Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a ja dopiero za trzy tygodnie i to tylko kontrolna wizyta i skierowanie na badania
ale jak mi się uda trochę lewej kasy odłożyć to może się zdecyduję na 3d ale nie wiem czy jest sens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
a ja dopiero za trzy tygodnie i to tylko kontrolna wizyta i skierowanie na badania
ale jak mi się uda trochę lewej kasy odłożyć to może się zdecyduję na 3d ale nie wiem czy jest sens


jedni mówią, że jest sens, inni, że nie i bądź tu mądry. Chociaż ja się skusiłam i właśnie jutro podążam. Z tym, że ja jeszcze płci nie znam i mam nadzieję, że się opłaci!!!!1 Bo jak nie, to.... sama nie wiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale ja dopiero 28go zapytam o to 3D i zanim się ono odbędzie to trochę czasu minie a im później tym mniej widać bo dziecko większe i można oglądać tylko poszczególne częsci ciała a nie np główkę i brzuszek razem
z resztą ja dopiero ostatnio sie zorientowałam że mój ma 3D i na tym zwykłym nagraniu co mam na 2D to akurat sobie przełączał i kości czaszki oglądał w 3D ale ja tam nic szczególnego nie widziałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Helloł 😞 Ale jestem zła.Moje dziecko jest WSTYDLIWE i chyba WREDne po mamie 🙂 bo się znoów pępowiną zasłoniło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kurcze,a taka szłam podniecona na tą wizyte a tu klops:/
W każdym bądź razie moja szyjka macicy doszła do dobrych wymiarów... 🙂
Dzidzia rozwija się dobrze,dostałm płytke z nagraniem...Kurcze ale ma duze stopyyyyyyyyy,chyba po tacie .... Kupiłam dzisiaj śpioszki przed badaniem i niebieskie i rózowe..bo chciałam mojemu w ten sposób przez skype pokazać kogo będziemy mieli a tu taka lipa 😞 😞Mam przeczucie ze do końca ciąży się nie dowiem kto we mnie mieszka 😞 i termin porodu przesunął mi sie o dzien do przodu czyli na 24 kwietnia...Ehhhh 😞 Ale Ważne ,że Dzidzia zdrowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
A te nagrania z usg to fajna sprawa dla tatusiów którzy sa daleko tak jak my mamy Brechti....Nie mogą być z nami,ale potem sobie obejrza swoje dzieciatko na filmiku 🙂

fajne fajne ja przed wizytą tylko o tym myślałam żeby się udało nagrać, nie potrafię nawet opisać tego jak mój wyglądał kiedy to oglądał
najpierw zapytał czy to na prawdę nasze dziecko????
potem powiedział cytuję "ale się rusza, to normalne że się tak rusza, a dlaczego się tak rusza"
a poźniej jak mu pokazywałm i tłumaczyłam wszystko co jest teraz mierzone co to za liczby tam wyskakują to już bardziej zajął się sprawami technicznymi i mówił "ale teraz sprzęty i możliwości, kiedyś to nic nie było"
ale ogólnie przez cały seans minę miał nieziemską
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
A te nagrania z usg to fajna sprawa dla tatusiów którzy sa daleko tak jak my mamy Brechti....Nie mogą być z nami,ale potem sobie obejrza swoje dzieciatko na filmiku 🙂


za tydzień będę molestowała mojego lekarza o taki filmik. problem, że ja chodzę na NFZ i mój lekarz dość leniwy jest, nawet o zdjęcia muszę się prosić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alexia, też mnie jakaś deprecha łapie. Czuję się samotna. Nie mam humoru.
Frytus twój mężczyzna ma szczęście, że zobaczy swojego malca. Ja swojemu dziś wysłalam paczkę, wsadziłam wczorajsze zdjęcie dzidzi do środka. Głupia jestem, mogłam o filmiku pomyśleć, ucieszyłby się....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alexia, też mnie jakaś deprecha łapie. Czuję się samotna. Nie mam humoru.
Frytus twój mężczyzna ma szczęście, że zobaczy swojego malca. Ja swojemu dziś wysłalam paczkę, wsadziłam wczorajsze zdjęcie dzidzi do środka. Głupia jestem, mogłam o filmiku pomyśleć, ucieszyłby się....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Ze skrajności w skrajność - wczoraj głupawka a dzisiaj siedzę i wyję. Jakiegoś doła mam.. Do tego głodna jestem i nie mogę zjeść tego co bym chciała, mam jednodniową (mam nadzieję) depresję 🤨

ojej bidulka moja kochana a co się stało ??
alexia teraz chwilowo nie mam czasu bo Paweł przyjechał ale zaraz poszperam na necie może znajde jakies jaja wiszące na płocie to cie troszkę rozbawi co?????a może sama poszukaj ty jesteś w tym lepsza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...