Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alwxia u mnie też dziś mielony albo jakiś klops zobaczymy
a i sama robię!!!!!!!!!!!!!!
o o akurat mąz wstał zaraz wracam

Zauważyłaś, że my wszystko razem robimy 😁 Nawet dzieci płodzimy hihi Ja niestety nie mam nikogo kto by tu cokolwiek za mnie zrobił, ale już 19-tego przyjeżdża mamusia i babcia i będą dogadzać córeczce i zięciowi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny widzę że dziś jakieś pustki na forum ale pewnie zaraz będzie nas więcej.
Ja już po Usg no niestety i nie dowiedziałam się czy to chłopak czy dziewczynka trochę nie fajnie bo tak nie mogłam się już doczekać 🤢
Lekarz powiedział ze to jeszcze za wcześnie ale dla mnie to poprostu nie był pewien 🤨
No trudno innym razem najważniejsze że brzdąc rozwija się prawidłowo tylko serca dobrze nie mogliśmy dojrzeć bo łożysko moje zasłania ale to na następnym mamy sprawdzić jeszcze raz mam nadzieje że wszystko jest ok 🙃
Ale widoki ekstra naprawdę nie zapomniane chwile



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
hej dziewczyny widzę że dziś jakieś pustki na forum ale pewnie zaraz będzie nas więcej.
Ja już po Usg no niestety i nie dowiedziałam się czy to chłopak czy dziewczynka trochę nie fajnie bo tak nie mogłam się już doczekać 🤢
Lekarz powiedział ze to jeszcze za wcześnie ale dla mnie to poprostu nie był pewien 🤨
No trudno innym razem najważniejsze że brzdąc rozwija się prawidłowo tylko serca dobrze nie mogliśmy dojrzeć bo łożysko moje zasłania ale to na następnym mamy sprawdzić jeszcze raz mam nadzieje że wszystko jest ok 🙃





najważniejsze ze nuniuś albo niunia 🙂 rozwija się prawidłowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jasne że tak martwi mnie trochę tylko fakt z tym łożyskiem a raczej z tym że przez nie nie mogliśmy dobrze zbadać serducha.... 🥴
Mam nadzieje że jednak wszystko jest ok bije wiec to najważniejsze( mam nadzieje)
poza tym gdyby było coś nie tak to chyba by mi powiedział lekarz a on kazał się nie martwić popytam dziewczyny może któraś miała to samo z tym łożyskiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy on właśnie się tak zachowuje jak pan jest w domu mam tego dosyć rozbestwił tego psa na amen że nie moge sobie z nim poradzić
poszedł mocować łańcuch po domem i niech tam siedzi bo niebawem ani jedna roślina mi na podwórku nie zostanie
jak uspokoimy psa idziemy ustawiać czy montować dekoder dla mamusi, potem jakiś obiadek i znowu spokój bo Paweł już sobie pojedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobietki!
Matyldusia mam ten sam problem z psem. Mój wyżeł weimarski ma już 3 lata, a zachowuje się jak szczeniak ale tylko prz Panu bo jak zostaje ze mną to wie, że nie ma żartów. A przez te 3 lata wpierdzieliła mi nowy dywan, obgryzła listewki przy podłodze, zjadła milion par butów, a o ogrodzie to wogóle nie wspomne bo go już praktycznie nie ma.. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was wszystkie bardzo ciepło.
Tak - jedyna zaleta pracy w "tym" banku to MEDICOVER.
Ja znam płeć od 14 tygodnia. Mój lekarz jest ekstra i się nie pierdoli 🙂 Wali prosto z mostu (a przeklina przy tym nieźle) - zawsze mi się śmiać chce 🙂

Pamiętam jak we wrześniu wróciłam z Egiptu - nie chciał żebym tam jechała w ciąży ale wczasy już opłacone więc nie było wyboru. No więc wracam a on mi robi USG i mówi: "no te pojebane Araby nie zaszkodziły maleństwu". Byłam w szoku. Ale on taki bezpośredni jest 🙂

Nie martwcie się dziewuszki. Ważne że pod serduszkami zdrowe maluszki macie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, może wy powiecie mi o co chodzi... 😮
7 Grudnia byłam na comiesięcznym badaniu córeczki i moja gin po badaniu na fotelu zanim położyłam się do USG pytała mnie chyba ze dwa razy czy twardnieje mi brzuch ok 10 razy w ciągu doby 😮 Odpowiedziałam jej, że nie.. najbardziej to czuję wieczorem, kiedy dzidzia wariuje i rano przed oddaniem moczu (stwierdziła, że to normalne) po czym znowu zapytała mnie o to samo... wychodząc już z gabinetu po USG i badaniu na fotelu przepisała mi No-Spe FORTE 3 x dziennie Z tego, co wiem, to przecież lek rozkurczowy 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kmatus napisał(a):
Hej Kobietki!
Matyldusia mam ten sam problem z psem. Mój wyżeł weimarski ma już 3 lata, a zachowuje się jak szczeniak ale tylko prz Panu bo jak zostaje ze mną to wie, że nie ma żartów. A przez te 3 lata wpierdzieliła mi nowy dywan, obgryzła listewki przy podłodze, zjadła milion par butów, a o ogrodzie to wogóle nie wspomne bo go już praktycznie nie ma.. 😠

o matko to on nigdy nie zmądrzeje - jeju on ma dopiero 7 miesięcy
w domu na szczęście wszytko ok bo od razu dostaje gazetą po łebie ale na podwórku to sobie używa bo przecież nie siedzę w oknie i nie patrzę non stop, myślałm po prostu że jakoś tu przezimuje ze mną w domu a wiosną zrobimy mu wybieg z piękną budą pod dachem ale widzę że trzeba to przyspieszyć bo wiosną w ogródku nic nie zakwitnie bo niczego nie będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszkonella napisał(a):
Dziewczyny, może wy powiecie mi o co chodzi... 😮
7 Grudnia byłam na comiesięcznym badaniu córeczki i moja gin po badaniu na fotelu zanim położyłam się do USG pytała mnie chyba ze dwa razy czy twardnieje mi brzuch ok 10 razy w ciągu doby 😮 Odpowiedziałam jej, że nie.. najbardziej to czuję wieczorem, kiedy dzidzia wariuje i rano przed oddaniem moczu (stwierdziła, że to normalne) po czym znowu zapytała mnie o to samo... wychodząc już z gabinetu po USG i badaniu na fotelu przepisała mi No-Spe FORTE 3 x dziennie Z tego, co wiem, to przecież lek rozkurczowy 😮 😮


Mnie lekarz o to pyta za każdym razem. Jak tylko mi twardnieje i zaczyna pobolewać to mam brać nospe ale zwykłą. Podobno jak się robi twardy to jest zły znak. Myślę że twoja gin dmucha na zimne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszkonella napisał(a):
Dziewczyny, może wy powiecie mi o co chodzi... 😮
7 Grudnia byłam na comiesięcznym badaniu córeczki i moja gin po badaniu na fotelu zanim położyłam się do USG pytała mnie chyba ze dwa razy czy twardnieje mi brzuch ok 10 razy w ciągu doby 😮 Odpowiedziałam jej, że nie.. najbardziej to czuję wieczorem, kiedy dzidzia wariuje i rano przed oddaniem moczu (stwierdziła, że to normalne) po czym znowu zapytała mnie o to samo... wychodząc już z gabinetu po USG i badaniu na fotelu przepisała mi No-Spe FORTE 3 x dziennie Z tego, co wiem, to przecież lek rozkurczowy 😮 😮

nie wiem o co chodzi ja mam no spę tylko doraźnie w razie czego ale jeszcze ani razu nie brałam a wczoraj na forum jakaś dziewczyna cię szukała Marta o ile dobrze pamiętam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
kmatus napisał(a):
Hej Kobietki!
Matyldusia mam ten sam problem z psem. Mój wyżeł weimarski ma już 3 lata, a zachowuje się jak szczeniak ale tylko prz Panu bo jak zostaje ze mną to wie, że nie ma żartów. A przez te 3 lata wpierdzieliła mi nowy dywan, obgryzła listewki przy podłodze, zjadła milion par butów, a o ogrodzie to wogóle nie wspomne bo go już praktycznie nie ma.. 😠

o matko to on nigdy nie zmądrzeje - jeju on ma dopiero 7 miesięcy
w domu na szczęście wszytko ok bo od razu dostaje gazetą po łebie ale na podwórku to sobie używa bo przecież nie siedzę w oknie i nie patrzę non stop, myślałm po prostu że jakoś tu przezimuje ze mną w domu a wiosną zrobimy mu wybieg z piękną budą pod dachem ale widzę że trzeba to przyspieszyć bo wiosną w ogródku nic nie zakwitnie bo niczego nie będzie

jeśli mogę Ci coś radzić to postarajcie się to przyspieszyć bo faktycznie przecież nie bedziesz go kontrolować na każdym kroku czy nic nie zżera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...