Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
haj
poślizg był tylko o 15 minut więc weszłam o 19.15
no więc przyczyna krwawienia nie zlokalizowana , nie ma polika, krwi, skrzepów, krwiaka , wody płodowe w normie , no więc mhm
coś tam sugerował że tak sie zdarza że to mogła być jakaś stara krew ( no bo brązowa) albo jakis inny brud , może po stosunku , może nawet dużo wcześniejszym bo teraz tam wszystko takie ukrwione jak i nos i dziąsła i mam jakieś globulki bez recepty w sumie na "złagodzenie" tej całej błony w pochwie i zobaczymy
zrobił mi usg , za darmo hi hi , tzn wiadomo taki szybki podgląd , ale to już drugi raz jak nie musiałam za to płacić ,
no i wszystko ładnie wygląda , pokazał mi znowu ręczyny, nożyny i wszystkie narządy wszytko gra, dziec odpowiada idealnie 15 temu tygodniowi , ale zapomniałam zapytać ile ma bo nie mam zdjęcia , siedział sobie ze skrzyżowanymi nogami i machał rękami jakby muchy oganiał
powiedział że co do ruchów to faktycznie trochę wcześnie ale skoro jestem takim wybrykiem natury to wszystko jest możliwe
powiedziałam że nie chcę znać płci ale zaczęłam zartowac że słyszałam ze doktor nie taki "skory" do mówienia przed 20 t c to sie zaśmiał i powiedział że dziś nawet by nie próbował tam zaglądać i ryzykować
następna wizyta 5go marca a to będzie 19 tydzień i trochę za wcześnie na połówkowe to mówił że zrobimy koło 23 to wyniki będą bardziej miarodajne
od 3go grudnia przytyłam łącznie 4 kg , to chyba nieźle skoro z LENĄ na tym etapie miałam już 12 kg do przodu

aaaaaa i wiecie co ja chyba zapomniałam jak to jest jak lekarz używa wziernika
mam paznokcie ścięte na zero a podczas badania ( bo skoro usg nic nie pokazało zbadał mnie mechanicznie BARDZO mechanicznie) , to trzymając jedną dłoń na drugiej , miałam ślady wbitych paznokci na jednej dłoni , myślałam że GO kopnę piętą między oczy i bedę się rozkoszować jego widokiem na podłodze
kuźwa a do tej pory był taki delikatny
no chyba że wziernik był jakiś wadliwy , tylko to go moze usprawiedliwić


a dzisiejszy dzień to w ogóle muszę jakoś zaznaczyc w kalendarzu LENA mówiła takie rzeczy że głowa mała , normalnie jakby jej ktoś rozwiązał już dawno rozwiązany język , np. uslyszała że mama poszła podrzucić do pieca i mówi "babcia do pieca ( zapomniała czasownika) , żeby LENCE było ciepło " 😮
albo "nie ma Kryśki (ciotki połamanej) , jest w Biłgoraju ( bo faktycznie tam ją zawiozłyśmy) przyjedzie jutro do LENKI " 😮
ja przynajmniej byłam trochę zszokowana 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej! Matylda, cieszę sie, że wszystko dobrze! Bardzo dobrze, że tak sie Cie zbadał, chodzi mi, że zrobił USg i przynajmniej spokojna jestes. Jeju Jak ja Ci zazdroszczę tego USG, juz bym leciała teraz do mojego ale w nastepnym tygodniu pójde juz wynikami. Nie rozumiem tylko po co mi ta lekarka teraz dała cukier na czczo?? 😮 😮 Przeciez to sie robi około 20 tyg. o ile dobrze pamietam!

P. na konferencji a ja idę coś szykowac na obiad, ale nie wiem co... może żurku ugotuje. Anielka przez to , ze długo wstac nie mogła została w domu i już awantury robi... 😠 😠 😠

ide sprzatać i sie uczyć , bo czas mnie goni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Hej! Matylda, cieszę sie, że wszystko dobrze! Bardzo dobrze, że tak sie Cie zbadał, chodzi mi, że zrobił USg i przynajmniej spokojna jestes. Jeju Jak ja Ci zazdroszczę tego USG, juz bym leciała teraz do mojego ale w nastepnym tygodniu pójde juz wynikami. Nie rozumiem tylko po co mi ta lekarka teraz dała cukier na czczo?? 😮 😮 Przeciez to sie robi około 20 tyg. o ile dobrze pamietam!

P. na konferencji a ja idę coś szykowac na obiad, ale nie wiem co... może żurku ugotuje. Anielka przez to , ze długo wstac nie mogła została w domu i już awantury robi... 😠 😠 😠

ide sprzatać i sie uczyć , bo czas mnie goni

no a wiecie na ostatnim usg ten mój dzieć to jeszcze taki mały karakan był , wielka głowa krótkie nóżki , a wczoraj już taki proporcjonalny człowieczek ze skrzyżowanymi nogami , normalnie miałam ochotę go wyjąć na chwilę, wycałować i włożyć tam z powrotem ☺️
Marina co do cukry , to ja sobie zrobiłam to badanie na własną rękę w 6 tc przed wizytą , to nie jest krzywa cukrowa z glukozą po prostu badanie poziomu cukru na czczo , więc chyba trzeba , nie wiem
ja mam dziś sprzątanie ale LENA nie za bardzo mi pomaga też maruda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

Ja też mam dziś żurek na zakwasie i białej kiełbasce 🙂

Matylda - fajnie że wszystko w porządku..

Tutli jeszcze w dwupaku, mówi że czuje się świetnie i porodu ani widu ani słychu 😮 Nosi Wita żeby poszło szybciej ale nic z tego.. Mam nadzieję że dostanę prezent w piątek 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Marinka gratulacja! podziwiam Cię baaardzo
inne które posiadają więcej niż jedno dziecko również bardzo podziwiam 🙂
Ja na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie mieć więcej dzieci:p psychicznie byłabym chyba w depresji.. nie powinno sie chyba tak mówić bo dzieci to samo szczęście...
Tak podczytuje troszkę i ogromnie współczuje Ci Madzia(mama Majk) 😞
U nas to tak chyba po staremu 😉 malutka ostatnio chorowała ma kaszel jeszcze. Ja pracuje do niej w tym czasie przychodzi niania a reszta bez zmian 🙂
ahaaaa no i Ola aż Ci zazdroszczę fajnie przeżyć wszystko jeszcze raz 🙂 będzie na pewno super wesele będziesz cudnie wyglądać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki dziewczyny
ale jak na razie ten ból to pikuś z tym co przeżywałam przez ostatni miesiąc
to taki bardziej "mechaniczny" chyba normalny po usunięciu , a tamto to kosmos , normalnie były takie momenty że nie kontaktowałam
moze będzie dobrze , nie mam żadnego krwotoku , nic a nic , przeciwbólowego też jeszcze nie musiałam brać zaraz czymś przepłukam i git majonez
ale ten był wyrwany normalnie a teraz w trybie pilnym czekam na chirurga i cięcie drugiej ,
brrrrrrrrrrrrr
a potem w sierpniu jeszcze dwie ostatnie he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olu! spóźnione, ale szczere życzenia!

Nie mam czasu na nic, Jaś tak łobuzuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czasami naprawdę nie mam na niego już siły 😆
Zrobił się chudy jak szkapa 😞 Ale wyniki ma super! 🙂
Mnie dokucza kręgosłup, zapisałam się na rehabilitację, ale na nią przyjdzie mi poczekać aż do 28 marca 🤪
Sukienki piękne, ale ta druga (miałam podobną) nie chcę prorokować będzie niewygodna, bynajmniej moja taka była.
ALe ta pierwsza istne CUDO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mati, temat zębów pomijam 🙂 Cieszę się, że z Dzieciątkiem oki. No i zazdroszczę, że Lena tak pięknie mówi 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
mam jakieś filmiki ale tu nie wgram bo jestem na wsi ( a miałam jechać tam , ale była niezła afera z P. więc zostałam )
a to tak po dłuższej nieobecności dziś znowu mnie wywaliło ( dodam że wcale nie pojedzeniu bo przez tego zęba- mimo że już super i przez tą sytuację w domu jakoś nie mam apetytu)
[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/71674379021692822935.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
hej
mam jakieś filmiki ale tu nie wgram bo jestem na wsi ( a miałam jechać tam , ale była niezła afera z P. więc zostałam )
a to tak po dłuższej nieobecności dziś znowu mnie wywaliło ( dodam że wcale nie pojedzeniu bo przez tego zęba- mimo że już super i przez tą sytuację w domu jakoś nie mam apetytu)

No Matylda, brzuszek już spory, ja też taki z Leną już miałam.. Fajnie, znaczy że dzidzia rośnie i się rozwija.. I oby tak do końca.. A Ty się nie martw i nie zadręczaj.. Nie warto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...