Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
iskra_ania1984 napisał(a):
hej
czesto tu zaglądam,przypominam sobie jak w zeszłym roku przechodziłm przez to samo co wy teraz,a wy w przyszłym będziecie przechodziły przez to co ja 🙂
cudny czas,lecz często ciężki.

Haha ja też często zaglądam do kwietnióweczek 2010 żeby zobaczyć co mnie czeka za rok ^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuski dzisiaj cos widze cicho na forum ja podobnie jak ty Ewelina po tej glukozie beznadziejnie sie czuje caly czas cos mi lezy na zoladku 😞
dotego codziennie leci mi krew z nosa i juz nie wiem jak sobie z tym poradzic mam tak wysuszona sluzowke nosa i wogole oczy mnie bola dotego dodatkowo zaczelu mi nogi puchnac 😞 😞 😞 😞 wiec od dwoch dni mam zajebistego doła i wszystko mnie drazni
Co do ruchow to moj jak przylozy reke to tak samo jak u was dzidzia milknie hehe 🙂

eunia91 witam na naszym forum 🙂
wiola sliczny masz masz brzusio chyba sie zakochałam w twoim brzuszku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie ma konkretnej przyczyny po prostu mam zły dzień i tyle ,chciałabym zasnąć i budzić sie w kwietniu
mimo że "bycie w ciąży" nie jest dla mnie jakimś przykrym doświadczeniem to chciałbym mieć już to za sobą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
Ja też mam doła więc większość dnia śpię albo oglądam TV 😞

no to fajnie bo ja spać nie mogę bo ciągle ktoś lub coś mi przeszkadza a w domu 4 działające TV i w żadnym nic interesującego dla mnie nie ma
ten lezy koło mnie z wywalonym brzuchem i tylko działa mi na nerwy, ma dziś tyle pracy a kompletnie nic nie robi,
mama ma ciągle gości
a psa wywaliłam na zewnątrz
NUDA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Co się z Wami dzieje dziewczynki ostatnio? Słońca Wam chyba brakuje 🙂

właśnie jest u mamy koleżanka którą będę musiała odwieźć więc jak zobaczyłam ile śniegu jest na samochodzie to się poryczałam, bo oczywiście nie chciałam nikogo prosić o pomoc, więc odśnieżałam sama i to na dachu została 20cm warstwa bo już nie dałam rady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wiecie co podglądałam Was tu w dzień i tak sobie pomyślałam że jakieś problemy z rozrzuconymi skarpetami to żadne problemy- ja to już nie pamiętam takich błahostek
w mój związek ewidentnie wkradła się rutyna którą nie wiem jak wypędzić i jeszcze oddalamy i odzwyczajamy się od siebie przez to że nie jesteśmy razem na co dzień
poza tym ja czuję się taka niedowartościowana i beznadziejna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia - u mnie też jest rutyna.... nawet w seksie niestety.... czasami traktuję męża po prostu jak kolejnego lokatora w naszym domu....

A co do niedowartościowania to pomyśl sobie co tracą nasi mężczyźni... Nie mogą nosić swoich pociech pod serduszkiem... Nie czują jak po raz pierwszy przekręci się pod skórą brzuszka... Dziecko, które urodzisz, będzie podziękowaniem za wszystkie trudy jakie przeżywałać w ciąży...

Nie matrw się jesteśmy z Tobą myślami... Przytulam Cię na pocieszenie i buziaczek :* :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OOooo matko - wiedziałyście o tym? Przeraziłam się bo ja ciągle śpię na wznak, myślałam, że to najbezpieczniejsza pozycja do spania a tu dupa 🥴 To już teraz wszystko jasne, a ja się dziwiłam dlaczego moja dzidzia tak kopie jak leżę na plecach. Wyrodna matka nooo 🥴

"Jeśli w pierwszych miesiącach ciąży spałaś na plecach, koniecznie zmień pozycję! Dziecko staje się coraz cięższe, i macica (gdy leżysz na wznak) może uciskać naczynia, którymi doprowadzana jest krew (i tlen) do łożyska. W skrajnych przypadkach brak tlenu może doprowadzić do uduszenia dziecka. Najlepszą pozycją dla ciężarnej jest leżenie na boku."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...