Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nie da rady na spokojnie bo mam juz nerwice przez ten remont.. uwierzcie mi ze jak juz wstaje i nie zdaze sie o nic jeszcze otrzec a juz jestem biala to MNIE JASNA CHOLERA BIERZE !!!! 😠 Dlatego musialam nadrobic szybko zeby miec szysciuscko pachnaca i bez bialych plam chociaz w sypialni 🙂 Ale juz mam z gorki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Szczerze mówiąc, sama nie wiem. Ale pokłóciłam się z babą na poczcie, facetem na parkingu i moim konkubentem 😁 I czuję, że jeszcze mi mało..

Opanuj nerwy bo następne 997 będzie o tobie i tej siekierze w plecach konkubenta 🙂

Przed chwilą wypróbowałam tiramisu i małej chyba baaardzo smakowało bo fikołki robi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I widzicie znowu ucieklam bo mi facet od elektryki przyszedl i prad wylaczyl bo cos tam grzebie.. ja to dzisiaj wyryczalam sie za wszystkjie czasy chyba, zla na wszystko na to sprzatanie jeszcze mnie tak KOT MOJ WKURZYL a potem moj maz i mama... ale masakra, za duzo jak na jeden dzien. Ale poryczalam(tzn bardziej powylam) i m i przeszlo a naleznikow to ja sto lat nie jadalm 😞 !! Tez bym sobie zjadla.. chyba mi podpowiedzialyscie jaka kolacje bede miala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola tylko Twój spokój może wpłynąć na mnie kojąco 🙂
A tak swoją drogą Ty to sobie dogadzasz 😁 😁 kilka dni temu keks, dzisiaj tiramisu...Nie narzekaj później, że waga Ci skacze 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jejku siedzę i od godziny to czytam
jestem strasznie zmęczona i poszłabym spać ale ten mój niebawem przyjedzie
ja też bezrobotna nauczycielka
najadłam sie zjadłam pizze ogromną ,zamówiłam największą jaką mieli i jeszcze sałatkę z tunczykiem
i powiem Wam że wyglądam koszmarnie- dobrze że moje dziecko mnie nie widzi bo miao by koszmary w nocy ale ja zawsze tak mam dopóki się nie przyzwyczaję do zmian-jutro będzie lepiej
sobie nic nie kupiłam bo mi czasu zabrakło
ale małej kupiłam piękne czerwone body i ręczniczek z kapturkiem oczywiście ani różowy ani niebieski tylko zielony
teraz chyba ide po kawę i po tym wszystkim co tu pisałyście zastanawiam się co to takiego jest ORGAZM????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Wiola tylko Twój spokój może wpłynąć na mnie kojąco 🙂
A tak swoją drogą Ty to sobie dogadzasz 😁 😁 kilka dni temu keks, dzisiaj tiramisu...Nie narzekaj później, że waga Ci skacze 😁 😉


JA ze swoim też się pokłóciłam ale jakoś w miarę spokojnie podchodzę do tego 🙂
Masz rację że sobie dogadzam. Ale dzisiaj wbrew pozorom zjadłam tylko troszkę ciasta. W ogóle dzisiaj się trochę oszczędzam. Ale walę to. Co ma być to będzie. Potem przejdę na dietę. Z tych nudów człowiek je jak świnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
o jejku siedzę i od godziny to czytam
jestem strasznie zmęczona i poszłabym spać ale ten mój niebawem przyjedzie
ja też bezrobotna nauczycielka
najadłam sie zjadłam pizze ogromną ,zamówiłam największą jaką mieli i jeszcze sałatkę z tunczykiem
i powiem Wam że wyglądam koszmarnie- dobrze że moje dziecko mnie nie widzi bo miao by koszmary w nocy ale ja zawsze tak mam dopóki się nie przyzwyczaję do zmian-jutro będzie lepiej
sobie nic nie kupiłam bo mi czasu zabrakło
ale małej kupiłam piękne czerwone body i ręczniczek z kapturkiem oczywiście ani różowy ani niebieski tylko zielony
teraz chyba ide po kawę i po tym wszystkim co tu pisałyście zastanawiam się co to takiego jest ORGAZM????????????


Dobra jesteś. To co zrobiłaś z tymi włosami??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orgazm ? To uczucie jakie ogarnia kiedy dzwonisz, zamawiasz pizze i wybierasz dodatki 😁 Albo kiedy luby przynosi całą siatę mandarynek, bo wie, że wyszły z domu. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, mam problem z wybredną mamą i prezentem dla niej: strzela focha jak jej się kremy 50+ kupuje, tak w ogóle to ona z tych Co Nigdy Nic Nie Chcą i Nie Marnuj Na Mnie Córka Pieniędzy.. No przecież nie pojadę z pudełkiem rajstop na wigilię ! Help ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Dziewczyny, mam problem z wybredną mamą i prezentem dla niej: strzela focha jak jej się kremy 50+ kupuje, tak w ogóle to ona z tych Co Nigdy Nic Nie Chcą i Nie Marnuj Na Mnie Córka Pieniędzy.. No przecież nie pojadę z pudełkiem rajstop na wigilię ! Help ?

Teraz w Sephorze są rożne zestawy i całkiem niedrogie, już fajny zestawik kosmetyków można kupić od 35 zł albo widziałam ostatnio w Marks & Spencer do kąpieli w szklanych butelkach takie fajowe płyny. Teraz mnóstwo tego jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z włosami w sumie nic
wcześniej rano pisałam jakie miałam a teraz
no mocno bardzo mocno wycieniowane bo tamte takie bezkształtne były, mam fikuśną grzywkę i rudy kolor wpadający w złoty blond- wygladam bajecznie- ale szczerze nie jest żle tylko fryzjerki jakoś tak zawsze robią na odpierdziel( bo to bez modelowania) tylko mnie wyprostowała i wypuściła i jestem strasznie przylizana jak ułoże je po swojemu to moze nawet jakoś będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...