Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aaaaaaaaaaaaaa
najważniejsze
Tyska
może to przeczytasz albo ktoś Ci doniesie
nie mam GG jakby co
nie mam tamtego lapka
używam Pawłowego , mój poszedł w końcu na operację więc mam ograniczony kontakt ze światem bo nie znam żadnym numerów, loginów itp
ale żyję jakby co 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
aaaaaaaaaaaaaa
najważniejsze
Tyska
może to przeczytasz albo ktoś Ci doniesie
nie mam GG jakby co
nie mam tamtego lapka
używam Pawłowego , mój poszedł w końcu na operację więc mam ograniczony kontakt ze światem bo nie znam żadnym numerów, loginów itp
ale żyję jakby co 😉
spoko, a juz mialam fochem strzelic. Bede czekac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry

świnka morska nam zachorowała - od 3dni jeździmy z nią na zastrzyki. Raz był R. ale już więcej nie pojechał bo "on nie może wytrzymać jak ona tak płacze". Oczywiście spadło na mnie, muszę karmić gryzonia gerberkami przez strzykawkę i wciskać cebion do pyszczka - cyrk na kółkach 😁 😁

tekst dzisiejszego dnia (Julka po basenie) : Mama, a tata to się kąpie w takich dłuższych kąpielówkach bo w normalnych to by mu się siusiak nie zmieścił?? 😁 😁

styrana jestem dzisiaj psychicznie soł wery macz 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry


hmmm...
U nas g. już lepiej ale dalej zasmarkany trochę, byłam w piątek z nim na kontroli, Maksa wzięłam do towarzystwa ale, że kaszlał trochę to też zajrzała mu do gardła i okazało się, że ma ostre zapalenie krtani i antybiotyk...i od tamtek pory kaszle cały dzień i noc, tak, że mu się buzia nie zamyka. Masakra.

Wczoraj w kinie na zmierzchu byłam i podobał mi się 🙂

aaa Nikola miałam pisać, ja miałam kiedyś chomika, któremu się zrobił ropień pod okiem tak, że mu oko na wierzch i wyszło i miał operację, miał usunięty ropień razem z okiem, Dotąd pamiętam jak czekałyśmy czy się wybudzi z narkozy i w takim kołnierzu był. A po 4 dniach się udusił w swoim gniazdku 😠 Mama wtedy zapłaciła 70 zł za operację a to było wtedy dużo dla niej.. a mieła wybór albo go uśpić albo operacja i specjalnie dla nas zrobiła tą operację...Świnkę też miałam ale średnio ją wspominam, śmierdziuch był taki...w ogóle to pecha miałyśmy do zwierzątek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Ależ tu pustki... gdzie się podziałyście???


Ja jestem pol dnia codzinnie prawie ale co ja mam pisac skoro po:
1.nikogo niema
2.same wstawiacie tylko wielszosc kropke lub dzien dobry i tyle
a nawej jak:
3.jak na pisze to i tak nikt nie nawiazuje do tematu albo sie nie odzywa to poco mam sie trudzic zeby wklejac zdjecia pisac monologi?

Jak sie toczy rozmowa to sie wypowiadam i gadamy ale jak jest tak jak powyzej to mi sie nie chce (pewnie jak wszystkim).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to ja napiszę, może ktoś coś powie jednak 🙂
Otóż sprzedałam kredens mam ciut nowsze wyrka od tych co miałam, mam chorego męża.
Mnie przeszło przeziębienie a jego w dalszym ciągu trzyma. Jaś roznosi cały dom 🙂 Ogólnie bez zmian, powiedzmy... Ach no i licznik od wody wymienić musiałam, bo łazienka pływała. Pan dość niekumaty, ale jakoś dałam radę 🙂No i nie wiem czy nie czekają mnie odwiedziny babci... 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Ależ tu pustki... gdzie się podziałyście???


Ja jestem pol dnia codzinnie prawie ale co ja mam pisac skoro po:
1.nikogo niema
2.same wstawiacie tylko wielszosc kropke lub dzien dobry i tyle
a nawej jak:
3.jak na pisze to i tak nikt nie nawiazuje do tematu albo sie nie odzywa to poco mam sie trudzic zeby wklejac zdjecia pisac monologi?

Jak sie toczy rozmowa to sie wypowiadam i gadamy ale jak jest tak jak powyzej to mi sie nie chce (pewnie jak wszystkim).



Powiedz kiedy się wprowadzasz??? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka nie wiem kiedy sie wprowadzam 😞
zakladalismy ze do poczatku stycznia mamy wynajem wiec max do 7stycznia ale maz cos podburkuje ze moze nie zdazyc wiec szczerze to niewiem bo juz niema nikogo na razie do pomocy 😞
A tam dochodzi troche dodatkowej roboty z takimi bzdurkami ale zmudnymi ze hoho.

Maz wlasnie rpzyszedl z budowy wiec na chwile uciekam i ide myc gary ktorych nie dane mi bylo przy Ali bo mi jeczy marudzi szczypie drapie bije i nie wiem co jeszcze ze juz nie raz mam jej dosc chwilami 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam, witam nie było mnie bo na weekend pojechaliśmy na wieś a tam wiadomo dzieje sie oj dzieje
do tego wczoraj wieczorem jak wróciliśmy okazało sie ze zapomniałam torebki ,
torebka i pusty w niej portfel to pikuś ale tam też był telefon
bez którego teoretycznie mogłabym wytrzymać ale z moimi uczniami nie miałabym sie jak kontaktować
ale mój mąż był tak dobry że poprosił kolegę , który z nim pracuje a mieszka w naszych stronach aby o 4.00 rano po ten telefon pojechał ( to nic że bidak miał 50 km dłuższą drogę )
w każdym razie telefon mam
ale Tyska mojego laptopa jeszcze nie , pewnie dziś P. przyniesie

u mnie ok , brzuch rośnie he he
a jakie ja mam piękne , jędrne piersi , tego możecie mi zazdrościć 😉
a tak poza tym to super , z P. OK , samopoczucie też dobre
trochę mam obaw przed wizytą ale to chyba normalne
no i nie mam pomyslu na jakiś super obiad - macie coś ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂
U nas też wszystko ok, zdrowi jesteśmy, Wojtuś szaleje od rana 🙂 W weekend miałam szkołę..A pomysłu na obiad też własnie nie mam, idę zaraz po zakupy, może jakieś pulpeciki zrobię i zupe tylko jaką hmmm.
Mati najważniejsze, że się dobrze czujesz i z P jest ok 😉 piersi jędrnych oczywiście zazdroszczę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...