Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

O masz ci los: ja wyspana po południowej długiej drzemce wpadam a tu cisza 😁

Cześć Eunia: witamy 🙂

Dorka, mnie też krew z nosa leci: szczególnie rano: ale czytałam, że jest to normalne, spowodowane zwiększeniem ilości krwi w organizmie i zwiększonym ukrwieniem błon śluzowych.
Gorzej,że po tej glukozie tak się źle czujesz: sama miałam ją w piątek i już po dwóch godzinach o niej zapomniałam. Piłaś ją z cytryną czy samą? Może powiedz o tym lekarzowi co? Dziwne to jakoś.. 🥴

Matko, każecie spać na lewym boku a ja jak tylko się na nim położę, mały zaraz mnie skopie jak nie wiem co 😁

Właśnie: Frytka co z tabelką ? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry, znów jestem pierwsza 🙂 Ja już na nogach. Naczytałam się wczoraj o tym spaniu na lewym boku i dziś spać nie mogłam, bo się kontrolowałam i jakieś głupoty mi się śniły. Teraz idę doprowadzić się do porządku przed wizytą u lekarza, zjem śniadanko i uciekam. Ciekawa jestem jak dojadę i czy autobusy i tramwaje jeżdżą 🥴 Śniegu po kostki napadało i zimno brrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej może jesteś pierwsza na forum ale raczej nie pierwsza na nogach
ja wstałam o 5.00 żeby zrobić mężusiowi kanapki do pracy i w końcu pojechał mam tydzień spokoju
moja deprecha nie minęła obawiam się że to coś poważniejszego
zaraz pomykam do mojej, przyjaciólki, ciężarnej sąsiadki- bo zwariuję w tym domu
alexia co to za wizyta-jakaś kontrolna czy bardziej znacząca??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Mam wizytę kontrolną, dostanę skierowania na krew i próby wątrobowe pewnie no i USG na styczeń, żeby sprawdzić co z tym łożyskiem się tam dzieje. Pewnie też będę musiała za 2 tyg zrobić glukozę. Podsumowując - idę się zbadać i odebrać skierowania 🙂

aha to ja mam dopiero 28go i też nic znaczącego tylko sprawdzenie łożyska szyjki,tętna dziecka no i te nieszczęsne skierowania
to uważaj tam na mieście i wracaj ja teraz też wychodzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂 u mnie tez napadało tego cholernego sniegu tyle ze patrzec nie moge 😠
jedynym pocieszeniem jest to ze ide dzis na usg i mam nadzieje ze ta wiercipiętka z brzuszka uchyli rąbka swojej tajemnicy 😁
ale cholera jak ja dojade do tej przychodni 😠
co do spania ja zawsze 😠spałam na plecach i nie moge sie przestawic na bok kłade sie na boku a budze i tak na plecach ☺️a to prawda dzidzia wtedy bardzo kopie jak leze na plecach...daje do zrozumienia ze tak nie lubi lezec 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus - mnie sie przesuwa caly czas - 24, 25 😁 pojde na nastepne usg i okaze sie ze bedzie 10 😁 😁
A urodze jeszcze w innym terminie 😁 😁 😁 😁
Nie bylo mnie bo w pt i sob mialam szkole a wczoraj bylam u mamy caly dzien wlasciwie... 😁 Tesknilyscie? 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka to co opisujesz, slyszalam, ze to normalna sprawa w ciazy...Mnie tez czasami te dusznosci dopadaja.... krwawienie z nosa normalka i puchniecie konczyn tez... 😞 Nic przyjemnego, ale tak niestety kobiety w ciazy przechodza ten stan. Jedne bezobjawowo i bezproblemowo, a innych "czepia" sie wszystko 😞 😞 😞 Glowa do gory!: 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry 🙂 Ale widzę, że humory coś lepsze dzisiaj co? Powiedzcie że tak, poddam się i ja tej sugestii 🙂 Bosz, wg mojej listy powinnam dzisiaj tyle zrobić, a jakoś w ogóle nie mam ochoty. chyba mam już dość zimy i śniegu.
JA CHCĘ SŁOŃCAAAAAAA !!!!! Albo chociaż położyć się w solarium na 10 minut 😁 😁
Też się obudziłam dzisiaj na wznak: ale nie przejmuję się tym. Bo przecież skoro nasze ciało wie teraz co dla nas najlepsze ( te nasze zachcianki 😁 ) to na wznak też mu pewnie lepiej.
Czy ja nie zaczynam zbyt lajtowo podchodzić do tej ciąży 🥴?

Też mam dzisiaj lekarza, dermatologa, bo coś mi na brzuchu wyszło swędzącego 🥴 🥴

Alexia, daj znać jak i co po wizycie co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... mysle, ze to nie zatrucie u Dorki...Chyba ,ze dzieje sie to od tej glukozy. Wczesniej bylo normalnie...
Dorka, jak to bylo? Wczesniej to Ci sie zdarzalo? CZy dopiero po tej glukozie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):

Alexia, daj znać jak i co po wizycie co?

Dam, dam, ale w sumie nic dziś nie będę wiedzieć. Mam jedynie badanie na samolocie 😉 Krew do badania będę oddawać pewnie za 3-4 dni a to USG to na początku stycznia. Mam jedynie listę pytań, m.in to z tym spaniem 🥴 i o wagę bo dzisiaj się zważyłam i mam 61 kg 🤪 8 kg to przodu. Nie wiem gdzie ja to mam bo wyglądam tak samo, jedynie brzuchol mam duży. Muszę przeprowadzić śledztwo ile ważą teraz moja macica wody i dziecko. Założyłam sobie 12-13 kg a przy 6 miesiącu mam już 8 do przodu. Obsesję mam chyba jakąś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...