Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Tabsy bierzesz??
nie, plastry ale mam recepte tez na krazki NUVA RING i mysle ze teraz nasteony miesiac polece na tych krazkach, jestem ciekawa czy sie sprawdza

A co to sa te krazki ?? bo ja sie nie znam nigdy sie nie zabezpieczalam poza gumami;p ale tera zbede musiala ale tabletek nie chce brac ,co polecasz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Tabsy bierzesz??
nie, plastry ale mam recepte tez na krazki NUVA RING i mysle ze teraz nasteony miesiac polece na tych krazkach, jestem ciekawa czy sie sprawdza

A co to sa te krazki ?? bo ja sie nie znam nigdy sie nie zabezpieczalam poza gumami;p ale tera zbede musiala ale tabletek nie chce brac ,co polecasz??
nie moge CI nic polecic bo przez cale zycie zarlam tabletki.. ai raz w zyciu stosowalam plastry ale wtedy mi nie sluzyly i szybko zrezygnowalam. Teraz jest ok ale chcialabym sprobowac te krazki bo duzo osob je poleca a tez o nich pierwszy raz uslyszalam od lekarza teraz, i chyba sie skusze 🙂 wkladasz sobie krazek do pochwy na 3 tygodnie po 3 tygodniach wyciagasz na tydizen przerwy wiec juz wogole fajowo, ale ciekawe czy sie sprawdza u mnie. Jak wyprobuje to dam Ci znac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Frytus nie czekaj jak Ci się chce! Ja to leciałam na maxa już w niecałe 2 tygodnie po 'wyciągnięciu' Heli i było super! A w ogóle jak rodziłaś: sn czy cc?
No i kobito przez Ciebie się stresuję, czy czasem moje dziecię nie będzie miało rodzeństwa 😁

Ja rodzilam naturalnie.... No to kochana uwazaj tam,czekaj na okres hihih 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry i dobranoc: po nocnej mega burzy Witek niewyspany, ja niewyspana. Jedynym wyspanym jest tradycyjnie Mój 🤢 no bo przecież on to w nocy nie raczy nawet palcem ruszyć, żebym może ja mogła się wyspać.

co do bzykania: też nie czekałam do końca 6 tygodnia i matko, było nieziemsko 😁 😁 żeby było śmiesznie o gumkach pomyśleliśmy po fakcie i teraz byłoby jakby przy dzisiejszej wizycie i gina okazało się, że produkcja drugiego egzemplarza rozpoczęta 😁

No i żeby było mało, to Witold ma dzisiaj o 13 szczepienia, i boję się jak je zniesie, bo niestety o 17 mam tego swojego lekarza i nie mam z kim dziecka zostawić więc do gabinetu pójdę z przychówkiem 😁 😁 bosz, dziecię moje będzie widziało matkę na samolocie 😁 😁 oby nie pamiętał 😁
I jak jeszcze będzie gorączkował po szczepieniu to ja już widzę jak to będzie.

i generalnie od wczoraj chodzę wkurwiona na mojego i przez to wszyscy wokół cierpią...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola, Lenka ma te krostki tylko na twarzy? bo oja ma na twarzy głowie miedzy cycuszkami i kilka dzis wyskoczyło przy pępku i nie wiem czy nie jest na cos uczulona co jem...
Klaudia a jak jest u Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry.
Do mnie przed chwilą kurier przyjechał, moja karuzelka już leży rozgrzebana na podłodze - tylko właśnie me dziecię usnęło i nie będę robić dymu, niech śpi kruszynka. 🙂 Dostałam 3 gratisy w paczce:
- piłkę dmuchaną na plażę
- łyżkę do nabierania lodów
- i mokre chusteczki zapachowe
Zestaw przypadkowy przyznam 😁 Ale dobrze że się ktoś postarał 😁

A w ogóle to padł rekord. Wczoraj Lenka poszła spać o 20-tej i obudziła się dopiero 4.15 😮
Mamusia je śniadanko, zupka na gazie się gotuje, a Wy jakie plany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Ola, Lenka ma te krostki tylko na twarzy? bo oja ma na twarzy głowie miedzy cycuszkami i kilka dzis wyskoczyło przy pępku i nie wiem czy nie jest na cos uczulona co jem...
Klaudia a jak jest u Was?

Moja na buźce, ale bardziej na bokach - w tym miejscu którym dotyka jak śpi, na szyjce, kilka sztuk we włoskach i to tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle to padł rekord. Wczoraj Lenka poszła spać o 20-tej i obudziła się dopiero 4.15


Dobijacie mnie takimi słowami: Twoja śpi prawie całą noc, Matyldy to w ogóle śpi, Dorki Śpi, Poleczka też śpi.. nie wiem kto tam jeszcze.. tylko mój nie wiem czemu budzi się nadal w nocy na jedzenie co trzy godziny. Marzy mi się żeby padł o 20 i pospał do choć 3..Nie wiem czemu on nadal w nocy budzi się tak jak w dzien na jedzenie: choć plus taki, że pomiędzy tymi pobudkami śpi, bo w dzień to marnie mu to idzie..
nic to, dopytam pediatry, może łaskawie podzieli się wiedzą 😁

Bosz, jak ja marzę żeby pospać choć od 20 do 3 bez przerwy 🤢 🤢 ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Ola, Lenka ma te krostki tylko na twarzy? bo oja ma na twarzy głowie miedzy cycuszkami i kilka dzis wyskoczyło przy pępku i nie wiem czy nie jest na cos uczulona co jem...
Klaudia a jak jest u Was?

Moja na buźce, ale bardziej na bokach - w tym miejscu którym dotyka jak śpi, na szyjce, kilka sztuk we włoskach i to tyle.


to moja jest znacznie gorzej obsypana... ostatnio jadłam sporo czekolady moze to od tego... bo to dziwne zeby takie potówki były i tyle ich... i moze to nie tradzik a uczulenie, jak nie bedzie schodziło pojde jeszzce raz do tego lekarza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
A w ogóle to padł rekord. Wczoraj Lenka poszła spać o 20-tej i obudziła się dopiero 4.15


Dobijacie mnie takimi słowami: Twoja śpi prawie całą noc, Matyldy to w ogóle śpi, Dorki Śpi, Poleczka też śpi.. nie wiem kto tam jeszcze.. tylko mój nie wiem czemu budzi się nadal w nocy na jedzenie co trzy godziny. Marzy mi się żeby padł o 20 i pospał do choć 3..Nie wiem czemu on nadal w nocy budzi się tak jak w dzien na jedzenie: choć plus taki, że pomiędzy tymi pobudkami śpi, bo w dzień to marnie mu to idzie..
nic to, dopytam pediatry, może łaskawie podzieli się wiedzą 😁

Bosz, jak ja marzę żeby pospać choć od 20 do 3 bez przerwy 🤢 🤢 ☺️ ☺️

Nie chcę Cię dobijać ale wczoraj była jedynie na piersi, nie dawałam jej wcale MM, zrobiła się jakaś "spokojniejsza". Rano też ją nakarmiłam o 9-tej i przed 11-tą zasnęła 🙂
Przyznam że jak ją dokarmiałam MM to była rozdrażniona, może to kwestia bliskości ze mną?? 🤨 🤔 - im częściej ssie pierś tym wydaje mi się bardziej spokojna hmm - sama nie wiem ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...