Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Wiola1983 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
hej dziewczyny jestem i zaglądałam tu trochę ale jakoś nie mogłam się wbić w temat
od rana byłam w mieście na zakupach i nic nie kupiłam oprócz dwóch doniczek na kwiatki
poza tym znowu problemy z bankiem i kasą ale już wszystko się wyjaśniło
dla wtajemniczonych-szwagierka zrobiłą drugi test i równiez pozytywny ale kreska też słaba
ja mam chwilkę czasu bo wyskoczyła mi dziś niespodziewana "domówka" u sąsiada- męża już wysłałam bo ja jeszcze się nie wyrobiłam zaraz do nich dołączę
a wiecie że w Tesco dziś było -30% na odzież, a mnie się później już nie chciało wracać bo te ubranka
będę niebawem


30% na ciuszki już jest od początku tego tygodnia chyba - mówię ci to ja - zakupoholiczka 🙂 🤪 🤪

aha nie wiedziałam j ana większych zakupach jestem raz w miesiącu tylko kurcze u mnie mówli że to tylko dziś ale może tylko tak na zachętę a może to tylko do dziś- sama już nie wiem ale obniżka była
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Może jeszcze jakie imię dla dziecka mamy wybrane? 🤢 naszą wagę bym sobie darowała, nie zawsze jest się czym chwalić ☺️

Wspomniałam o imieniu poniżej 🙂 Tylko po co Wam waga po urodzeniu, nie będziemy miały czasu żeby po porodzie na forum siedzieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Strasznie bolą mnie nogi 😞 😞 😞 😞 łydki 😞 😞 😞: Dzisiaj był u mnie mój przyjaciel i miałam na sobie leginsy w panterke a ten mnie wysmial ,że mam wielki KREDENS i sie smieje i mowi" Co ty masz dupe" 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🤢


A mnie tej nocy męczyły skurcze 🙂 Tak to już jest moja droga że niestety ale w ciąży rośnie nie tylko brzuchol, ale i cycorki i kuperek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
A po ciaży będziemy sflaczałymi Słoniami 🙂 🙃 🙃 🙃


Dzisiaj powiedziałam to sama a mama mi mówi żebym nie bluźniła. Inne by się dały pociąć żeby miec dzidziusia. Powinnam się cieszyć że nosze w sobie takie maleństwo. I cieszę się. Aż skaczę z radości i już się nie mogę jej doczekać. Reszta nie jest ważna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No No Wiola widać, że z głodu nie umierasz 😉 😉
Nie no, tak na poważnie: brzuszek masz śliczny 🙂 Frytka, tylko Twojego jakoś ocenić nie możemy?
Kiedy zdjęcie ?! 😠 Nawet w legginsach w panterkę może być 😉

Mnie trauma dzisiaj trzyma: naczytałam się o tej cholestazie i stracha mam odebrać w poniedziałek wyniki 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...