Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Decyzja należy do Tutliputli 🙂 Ja mam kolejne USG 3D w szpitalu Medicover na Wilanowie, chciałabym tam rodzić bo rewelacyjnie tam jest ale niestety poród 10600 zł 😮

Słyszałam o tym szpitalu ale ten koszt to jakiś kosmos 🥴 tylko dla wybranców
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kmatus napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Decyzja należy do Tutliputli 🙂 Ja mam kolejne USG 3D w szpitalu Medicover na Wilanowie, chciałabym tam rodzić bo rewelacyjnie tam jest ale niestety poród 10600 zł 😮

Słyszałam o tym szpitalu ale ten koszt to jakiś kosmos 🥴 tylko dla wybranców

No niestety, ale fajowo tam jest. Szczególnie jak się wchodzi i pachnie domowym obiadkiem z restauracji 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
kmatus napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Decyzja należy do Tutliputli 🙂 Ja mam kolejne USG 3D w szpitalu Medicover na Wilanowie, chciałabym tam rodzić bo rewelacyjnie tam jest ale niestety poród 10600 zł 😮

Słyszałam o tym szpitalu ale ten koszt to jakiś kosmos 🥴 tylko dla wybranców

No niestety, ale fajowo tam jest. Szczególnie jak się wchodzi i pachnie domowym obiadkiem z restauracji 😁

Widziałam jakiś reportaż na temat tego szpitala.. no marzenie jednym słowem. Wiadomo za co się płaci taką sumę 🙂. Każda by chciała rodzić w takich warunkach ale cóż trzeba zejść na ziemię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie padam na ryj
pierwszy raz w ciąży wszystko mnie boli:olecy, głowa krzyż i ta cholerna noga jakieś takie bóle stawowe, kiedyś takie miałam masakra ale posmarowałam amolem i trochę przestaje
już mam dosyc tego dnia dobrze że już pojechał bo już dłużej nie mogłabym dziś na niego patrzeć- o losie jaki on się nerwowy zrobił
nie mogliśmy zainstalować tego powalonego cyfrowego Polsatu 😠
najpierw wiertło zostało nam w ścianie a potem jak straciliśmy sygnał tak już go nie odzyskaliśmy, więc mamusia TV nie poogląda
ej janie wiem tez myślę o tym 3D ale kurde boje się tej sumy mój lekarz za normalne USG z wizytą bierze 120zł to ciekawe ile zawoła za 3D????ale jeszcze o tym nie myśle wizyta za 3 tyg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo tanio, dlatego dziwie sie ze w Warszawie takie ceny... chociaz.... to w koncu stolica 🙃 🙃
Ale ceny sa naprawde porazajace!!! Chyba nie robila bym tak czesto w Wawie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokładnie, całkiem fajne ceny. Ja w Krakowie za genetyczne usg 3D zaplaciłam 270 zł (ale nie żałuje bo sprzęt świetny i dostałam dwie płytki - jeną z filmem, drugą ze zdjęciami i oprócz tego 10 zdjęć do ręki) generalnie takie są stawki tu mnie kosmiczne stawki więc narazie na kolejne 3D się nie wybieram
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...