Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 święto jakieś, mąż wrócił z pracy z różami dla żony 😁 😁 😁

ooooo dostała róże i zniknęła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie łódź się na pewno coś przeskrobał!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello!
36 stron do nadrobienia- nie ma mowy. straciłam pewnie całą masę nowych wątków. ale kuźwa muszę dziobać, jutro poprawka. pije kawejszyn, pozniej zerkne co sie dzieje 🙂

alexia, miłoooo! plus dla męża
matylda- haaa, kiedys tez mialam taki problem z moją końską...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szaleństwo!!!!Pierwszy raz w życiu upiekłam biszkopt!!!!W ogóle pierwszy raz w życiu coś upiekłam!!!! hahaha 😁 😁 😁 😁 Ej dziewczyny jestem załamana,przeglądałam się w lustrze,jestem załamana-JESTEM SŁONIEM!!!!!!!!!! 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 święto jakieś, mąż wrócił z pracy z różami dla żony 😁 😁 😁

ooooo dostała róże i zniknęła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie łódź się na pewno coś przeskrobał!!!

Ee tam 🙂 Kupił ananaska, wcinam go teraz to mu wybaczam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
Szaleństwo!!!!Pierwszy raz w życiu upiekłam biszkopt!!!!W ogóle pierwszy raz w życiu coś upiekłam!!!! hahaha 😁 😁 😁 😁 Ej dziewczyny jestem załamana,przeglądałam się w lustrze,jestem załamana-JESTEM SŁONIEM!!!!!!!!!! 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞

Bravo jestem z Ciebie dumna tzw z Twoich wypieków mnie też się w tym tygodniu udało po 10 latach przerwy
po mnie nic nie widać tzn brzucha a mnie też się wydaje że wyglądam jak kaszalot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 święto jakieś, mąż wrócił z pracy z różami dla żony 😁 😁 😁

ooooo dostała róże i zniknęła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie łódź się na pewno coś przeskrobał!!!

Ee tam 🙂 Kupił ananaska, wcinam go teraz to mu wybaczam 😁

jej taki soczysty i sok leje się po palcach i brodzie będziesz taka lepiąca.......................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 święto jakieś, mąż wrócił z pracy z różami dla żony 😁 😁 😁

ooooo dostała róże i zniknęła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie łódź się na pewno coś przeskrobał!!!

Ee tam 🙂 Kupił ananaska, wcinam go teraz to mu wybaczam 😁

jej taki soczysty i sok leje się po palcach i brodzie będziesz taka lepiąca.......................

Nie obrzydzisz mi - nawet nie próbuj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Matylda mogę dać dobry przepis na pierś z kurczaka zapiekana w śmietance, tylko do tego piekarnik potrzebny, musiałabyś do mamy zejść. Opłaca się 😉

dawaj akurat pierś jest i tak już miałam szperać po necie żeby coś wymyślić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Matylda mogę dać dobry przepis na pierś z kurczaka zapiekana w śmietance, tylko do tego piekarnik potrzebny, musiałabyś do mamy zejść. Opłaca się 😉

dawaj akurat pierś jest i tak już miałam szperać po necie żeby coś wymyślić

Za 5 min ok? Bo mężuś teraz jadł będzie - tylko mu dam jeść 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Matylda mogę dać dobry przepis na pierś z kurczaka zapiekana w śmietance, tylko do tego piekarnik potrzebny, musiałabyś do mamy zejść. Opłaca się 😉

dawaj akurat pierś jest i tak już miałam szperać po necie żeby coś wymyślić

Za 5 min ok? Bo mężuś teraz jadł będzie - tylko mu dam jeść 😉

nie ma sprawy jestem tu ciągle jeszcze co najmniej kilka godzin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
Jak oj przyjedzie i mnie zobaczy to uciekanie z przerażenia!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

e tam nie ucieknie to dla niego nowe będzie taaaaaaaaaaakie ciałko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
Albo pójdzie do innego ciałka:/ Cały czas sobie takie fazy wkręcam,że zaczynam sama siebie nienawidzieć!!!!

ale to nie ma sensu ja też jestem histeryczka,zazdrosna i w ogóle poważnie nie myśląca o życiu i tak czasem zastanawiam się jak on ze mną wytrzymuje a z resztą to że wyglądamy jak słonie i kaszaloty to akurat też ich zasługa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to widze Matylda charakterna jesteś kobita jak ja 😁 Przejeb....eeeTroche,bo same się nakręcamy niepotrzebnie;/;/;/;/ No ale cóz.... Mój to już jest tak mnie pewnien,że go nie zostawie i spokojny jest i się nieprzejmuje jak mu chce dopierdzielić,że pójde do innego... 🙂 bo wie ,że nigdzie nie pójde;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuźwa drzewa i węgla mi na tą zimę zabraknie, a wydawało się że mam więcej niż zawsze
ja tam już staram się nie nakręcać głupotami czasem próbuję już trochę w żartach no ale to też go czasem wkurza tak jak teraz dzwoniłam do niego i mówię że jakiś dziwny jesteś i jakies "sapanie" słyszę a on zaczął się śmiać i mówi że tak że to maszyna grzejąca ostatnie tchnienie wydaje i będzie marzł całą noc bo akurat służbę ma
trzeba trochę wyluzować- my jak się pokłóciliśmy o ten portfel dwa dni temu to mała dopiero dziś dała znac o sobie też zaraza obrażalska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to będzie bo znowu mnie ciągle wywala już mam dosyć tego neta
alexia chyba z wdzięczności za te róże poszła się z mężem migdalić - ale to dobrze to bardzo dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...