Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam,
to ja tu wchodze po 2ch dniach mile zaskoczona ze mam co nadrabiac wreszcie do czytania 🙂

Matylda Gratulejszon 🤪 🤪

A mi sie udało wczoraj zmolestowac meza ☺️ ale te nasze seksiki raz na 3-6 miesiecy to wygladaja jak wielka łacha 😞

Ale na dniach mam zamiar pogadac z mężem na temat naszej rodziny w tym tej powiekszenia, rozwodow czy innych zeby dojsc do jakis konkretow-zobaczymy co z tego wyjdzie 🤢

Poza tym buty z lasockiego ktore Wam ostatnio pokazywalam musialam oddac i oddali mi kase bo po 1 spacerze zawiodly 😞

I wczoraj kupilam 2 pary bucików w bootsquare 🙂
Jedne zamszowe kozaczki do polowy łydki za 59zl a drugie z jakiegos skoropodobnego sztucznego materialu pseudooficerki czy co to tam za 69zl.
jak na razie po 1szym spacerze sa ok-zobaczy,my dalej. a do tego dostalam warta 25zl apaszko-szal za 1grosz (bo kupilam 2 pary u nich).

Poza tym cos mialam napisac ale nie wiem co..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiem co mialam napisaac....
Matylda jezeli piszesz ze w 11 dniu cyklu to ja Ci wroze 2ga dziewuche na 90% 😉 i oczywiście trzymam kciuki 🙂

A buty fajne chociaz nie do konca w moim stylu i jak dla mnie za wysoki koturn-ja wole niskie.

Andzia maluszki slodkie-fajnie tak sie patrzy na takie noworodki i niemowlaczki. A Alanek moim zdaniem troszkę tylko podobny. Ale wydaje mi się ze wiekszosc noworodkow to sa podobne. Wiecej bedzie mozna o podobnienstwie powiedziec na pewno juz za kilka miesiecy 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda buty fajne ja mam podobne tylko całe zamszowe koturn tez i takie bardziej mi się podobają...

A miałam Wam pisać te buty co kiedyś dawałam linka z allegro, że mi sie podobają, zamówiłam, ale okazały się za szerokie w łydce i ta skóra jakaś taka dziwna, na zdjęciu lepiej wyglądały, odesłałam i błyskawicznie dostałam zwrot kasy i kupiłam w ccc lasockiego podobne do tych http://www.ccc.eu/pl/woman/catalog/lasocki/306229 ale nie ma ich na stronie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
Matylda gratulacje najszczersze 🙂 ciesze sie czasem sama mysle o kolejnym dziecku ale naszczesscie tez szybko trzezwieje,coraz bardziej brak mi cierpliwosci.
Czy wasze dzieciaki też sa takie niegrzeczne skrecone ruchliwe wcale nie odpoczywajace?
u mnie jakos leci zostaje od 1 grudnia znow bez pracy z jednej strony sie ciesze bo odpoczne troche zaczne układać swoje dziecko po swojemu z drugiej nie za bardzo ...z braku kasy oczywiscie remont jeszcze nie zakonczony zostało ułożyc łazienke czekamy na schody trzeba kupic kabine umywalke baterie pralke zlew meble do salonu i Dominika pokoju i było by wszystko` więc jeszcze troche ale najbardziej mnie cieszy ze dotrwalismy do tego momentu bez kredytu...
buziaczki dla wszystkich mam i dzieciaczków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zrobilam fotkę tych butów co ja kupilam wczoraj bo z lasockiego musialam reklamowac po 1szym uzyciu! wkladki sie zapadly w pietach a but przeciekł -reklamacje uznali.
oto moje buty-nie jest to szczyt moich marzen ale musialam czegos na szybkko znalezdz i mialam tylko 150zl do dyspozycji i udalo mi sie takie za 69zl ze skóropodobnej przecenione ze 119 🙂
....

oraz skorzane-zamszowe takie za 59 tez ze 119zl 🙂 Obie maja 2 lata gwarancji takze na razie mnie usatysfakcjonowaly 🙂

....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór

Wpadłam się tylko pochwalić ze od dzisiaj jestem panią magister 🙂 Obroniłam się dziś na piąteczkę. Dziękuję za trzymanie kciuków.

Matylda :* powodzenia i wytrwałości, wiesz w czym

Andzia słodki maluch.. ciesz sie noworodkiem bo powinnaś pamiętać jak to było, szybko się chciało by dziecko dorosło, zaczęło się uśmiechać reagować a potem ten najpiękniejszy czas minął błyskawicznie i bezpowrotnie. I wg mnie wcale nie są podobni 🙂

Buziaki BYE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie było mnie jeden dzień a tu taka wiadomość 🤪
Mati mordo Ty moja, gratuluję i całuję 😘
To kiedy ostatni raz miałaś miesiączkę??? 🙂
My pochorowaliśmy się no ja i Ł. , nie wiem czy ja coś załapałam czy od Jasia jednodniowego kataru i kichania się zaraziłam 🤢
Wczoraj myślałam, że normalnie zejdę, ostatni raz gorączkę miałam od pokarmu...
na 90 prociszy sprzedałam kredens 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haj dzięki dzięki
Natka a po co ci moja miesiączka ??? chcesz obliczyć tydzień ???
to mało istotne , to sam początek ale juz wykrywalny przez testy , po lekarzu wszystko dokładnie napisze
a to moje buty
http://www.pl.altero.eu/show_product/108102#scroll
a to leny
http://ccc.eu/pl#/kids/catalog/all/301492
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
haj dzięki dzięki
Natka a po co ci moja miesiączka ??? chcesz obliczyć tydzień ???
to mało istotne , to sam początek ale juz wykrywalny przez testy , po lekarzu wszystko dokładnie napisze
a to moje buty
http://www.pl.altero.eu/show_product/108102#scroll
a to leny
http://ccc.eu/pl#/kids/catalog/all/301492



No właśnie po to, buty macie dziewczyneczki fajne, a ja zaraz się wścieknę. co za podłe przeziębienie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
Witam babolce 🙂
Wlasnie zjedlismy pozne sniadanko i zabieram sie powoli za obiadek.
Dzis bedzie surowka z buraczkow, karkowka z cebulka i ziemniaczki 🙂

u mnie frytki, surówka z kiszonej i ryba której jeszcze nie mam


rybe sobie na piątek zostaw 😜

Matylda odczytalas mojeg priva?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
Witam babolce 🙂
Wlasnie zjedlismy pozne sniadanko i zabieram sie powoli za obiadek.
Dzis bedzie surowka z buraczkow, karkowka z cebulka i ziemniaczki 🙂

u mnie frytki, surówka z kiszonej i ryba której jeszcze nie mam


rybe sobie na piątek zostaw 😜

Matylda odczytalas mojeg priva?

nie jeszcze nie zaraz zobaczę, na piętek nie może być ryby bo jutro nic nie gotuję bo jedziemy na wieś 🤪
znasz rybę SOLA dobre to , dziecku można to podać bo nic innego nie znalazłam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój P. już wie
wszystko w porządku , żyjemy 😉
razem robiliśmy test i powiedział że to on sobie zaplanował kiedy ma się "wbić"
wziął LENĘ na ręce wyhuśtał ją i mówił że będzie miała siostrzyczkę , potem się zajął mną i poszedł po piwo żeby to uczcić 😮
ciekawe tylko czego ja się napije 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczor1!!! 🙂


Andziucha!!! Piekny synek, gratuluje!!!! jak Ty to zrobilas, ze on az 4700 wazyl??? 🙂 wow!!!! 🙂

Matylda Kochana!!!!! GRATULACJE!!!!! marzylas od tak dawna o rodzenstwie dla Leny i wreszcie to marzenie sie spelnia i nawet jak sie okazujen ie bylo az tak czasochlonne zrealizowane tego marzenia!! 🙂 🙂 Dbaj o siebie i malenstwo!!! 🙂

u nas wszystko ok, idziemy jutro na wesele mojej przyjaciolki, Nela bedzie calusienki dzien od 8 do 20 u Denise i juz za nia tesknie bo ostatnio mala ja widzialam, tak jakos czuje, ze bardzo mi jej brakuje i czuje sie winna ze ja oddamy jutro na cal dzien..........

poza tym mam jednak szanse na prace w szkole, ale wiecej dowiem sie jutro i we wtorek, mam nadzieje ze to wyjdzie, bylby to ogromny sukces i progres dla mnie,

no i wysiadlo nam ogrzewanie dzisiaj wiecozrem, cos sie stalo z bojlerem do gazu, i pralka nie wiruje, obaj panowie maja przyjsc jutro!!! oby im sie udalo naprawic sprzety!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...