianek broi ale i tez jest bardzo zainteresowany braciszkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
dzien dobry!
ja tu tylko na chwile bo jak narazie brak czasu!
porod straszny bo dziecko duze ale ogolnie lepiej sie czuje po nim niz z Fabianem!
jestesmy juz w domu!
a i najwazniejsze dziekuje za gratulacje jak znajde chwile to zrobie zdjecia i je tu wstawie 🙂
Alice-a jednak w Twoje urodzinki 🙂 spoznione zyczenia Wszystkiego najlepszego:*
Fabianek broi ale i tez jest bardzo zainteresowany braciszkiem


Dziekuje za zayczenia.

A Wam ZDROWKA ZDROWKA I JESZCZE RAZ ZDROWKA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
jakoś przeżyłam
Andzia czekamy czekamy na fotki
Alice ja filmiku nie mogę obejrzeć bo mam teraz inny płatny net także dupa


a i LENA dostanie od cioci kombinezon już idzie w paczce , jakiś niebieski w gwiazdki 🙃
a ja dostane FUTRO serio
znając cioci gust to , może na spacer z psem będe mogła w tym wyjść 😁
ale co tam cieszę się ze wszystkiego co za darmo !!!!!!!!!!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
hej
jakoś przeżyłam
Andzia czekamy czekamy na fotki
Alice ja filmiku nie mogę obejrzeć bo mam teraz inny płatny net także dupa


a i LENA dostanie od cioci kombinezon już idzie w paczce , jakiś niebieski w gwiazdki 🙃
a ja dostane FUTRO serio
znając cioci gust to , może na spacer z psem będe mogła w tym wyjść 😁
ale co tam cieszę się ze wszystkiego co za darmo !!!!!!!!!!! 😉


To zadnych filmikow z yutube nie mozesz obejrzec 😞 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
matko i córko byłam dziś na masażu rollen i mam wrażenie że na całym ciele mam siniaki 😮 ile to się trzeba namęczyć i wycierpieć aby się pozbyć zbędnego tłuszczyku 🤨
Andzia super ze już w domku buziaczki dla chłopaczków 😘

jakiego tłuszczyku????
warto sie tak katować , nawet gdybyś miała ten ewentualny tłuszczyk ???

Alice obejrzec mogę ale za chwilę musiałabym doładować konto a na to na razie nie mogę sobie pozwolić , w piątek P. odda mi mój internet
branoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzia jak szybko Cię wypuścili 🙂 cieszę się, że jesteś już z nami 🙂
Oleńka super kombinezon, ja mam z tamtego roku 2 częściowy i dwa jednoczęściowe 🙂
Kasjalena może masz niedobory żelaza??? Jeśli nawet jesteś po okresie to przecież straciłaś krew, więc organizm sam sobie uzupełnia 🙂
Zimno, wczoraj wieczorem u mnie był taki mróz, że wszystko się świeciło, a prania z dworu nie mogłam zdjąć tak klamerki przymarzły mi do odzieży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
matko i córko byłam dziś na masażu rollen i mam wrażenie że na całym ciele mam siniaki 😮 ile to się trzeba namęczyć i wycierpieć aby się pozbyć zbędnego tłuszczyku 🤨
Andzia super ze już w domku buziaczki dla chłopaczków 😘

jakiego tłuszczyku????
warto sie tak katować , nawet gdybyś miała ten ewentualny tłuszczyk ???

Alice obejrzec mogę ale za chwilę musiałabym doładować konto a na to na razie nie mogę sobie pozwolić , w piątek P. odda mi mój internet
branoc

bry
tłuszcz z boczków brzucha i ud.
Dla ladnego efektu warto 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

Magda z P. - na razie mi się nie chce aparatu wyciągać 😁 Zresztą właśnie się pierze 🙂

Andzia - witaj z powrotem 🙂

Natka - jak to szybko Andzię wypuścili? 🤔 Chyba standardowo - 2 doby i sio do domu..

Alice - co do praktyczności kombinezonu to ja uważam zupełnie odwrotnie więc co człowiek to opinia 🙂 Ja mam dla Lenki jednoczęściowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Andzia jak szybko Cię wypuścili 🙂 cieszę się, że jesteś już z nami 🙂
Oleńka super kombinezon, ja mam z tamtego roku 2 częściowy i dwa jednoczęściowe 🙂
Kasjalena może masz niedobory żelaza??? Jeśli nawet jesteś po okresie to przecież straciłaś krew, więc organizm sam sobie uzupełnia 🙂
Zimno, wczoraj wieczorem u mnie był taki mróz, że wszystko się świeciło, a prania z dworu nie mogłam zdjąć tak klamerki przymarzły mi do odzieży.


A gdzie Ola wstawiała swój kombinezon bo też bym chciała zobaczyc? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Bry 🙂

Magda z P. - na razie mi się nie chce aparatu wyciągać 😁 Zresztą właśnie się pierze 🙂

Andzia - witaj z powrotem 🙂

Natka - jak to szybko Andzię wypuścili? 🤔 Chyba standardowo - 2 doby i sio do domu..

Alice - co do praktyczności kombinezonu to ja uważam zupełnie odwrotnie więc co człowiek to opinia 🙂 Ja mam dla Lenki jednoczęściowy 🙂


Ola no ja jak pisałam znam praktyczność zarówno jedno jak i dwu częsciowego a tak jak piszesz kazdy wybiera sobie jaki mu pasuje 🙂

A gdzie 2 doby Andzia siedziała? Urodziła 13go czyli dopiero dzis w nocy minela 2ga doba a ona pisała juz wczoraj czyli albo wypuscili ja po 1 dobie alboo ze szpitala musiala pisac np z tel.kom 😮 U nas we Wrocku wiekszosci to standard wypuszczaja po 3 dobach. Ale ja lezalam 8 nocy-w sumie 9 dni i to bylo gorsze od porodu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Bry 🙂

Magda z P. - na razie mi się nie chce aparatu wyciągać 😁 Zresztą właśnie się pierze 🙂

Andzia - witaj z powrotem 🙂

Natka - jak to szybko Andzię wypuścili? 🤔 Chyba standardowo - 2 doby i sio do domu..

Alice - co do praktyczności kombinezonu to ja uważam zupełnie odwrotnie więc co człowiek to opinia 🙂 Ja mam dla Lenki jednoczęściowy 🙂


Ola no ja jak pisałam znam praktyczność zarówno jedno jak i dwu częsciowego a tak jak piszesz kazdy wybiera sobie jaki mu pasuje 🙂

A gdzie 2 doby Andzia siedziała? Urodziła 13go czyli dopiero dzis w nocy minela 2ga doba a ona pisała juz wczoraj czyli albo wypuscili ja po 1 dobie alboo ze szpitala musiala pisac np z tel.kom 😮 U nas we Wrocku wiekszosci to standard wypuszczaja po 3 dobach. Ale ja lezalam 8 nocy-w sumie 9 dni i to bylo gorsze od porodu 😁

Nie kochana - poszła do szpitala 12-tego i urodziła o 3.33 w nocy. Pewnie policzyli jej doby od 12-tego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
bry

ja w ogóle nie kupuje kombinezonu, tzn.w komplecie. Kurtke zamówiłam a jeszcze dokupie do niej spodnie ocieplane i myślę, że starczy 🙂

Też o tym myślałam ale jak już znalazłam to kupiłam taki jaki był 🙂
Chyba i tak kurtkę dokupię jeszcze osobno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Bry 🙂

Magda z P. - na razie mi się nie chce aparatu wyciągać 😁 Zresztą właśnie się pierze 🙂

Andzia - witaj z powrotem 🙂

Natka - jak to szybko Andzię wypuścili? 🤔 Chyba standardowo - 2 doby i sio do domu..

Alice - co do praktyczności kombinezonu to ja uważam zupełnie odwrotnie więc co człowiek to opinia 🙂 Ja mam dla Lenki jednoczęściowy 🙂


Ola no ja jak pisałam znam praktyczność zarówno jedno jak i dwu częsciowego a tak jak piszesz kazdy wybiera sobie jaki mu pasuje 🙂

A gdzie 2 doby Andzia siedziała? Urodziła 13go czyli dopiero dzis w nocy minela 2ga doba a ona pisała juz wczoraj czyli albo wypuscili ja po 1 dobie alboo ze szpitala musiala pisac np z tel.kom 😮 U nas we Wrocku wiekszosci to standard wypuszczaja po 3 dobach. Ale ja lezalam 8 nocy-w sumie 9 dni i to bylo gorsze od porodu 😁

Nie kochana - poszła do szpitala 12-tego i urodziła o 3.33 w nocy. Pewnie policzyli jej doby od 12-tego 🙂


Pewnie masz racje. Ale u nas licza 3 doby od porodu bo to nie chodzi zeby wypuscic po 2 dniach tylko zeby miec na obserwacji po porodzie 3 dni. To jakby przyszla 11go i urodzila 13 po polnocy to by ja wypuscili rano 13go kilka godzin po porodzie? dziwne dla mnie 😮 u nas w szpitalach trzeba swoje wysiedziec po porodzie , chyba ze ktos na swoje zyczenie chce wyjsc 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Bry 🙂

Magda z P. - na razie mi się nie chce aparatu wyciągać 😁 Zresztą właśnie się pierze 🙂

Andzia - witaj z powrotem 🙂

Natka - jak to szybko Andzię wypuścili? 🤔 Chyba standardowo - 2 doby i sio do domu..

Alice - co do praktyczności kombinezonu to ja uważam zupełnie odwrotnie więc co człowiek to opinia 🙂 Ja mam dla Lenki jednoczęściowy 🙂


Ola no ja jak pisałam znam praktyczność zarówno jedno jak i dwu częsciowego a tak jak piszesz kazdy wybiera sobie jaki mu pasuje 🙂

A gdzie 2 doby Andzia siedziała? Urodziła 13go czyli dopiero dzis w nocy minela 2ga doba a ona pisała juz wczoraj czyli albo wypuscili ja po 1 dobie alboo ze szpitala musiala pisac np z tel.kom 😮 U nas we Wrocku wiekszosci to standard wypuszczaja po 3 dobach. Ale ja lezalam 8 nocy-w sumie 9 dni i to bylo gorsze od porodu 😁

Nie kochana - poszła do szpitala 12-tego i urodziła o 3.33 w nocy. Pewnie policzyli jej doby od 12-tego 🙂


Pewnie masz racje. Ale u nas licza 3 doby od porodu bo to nie chodzi zeby wypuscic po 2 dniach tylko zeby miec na obserwacji po porodzie 3 dni. To jakby przyszla 11go i urodzila 13 po polnocy to by ja wypuscili rano 13go kilka godzin po porodzie? dziwne dla mnie 😮 u nas w szpitalach trzeba swoje wysiedziec po porodzie , chyba ze ktos na swoje zyczenie chce wyjsc 🤨

Zależy od szpitala, w Wawie to po cesarce wypuszczają nawet po 2 dobach jak się nic nie dzieje 🙂 Kasa kasa kasa.. Life is brutal niestety 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mam kombinezon z tamtej zimy dwu częściowy plus dwie kurtki co dokupiliśmy teraz.
Dawid chodzi w spodniach od kombinezonu i nowej kurtce i jestem zadowolona bo zakładam mu tylko rajstopy pod spodnie od kombinezonu i w żlobku nie ma problemu rano z przebieraniem 🙂
Uciekam do pracy miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie po sn po 3 dobie a po cc w 5 tej nie ma reguły
na własne żądanie nie można się wypisac bo później nie chcą przyjąć i czują się BOGAMI
ja wyszłam po 2,5 od porodu a po 3 i kilku godzinach od przyjęcia 😉 ( oczywiście piszę o dobach)


a u mnie biegania ciąg dalszy
P. właśnie jedzie ale nie jadę po niego niech się dzieje co chce
jest piany jak worek bo jako jedyny na 800 osób zdał egzamin na 5tkę ( i to dla faceta jest powód żeby sie napier.................) brak słów z resztą nie poznaję go nigdy wcześniej tak nie robił , to chyba presja kolegów bo jeździ z takimi młodymi szczylami
mniejsza z tym swój rozum ma ja mu tego nie podaruję !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
o i tyle także ciężka noc przed nami , mam nadzieję że jednak nie będzie miał na tyle odwagi żeby sie tu pojawić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...