Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Ja w 1 w Czechowicach-Dziedzicach ale serio poważnie się zastanawiam czy po macierzyńskim wrócę do pracy. A ty?

Ja też rozważam czy wracać 🤢 W warszawce jest taka masakra i takie ciśnienie, że żygać mi się chce na samą myśl. Jestem w takiej desperacji, że myślałam o drugim dziecku pod koniec macierzyńskiego. Wykorzystam fakt, że mam umowę na czas nieokreślony i to że dają 3 tyg gratis do macierzyńskiego a i problem z nianią mi się rozwiąże przy pierwszym dziecku. Wiesz, że moja wielka pani dyr nie zaprosiła mnie nawet na Wigilię firmową, porażka - zero taktu i kultury osobistej. Dlatego skoro tak to ja też nie będę się przejmować. A w ogóle to długa historia i nie chcę sobie psuć humoru. Amen!!!


Ja ci powiem tak, dokładnie takie same myśli chodzą mi po głowie odnośnie drugiego dziecka.
Ja co prawda zostałam zaproszona na wigilię (mamy w piątek) ale co do innych rzeczy to się nie wypowiadam. W tym banku takie klocki odchodzą że szkoda gadać. ŻADNEMU dyrektorowi nie ma co ufać. To jest przerażające, serio 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
beatak83 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
najgorsze jest wybranie odpowiedniego rozmiaru nie potrafi tak oglądając chyba będę zmuszona choć jedne przymierzyć żeby dobrać rozmiar dobry

Ja przed zakupem żadnych nie mierzyłam, zamówiłam korzystając z tabeli rozmiarów którą tam podają, centymetr w dłoń i jazda, ile w bioderkach 😲 ile w udku 😮 dopasowałam się i zamówiłam, jak przyszły to od razu wciągnęłam na tyłek co by sprawdzić czy pasują 😁, z resztą w większości sklepów jest możliwość wymiany więc nie ma obaw 🙃


może i tak zamówię jedną parę nie za drogą i sama ocenie
zastanawiam się tylko czy specjalne nie odkładam tych zakupów bo nie chce się pogodzić moja głowa z tym że nie mieszcze się w ciuchy które nie dawno kupiłam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinka teraz się nie mieścisz a potem będzie jak znalazł 😁 po porodzie też trzeba będzie w czymś chodzić, wtedy je z bananem na buzi wciągniesz na pupę i stwierdzisz że jakoś tak ci wszędzie wiszą 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola nie wiem dlaczego mi się ubzdurało, że Ty z Warszawy jesteś 🥴 Jak się urodzi nasze maleństwo to wezmę męża za to i owo i niech się zabiera do roboty, trudno, że nie zdążę wrócić do formy, ale innego lepszego wyjścia nie widzę jak siostrzyczka albo braciszek 🙂 Przynajmniej dzieci się razem chować będą a ja później będę miała z głowy. Zresztą jestem już po 30-tce więc wszystkie argumenty przemawiają "za" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola nie wiem dlaczego mi się ubzdurało, że Ty z Warszawy jesteś 🥴 Jak się urodzi nasze maleństwo to wezmę męża za to i owo i niech się zabiera do roboty, trudno, że nie zdążę wrócić do formy, ale innego lepszego wyjścia nie widzę jak siostrzyczka albo braciszek 🙂 Przynajmniej dzieci się razem chować będą a ja później będę miała z głowy. Zresztą jestem już po 30-tce więc wszystkie argumenty przemawiają "za" 😉


No tak, masz rację 🙂 Ja coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że nie chcę już pracować w banku. Tym bardziej, że jak przejmie nas Santander to już w ogóle nie wiadomo co nasz czeka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola nie wiem dlaczego mi się ubzdurało, że Ty z Warszawy jesteś 🥴 Jak się urodzi nasze maleństwo to wezmę męża za to i owo i niech się zabiera do roboty, trudno, że nie zdążę wrócić do formy, ale innego lepszego wyjścia nie widzę jak siostrzyczka albo braciszek 🙂 Przynajmniej dzieci się razem chować będą a ja później będę miała z głowy. Zresztą jestem już po 30-tce więc wszystkie argumenty przemawiają "za" 😉


No tak, masz rację 🙂 Ja coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że nie chcę już pracować w banku. Tym bardziej, że jak przejmie nas Santander to już w ogóle nie wiadomo co nasz czeka 😞

Póki co jeszcze rok spokoju mam - urodzę w kwietniu, 5 miesięcy macierzyńskiego + 3 tyg daje bank gratis + urlop zaległy z tego roku i cały z przyszłego więc akurat w grudniu będzie powrót - albo i nie jak się mężuś postara 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola nie wiem dlaczego mi się ubzdurało, że Ty z Warszawy jesteś 🥴 Jak się urodzi nasze maleństwo to wezmę męża za to i owo i niech się zabiera do roboty, trudno, że nie zdążę wrócić do formy, ale innego lepszego wyjścia nie widzę jak siostrzyczka albo braciszek 🙂 Przynajmniej dzieci się razem chować będą a ja później będę miała z głowy. Zresztą jestem już po 30-tce więc wszystkie argumenty przemawiają "za" 😉


No tak, masz rację 🙂 Ja coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że nie chcę już pracować w banku. Tym bardziej, że jak przejmie nas Santander to już w ogóle nie wiadomo co nasz czeka 😞

Póki co jeszcze rok spokoju mam - urodzę w kwietniu, 5 miesięcy macierzyńskiego + 3 tyg daje bank gratis + urlop zaległy z tego roku i cały z przyszłego więc akurat w grudniu będzie powrót - albo i nie jak się mężuś postara 😁


Dokładnie 🙂 W końcu się wybyczymy 🙂 Psychicznie odpoczniemy od pracy.
A od kiedy jesteś na L4?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola nie wiem dlaczego mi się ubzdurało, że Ty z Warszawy jesteś 🥴 Jak się urodzi nasze maleństwo to wezmę męża za to i owo i niech się zabiera do roboty, trudno, że nie zdążę wrócić do formy, ale innego lepszego wyjścia nie widzę jak siostrzyczka albo braciszek 🙂 Przynajmniej dzieci się razem chować będą a ja później będę miała z głowy. Zresztą jestem już po 30-tce więc wszystkie argumenty przemawiają "za" 😉


No tak, masz rację 🙂 Ja coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że nie chcę już pracować w banku. Tym bardziej, że jak przejmie nas Santander to już w ogóle nie wiadomo co nasz czeka 😞

Póki co jeszcze rok spokoju mam - urodzę w kwietniu, 5 miesięcy macierzyńskiego + 3 tyg daje bank gratis + urlop zaległy z tego roku i cały z przyszłego więc akurat w grudniu będzie powrót - albo i nie jak się mężuś postara 😁


Dokładnie 🙂 W końcu się wybyczymy 🙂 Psychicznie odpoczniemy od pracy.
A od kiedy jesteś na L4?

Od 1 września 🙂 A Ty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak czytam o pracach i powiem Wam, że niestety w korporacjach tak jest. Ja pracowałam w Erze i też żadnemu dyrektorowi ani kierownikowi regionalnemu nie można było ufać. Starali się wycisnąć z Ciebie wszystko co możliwe, narzucali jakieś niemożliwe plany do wyrobienia, ucinali premie.. masakra ;/ A o tym, że zamkną nasz sklep dowiedzieliśmy się od robotników, którzy przyszli sprawdzić oświetlenie czy coś 😁 nieźle nie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widze ze wszystkie pouciekalyscie.. mnie od wczoraj nie bylo bo mam takie zapierdziel, sprzatam, zamiatam, piore, szoruje, ganiam do miasta i z powrotem, i jeszcze nie skonczylam 😞 Do konca tygodnia czeka mnie sprzatanie po tych cholernym remoncie.. juz mnie brzuch boli od tego gAniania. Ale nikt tego za mnie nie zrobi.. tak wiec trzymajcie kciuki obym sie szybko uwinela. Skoro nikogo nie ma to ide dalej latac na miotle 🙂 BUZIAKI DLA WSZYSTKICH MAMUS 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Widze ze wszystkie pouciekalyscie.. mnie od wczoraj nie bylo bo mam takie zapierdziel, sprzatam, zamiatam, piore, szoruje, ganiam do miasta i z powrotem, i jeszcze nie skonczylam 😞 Do konca tygodnia czeka mnie sprzatanie po tych cholernym remoncie.. juz mnie brzuch boli od tego gAniania. Ale nikt tego za mnie nie zrobi.. tak wiec trzymajcie kciuki obym sie szybko uwinela. Skoro nikogo nie ma to ide dalej latac na miotle 🙂 BUZIAKI DLA WSZYSTKICH MAMUS 😘

jak cie brzuch boli to odpocznij sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...