Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

nie no ja już pisałam wczoraj moja wczoraj oszalała i powiem że po 10 minutach też już to przestało być przyjemne no ale przynajmniej tatuś poczuł chociaz powiem że po tylu podejściach do brzucha był już trochę zniechęcony bo zawsze kiedy się przysiadła o na przestawała a wczoraj nie dość że poczuł to jeszcze zobaczył i humor mu się troche poprawił bo wczoraj znowu mięłiśmy kryzys hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

szyszkonella napisał(a):
u nas jeśli chodzi o prezenty, to robimy tylko dzieciakom.. bo u nas na wigilii jest ok 20 osób 😁

nie no u mnie 4 osoby teraz 5 bo z moim ale jakoś tak od zawsze było też że dzieci dostawały i tak zostało a że teraz dzieci na wigilii nie ma to prezentów też, ale dziadkom wiele zawdzięczam w w tym roku i mamusi też więc mówię coś symbolicznie kupię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak napisał(a):
cześć kwietnióweczki
oooooooo i nowe fot.brzuszków widze, 🙂 🙂 🙂 🙂
Matylda i Dorka śliczne brzusie 🙂 🙂 🙂
Matylda ty to masz dziewczyno figurkę, po porodzie to nie będziesz miała zmartwień 😉

hehe dzięki ja się tak nie martwię figurą bo przy mojej niedowadze parę kilo więcej nie zaszkodzi nawet jak zostanie zwłaszcza na pupie i biodrach i udach bo teraz to najbardziej tam mi poszło nawet mój mówi że mam "wielkie dupsko" boje się tylko obwisłego brzucha normalnie mam jakąś fobię ten brzuszek tak spokojnie rośnie, zero rozstępu i widzę że jeszcze jakiś minimalny zapas skóry jest no ale nie wiem jak to wszystko się rozwinie
mój z resztą też nie lubi takich brzuchali i już gadaliśmy o tym tak trochę w żartach że gdyby miało mi coś zostać to na pewno usuniemy to chirurgicznie
ja nie mam jakiejś obsesji na punkcie swojej figury zawsze taka byłam ot tak taka przemiana materii ale po porodzie jak już tylko będzie można to biorę się za siebie i zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ
widze ze caly czas spokoj na forum 🙂 Aisak dzieki 😁

a ja dzisiaj nie wiem co bede robila troche popracuje w domku a pozniej sie zobaczy 🙂 malutka caly czas szaleje 🙂 A powiedzcie mi czy odczowacie od czsu do czasu kłucie i takie rwanie po bokach bo ja raz na jakis czas wlasnie czuje jak mi sie caly czas tam wszytko rozciaga 🙂

Zycze udanego dzionka udanych zakupow i przygotowan swiatecznych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
aisak napisał(a):
cześć kwietnióweczki
oooooooo i nowe fot.brzuszków widze, 🙂 🙂 🙂 🙂
Matylda i Dorka śliczne brzusie 🙂 🙂 🙂
Matylda ty to masz dziewczyno figurkę, po porodzie to nie będziesz miała zmartwień 😉

hehe dzięki ja się tak nie martwię figurą bo przy mojej niedowadze parę kilo więcej nie zaszkodzi nawet jak zostanie zwłaszcza na pupie i biodrach i udach bo teraz to najbardziej tam mi poszło nawet mój mówi że mam "wielkie dupsko" boje się tylko obwisłego brzucha normalnie mam jakąś fobię ten brzuszek tak spokojnie rośnie, zero rozstępu i widzę że jeszcze jakiś minimalny zapas skóry jest no ale nie wiem jak to wszystko się rozwinie
mój z resztą też nie lubi takich brzuchali i już gadaliśmy o tym tak trochę w żartach że gdyby miało mi coś zostać to na pewno usuniemy to chirurgicznie
ja nie mam jakiejś obsesji na punkcie swojej figury zawsze taka byłam ot tak taka przemiana materii ale po porodzie jak już tylko będzie można to biorę się za siebie i zobaczymy 🙂



tobie matylda raczej obwisly brzuch nie grozi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko czuje takie kucie przy kichaniu albo kaszlaniu czasem aż muszę się za boki chwycić bo boję się żeby mnie nie rozerwało
ja tam kurde dalej nic nie robię, dziewczyny pewnie zapracowane, zabiegane bo taka tu cisza tylko ja dominuję, ale tylko ostro działam na forum bo tak to nic nie robię
jedyne co to zjadłam płatki i zrobiłam przelew bo nawet za telefon zapomniałam zapłacić i zaraz by mnie odcięli a i przyniosłam worki na śmieci bo mam tu do usunięcia kilka rzeczy no ale jak je przyniosłam i rzuciłam i tak leżą 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka wracając do tego brzucha to nie wiem jakie mam skłonności myślę że coś tam może zostać no bo ja zawsze taka chudzina wiec gdzie to się podzieje??????????????No ale nie myślę o tym, po porodzie będę sie tym martwić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fijolek napisał(a):
hej, dziewczyny mam pytanie: czy wiecie cos o zmianie opodatkowania na art dzieciece od 1 stycznia 2011? Czy tylko ubranka i buciki czy pozostale art rowniez wzrosna z 7% na 23%??

no coś tam w tym jest ale ja nie wiem jak było do tej pory z tym podatkiem bo nawet ostatnio z koleżanką sprawdzałyśmy faktury i paragony z zeszłego roku bo ona w styczniu rodziła i powiem że totalnie byłyśmy zdezorientowane bo na niektóre artykuły było 7% a na inne 22%( no bo taki teraz obowiązuje) nie wiem może to od rozmiaru zależało ale na wózek miała 7% a na łóżeczko 22% wiec bądź tu mądry, większość ubranek było na 7%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
hej, dziewczyny mam pytanie: czy wiecie cos o zmianie opodatkowania na art dzieciece od 1 stycznia 2011? Czy tylko ubranka i buciki czy pozostale art rowniez wzrosna z 7% na 23%??


niw mam pojecia nie zstanawialam sie nad tym chyba trzeba poszukac w necie info 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
aisak napisał(a):
cześć kwietnióweczki
oooooooo i nowe fot.brzuszków widze, 🙂 🙂 🙂 🙂
Matylda i Dorka śliczne brzusie 🙂 🙂 🙂
Matylda ty to masz dziewczyno figurkę, po porodzie to nie będziesz miała zmartwień 😉

hehe dzięki ja się tak nie martwię figurą bo przy mojej niedowadze parę kilo więcej nie zaszkodzi nawet jak zostanie zwłaszcza na pupie i biodrach i udach bo teraz to najbardziej tam mi poszło nawet mój mówi że mam "wielkie dupsko" boje się tylko obwisłego brzucha normalnie mam jakąś fobię ten brzuszek tak spokojnie rośnie, zero rozstępu i widzę że jeszcze jakiś minimalny zapas skóry jest no ale nie wiem jak to wszystko się rozwinie
mój z resztą też nie lubi takich brzuchali i już gadaliśmy o tym tak trochę w żartach że gdyby miało mi coś zostać to na pewno usuniemy to chirurgicznie
ja nie mam jakiejś obsesji na punkcie swojej figury zawsze taka byłam ot tak taka przemiana materii ale po porodzie jak już tylko będzie można to biorę się za siebie i zobaczymy 🙂


zazdroszczę przemiany materii, nie mów mi tylko ze jesteś z tych dziewczyn co jedzą jak kombajny i nic nie tyją bo zabiję 🙂 😁 🙂 ja z kolei mam tendencje do tycia, chociaż bardzo sie zdziwiłam, jak na razie nie jest źle,
niby mówią ze warto zapytać mamy swojej jak wyglądała w ciąży i bardzo prawdopodobne ze też tak będziesz wyglądać 😜
no to moja mama nie załamała, bo mi mówi ze przy dwóch ciązach przytyła po 30kg 🤪 🤪 bozeeeeeeeeeeeeeee
siostra miała to samo, jak osiągnęła wagę 90 kg to już nie wchodziła na nią z przerażenia 🤪 🤪
i cały czas mi powtarzały ze będę miała to samo 😮 🤢 😲 😲

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Dorka wracając do tego brzucha to nie wiem jakie mam skłonności myślę że coś tam może zostać no bo ja zawsze taka chudzina wiec gdzie to się podzieje??????????????No ale nie myślę o tym, po porodzie będę sie tym martwić


nie no zostac to pewnie cos ci zostanie ale mowie o brzuchu ze obwislego nie bedziesz miala napewno bo nie masz go zajebiscie duzego wiec nie bedziesz miala az tak duzo tej rozciagnietej skóry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
hej ja na zakupy chyba sie wybiore jutro bo w poniedzialki jakos tak nie lubie ich robic 🙂
Alez sobie wymyslila 🙂 Ja wlasnie najbardziej jakos o nudnym i leniwym weekendzie lubie sie gdzies w koncu wybrac i cos orobic 🙂 Najleiej zakuy !! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
hej ja na zakupy chyba sie wybiore jutro bo w poniedzialki jakos tak nie lubie ich robic 🙂
Alez sobie wymyslila 🙂 Ja wlasnie najbardziej jakos o nudnym i leniwym weekendzie lubie sie gdzies w koncu wybrac i cos orobic 🙂 Najleiej zakuy !! 🤪


ja dzisiaj mam ogromnego lenia i nic mi sie nie chce szczegolnie na zakupy 🙂 zawsze tak jakos mialam ze nie chodzilam w poniedzialki na jakies wieksze zakupy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂. Widze dziewczyny, ze piszecie o tym jak bardzo rozbrykane są wasze maluchy. I tak się zastanawiam , czy na początku tez tak miałyście, ze czułyście je dosłownie 2-3 razy w ciagu dnia potem cisza przez dwa trzy dni, może jedno pukniecie i tyle? Żadnych bąbelków łaskotań i takich tam, porostu cisza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
hej ja na zakupy chyba sie wybiore jutro bo w poniedzialki jakos tak nie lubie ich robic 🙂
Alez sobie wymyslila 🙂 Ja wlasnie najbardziej jakos o nudnym i leniwym weekendzie lubie sie gdzies w koncu wybrac i cos orobic 🙂 Najleiej zakuy !! 🤪


ja dzisiaj mam ogromnego lenia i nic mi sie nie chce szczegolnie na zakupy 🙂 zawsze tak jakos mialam ze nie chodzilam w poniedzialki na jakies wieksze zakupy 🙂


weźcie mnie nie zniechęcajcie bo i ja zostane w domu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anus321 napisał(a):
Witam 🙂. Widze dziewczyny, ze piszecie o tym jak bardzo rozbrykane są wasze maluchy. I tak się zastanawiam , czy na początku tez tak miałyście, ze czułyście je dosłownie 2-3 razy w ciagu dnia potem cisza przez dwa trzy dni, może jedno pukniecie i tyle? Żadnych bąbelków łaskotań i takich tam, porostu cisza.


u mnie pierwsze ruchy w 18 tygodniu i było tak, jak właśnie mówisz 😉 także badz spokojna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anus321 napisał(a):
Witam 🙂. Widze dziewczyny, ze piszecie o tym jak bardzo rozbrykane są wasze maluchy. I tak się zastanawiam , czy na początku tez tak miałyście, ze czułyście je dosłownie 2-3 razy w ciagu dnia potem cisza przez dwa trzy dni, może jedno pukniecie i tyle? Żadnych bąbelków łaskotań i takich tam, porostu cisza.


witam 🙂 na samym poczatku tak mialam ze tylko czulam kilka razy w ciagu dnia i cisza przez kolejne ale to bylo w 18 tc moze 19 A ty juz czujesz dobrze swoje malenstwo ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do tycia to ja narazie 2 kg do rzodu.. dziwnie malo ale lekarz mnie usokoil ze nie mam sie narazie czym martwic, niby wszystko jest w normie. A co do ruchow to moje dziecko czulam CALUTKI CZAS.. o tym tez rozmawialam z lekarzem na ostatniej wizycie i naewno tak si dzialo rzez to ze mialam nie najspokojniejszy okres ostatnio. Zreszta na usg widac jak maly jest zaplatany w pepowine.. lekarz nie mogl uwierzyc normalnie. Mam nadzieje ze sie biedaczek odplacze 😞 Teraz kiedy sytuacja u mnie troszeczke sie uspokoila i mama sie uspokoila to synus juz tak nie wierzga 🙂 Odzywa sie zawsze rano jak sie budze a nie za kazdym moim nocnym przewrotem i wieczorami gdy juz leze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anus321 napisał(a):
Witam 🙂. Widze dziewczyny, ze piszecie o tym jak bardzo rozbrykane są wasze maluchy. I tak się zastanawiam , czy na początku tez tak miałyście, ze czułyście je dosłownie 2-3 razy w ciagu dnia potem cisza przez dwa trzy dni, może jedno pukniecie i tyle? Żadnych bąbelków łaskotań i takich tam, porostu cisza.


Ja czasem nie czułam ruchów nawet przez kilka dni z rzędu. Nic a nic, kompletna cisza. Strasznie się wtedy martwiłam ale za to teraz mój synek non stop daje o sobie znać.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...