Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
.... a aj niemoge usiasc spokojnie na kompa bo mam mega ryk 😞 ida nam ewidentnier dwojki bo pcha rece do buzi kiedy placz. Dostala maczuge to jest chwila spokojniej ale juz mi brak silly 😞

Wszystkiego najlepszego i zdrowka dla wszystkich dzis obchodzacych swoje miesiecznice oraz Maxa. Mialam operacje na wyrostek jak mialam ok 6-7 lat i pamietam jaka to byla dla mnie trauma kiedy musialam sama w nocy byc bo roodzice do domu wracali a ja cala noc plakalam 😞
Ok ide do mojej marudy. Jak zasnie to czeka mnie sterta garow z calego dnia.
Bo nic nie moglam zrobic bo tylko na rece i na rece dzis przez te zeby. A do tego mi jeszcze po tej operacji oczu nie mozna dzwigac.... Boze daj nam sily....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Operowali go po tylu godzinach bo mieli operacje planowane, jakieś stulejki i inne pierdoły 😠 dzieci które czekały na operacje planowane latały uśmiechnięte do świetlicy a Maks cały dzień na kroplówkach 😠 nie wiem jaka w tym logika 😠 tutaj na szczęście mąż będzie z nim w nocy cały czas, bo nawet siku nie dałby rady sam zrobić 😞 może jak już będzie sam chodził to zostanie sam na noc jak się zgodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedy Maks 🥴 🥴 🥴, zdrówka życzę 😉

Dagi - oby Nelcia zaczęła Ci jeść... 🥴

Wszystkiego Naj dla dzieciaszków z okazji miesięcznic.

Majka śpi od 20 minut. Więc pobudka dopiero rano - między 8, a 9.

Idę robić sobie frytki, kąpać się i do wyrka 🙂

Na weekend zaplanowałam sobie mega sprzątanie.

Nie wiem czy ogarnę temat, aż tak jak go sobie wykreowałam w głowie...

I zapomniałam co miałam jeszcze napisać.

Acha - obiad...

jutro mam ziemniaki z koperkiem, kotlety z jajek i surówkę,
a w niedzielę - żeberka, ziemniaki z koperkiem i kiszoną kapustę gotowaną.
No i plus ciasto po obiedzie - krówka będzie....

O... i to chyba na tyle...


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
Operowali go po tylu godzinach bo mieli operacje planowane, jakieś stulejki i inne pierdoły 😠 dzieci które czekały na operacje planowane latały uśmiechnięte do świetlicy a Maks cały dzień na kroplówkach 😠 nie wiem jaka w tym logika 😠 tutaj na szczęście mąż będzie z nim w nocy cały czas, bo nawet siku nie dałby rady sam zrobić 😞 może jak już będzie sam chodził to zostanie sam na noc jak się zgodzi


dziwne 🤨 przecież atak wyrostka to nagły wypadek a ze stulejką można poczekac 🤢 🤢 ech, nasza słuzba zdrowia 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Biedy Maks 🥴 🥴 🥴, zdrówka życzę 😉

Dagi - oby Nelcia zaczęła Ci jeść... 🥴

Wszystkiego Naj dla dzieciaszków z okazji miesięcznic.

Majka śpi od 20 minut. Więc pobudka dopiero rano - między 8, a 9.

Idę robić sobie frytki, kąpać się i do wyrka 🙂

Na weekend zaplanowałam sobie mega sprzątanie.

Nie wiem czy ogarnę temat, aż tak jak go sobie wykreowałam w głowie...

I zapomniałam co miałam jeszcze napisać.

Acha - obiad...

jutro mam ziemniaki z koperkiem, kotlety z jajek i surówkę,
a w niedzielę - żeberka, ziemniaki z koperkiem i kiszoną kapustę gotowaną.
No i plus ciasto po obiedzie - krówka będzie....

O... i to chyba na tyle...





mój też śpi od 20 min ale pewnie zaraz się obudzi, poszaleje do 23, kilka pobudek w nocy i pobudka o 7 😁 zazdroszcze Magda ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
moj spi od 19:10, bo spal tylko raz w dzien 🤢

mój śpi od pół godz, bo też raz dzisiaj tylko spał.. wracacie do Elbląga? a kiedy na 'dobre' zawitasz w Gdańsku?

hmm szczerze mówiąc, to nie wiem.. na pewno nie w najbliższym czasie. Teraz będziemy tam na stałe, ale to pogadamy jak się spotkamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
moj spi od 19:10, bo spal tylko raz w dzien 🤢

mój śpi od pół godz, bo też raz dzisiaj tylko spał.. wracacie do Elbląga? a kiedy na 'dobre' zawitasz w Gdańsku?

hmm szczerze mówiąc, to nie wiem.. na pewno nie w najbliższym czasie. Teraz będziemy tam na stałe, ale to pogadamy jak się spotkamy 🙂

okk 🙂 wstępnie poniedziałek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
tynka83 napisał(a):
Operowali go po tylu godzinach bo mieli operacje planowane, jakieś stulejki i inne pierdoły 😠 dzieci które czekały na operacje planowane latały uśmiechnięte do świetlicy a Maks cały dzień na kroplówkach 😠 nie wiem jaka w tym logika 😠 tutaj na szczęście mąż będzie z nim w nocy cały czas, bo nawet siku nie dałby rady sam zrobić 😞 może jak już będzie sam chodził to zostanie sam na noc jak się zgodzi


dziwne 🤨 przecież atak wyrostka to nagły wypadek a ze stulejką można poczekac 🤢 🤢 ech, nasza słuzba zdrowia 🤢 🤢



właśnie też tego nie rozumiem, może po usg stwierdzili, że może jeszcze poczekać ale w ciągu dnia kolejnego mu nie zrobili,,,w ogóle ten szpital to masakra już kilka razy tam jeździłam na izbę przyjęć i za każdym razym wracam wkurw... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haj

ja po zumbie, też dzisiaj się narobiłam, a jeszcze jutro mnie czeka full roboty, muszę dokończyć robić sernik bo przed chwilą tylko spód z kruchego ciasta zrobiłam i wsadziłam na noc do lodówki.. Jutro muszę zrobić resztę i upiec, posprzątać chałupę, ugotować Tyście jej ulubioną ogórkową i upiec racuchy drożdżowe ooo 🙃
Idę spać bo rano pobudka o 7-ej co by się w czasie wyrobić 😉
Branoc

Tynka - buziaki dla Gabrysia

Asia - poproszę filmik na priv 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...