Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
a i dzisiaj mialam wizyte u gina i na razie zdecydowalam sie na tabletki antykoncepcyjne 🙂
ja narazie mam plastry ale mam tez recepte na krazki nuva ring czy jakos tak, i nie wiem czy po tym pierwszym miesiacu nie sporobuje tych krazkow by wszyscy je polecaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
a i dzisiaj mialam wizyte u gina i na razie zdecydowalam sie na tabletki antykoncepcyjne 🙂
ja narazie mam plastry ale mam tez recepte na krazki nuva ring czy jakos tak, i nie wiem czy po tym pierwszym miesiacu nie sporobuje tych krazkow by wszyscy je polecaja



a co to za krążki?? ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
heej.
ja odpoczywam a moj maly spi. Ciekawe kiedy sie obudzi bo jeszcze kapiel nas czeka.Jak ja nie lubie go kapac.Bo on prawie zawsze placze.. biedaczek.

My w weekend bylismy z malym za wawa. Maz wyprawial pepkowe 😁 i w piatek Kacperkowi odpadl pepuszek. Po rowno 2 tyg :]

Jutro mamy wizyte u pediatry


to spróbuj możne dać troszkę cycka przed kąpielą lub mleka bo nie wiem jak karmisz albo zwiększyć temperaturę wody dla twojego dziecka nasz przy 37 płakał a przy 38 już nie wiec próbujcie może w tym problem. Nasz płakał pierwsze 3 dni teraz uwielbia kąpiele 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
a i dzisiaj mialam wizyte u gina i na razie zdecydowalam sie na tabletki antykoncepcyjne 🙂
ja narazie mam plastry ale mam tez recepte na krazki nuva ring czy jakos tak, i nie wiem czy po tym pierwszym miesiacu nie sporobuje tych krazkow by wszyscy je polecaja



a co to za krążki?? ☺️
ja tez pierwszy raz o tym slyszalam od lekarza teraz, jakies tam krazki wkladasz do pochwy na 3 tygodnie po tym czasie wyciagasz na okres jednego tygodnia i potem znowu aplikujesz, podobno super sprawa, wygodne i duzo kobiet sobie chwali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde nie moge znalezc juz zadnej aukcji z ta sukienka, a ta gdzie ja kupowalam to juz znikla.. ale wpisz w wyszukiwarce "asos olowkowa" i Ci wyskoczy duzo bardzo podobnych np ta jest prawei identyczna, rozni sie tylko dekoltem http://allegro.pl/asos-olowkowa-sukienka-rozm-40-uk12-nowosc-i1623016683.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
a i dzisiaj mialam wizyte u gina i na razie zdecydowalam sie na tabletki antykoncepcyjne 🙂
ja narazie mam plastry ale mam tez recepte na krazki nuva ring czy jakos tak, i nie wiem czy po tym pierwszym miesiacu nie sporobuje tych krazkow by wszyscy je polecaja



a co to za krążki?? ☺️
ja tez pierwszy raz o tym slyszalam od lekarza teraz, jakies tam krazki wkladasz do pochwy na 3 tygodnie po tym czasie wyciagasz na okres jednego tygodnia i potem znowu aplikujesz, podobno super sprawa, wygodne i duzo kobiet sobie chwali

wlasnie moj lekarz tez o tych krazkach mowil, wiec i ja sie zastanawiam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja chyba tez sie na te krazki zdecyduje bo proszkow nie moge brac 😞
a wiecej dzieci jak na razie nie chce miec.

Ewelina moj maly nie placze jak maz go kapie. Chyba czuje sie pewniej u niego na rece niz u mnie 😞
a jak mu daje troszke cycka przed kapiela to pozniej on nie chce mi go oddac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
ja chyba tez sie na te krazki zdecyduje bo proszkow nie moge brac 😞
a wiecej dzieci jak na razie nie chce miec.

Ewelina moj maly nie placze jak maz go kapie. Chyba czuje sie pewniej u niego na rece niz u mnie 😞
a jak mu daje troszke cycka przed kapiela to pozniej on nie chce mi go oddac 😁


ja nie kąpałam swojego syna jeszcze NIGDY ☺️ robi to mój mąż i tylko on! tak już dawno się umówiliśmy i tego się trzymamy to są ich chwile gdzie ja nie ingeruje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jestem jeszcze
i stało się to czego się nie spodziewałam a może i spodziewałam
mój mąż którego tak samo nienawidzę jak i kocham pojechał dziś do pracy KONIEC URLOPU i ja ryczę jak bóbr
nie wiem jak opisać to co czuję i tak go nie było całymi dniami, ale był tu wieczorami i w nocy , był ze mną, z nami- a dziś pierwsza noc od powrotu ze szpitala bez niego 😞
nie chodzi o jakąś pomoc przy małej ale o samą jego obecność , on potrafił do niej gadać, a ona uwielbia go słuchać
był tu z nami każdego ranka, przez pięc tygodni jedliśmy wspólne śniadania i piliśmy kawkę
a teraz znowu będę sama- tzn z dzieckiem sobie poradzę ale znowu muszę się przyzwyczajać do samotnych wieczorów- ehh nienawidzę takiego życia 😞

P.S.antykoncepcji nie stosowałam nigdy i nie zamierzam - nie jest mi do niczego potrzebna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wspolczuje Ci kochana.. chociaz ja lubie byc sama i uwielbiam te dni jak jestem sama to jednak nie wyobrazam sobie by go tak dlugo nie bylo.. ten dzien, dwa dni sa fajne ale potrzebuje go bardzo, zawsze tak bylo a teraz tym bardziej. Kiedy mam gorsze dni zawsze moge na nim polegac.. Matylda przeciez cos tam planowaliscie, jakies mieszkanie w miescie, kiedy to wszystko ma sie w koncu zrealizowac??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobra dziewczyny ale ten krążek zawiera progesteron i estrogeny a w czasie karmienia piersią czyli min. w moim wypadku nie można przyjmować estrogenów wiec ta metoda odpada u mnie! 🤨
ja zastanawiam się nad spiralą ale to za jakieś parę miesięcy a teraz wezmę tabletki anty tylko z progesteronem takie specjal dla kobiet karmiących piersią! zanim założę spirale muszę zrobić wszystkie badania bo ja miałam i pewnie nie minęły problemy hormonalne wiec pewnie i tabletki odpadną a więcej dzieci nie chce mieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
Wspolczuje Ci kochana.. chociaz ja lubie byc sama i uwielbiam te dni jak jestem sama to jednak nie wyobrazam sobie by go tak dlugo nie bylo.. ten dzien, dwa dni sa fajne ale potrzebuje go bardzo, zawsze tak bylo a teraz tym bardziej. Kiedy mam gorsze dni zawsze moge na nim polegac.. Matylda przeciez cos tam planowaliscie, jakies mieszkanie w miescie, kiedy to wszystko ma sie w koncu zrealizowac??

no mieszkania mamy nawet dwa jedno już skończone oddane po remoncie ale jeszcze mebli nie ma wybraliśmy i zamówiliśmy na razie do kuchni a teraz już trzeba zająć się resztą ale z doświadczenia wiem że jeszcze to trochę potrwa tym bardziej że niebawem P. wyjeżdża na poligon i miesiac go nie będzie
ma jeszcze urlop planowy na sierpień i myślę że dopiero po urlopie tak gdzieś we wrześniu sie z Leną tam sprowadzimy LATO jeszcze spędzam tu na wsi i cieszę się z tego i za kilka dni z znowu przywyknę do tego że go nie ma ale teraz jakoś tak ciężki mi
i ja też lubię być sama- życie z żołnierzem mnie też tego nauczyło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...