Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aha mała spała 2 nocy w śpiworku-Ola tak jak Twoja Lenka śpi to spokojnie się zmieści ale jednak ogranicza to ruchy, tak jak i my byśmy się w śpiworze wyspali...wiec zrezygnowałam leży zakup w szafie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam podejrzenie alergii od kilku lat ale jakoś testów nie zdążyłam zrobić ☺️
ja też myśle ze u mnie to kurz albo jakaś roślina
katar mam od wiosny do jesieni a w zimie NIE
a jak wynoszę jeden jedyny dywan na trzepak to mam wysypkę na rękach aż po ramiona
raz w przed świętami trzepałam trzy dywany pod rząd to mi na mordę weszło i z domu przez święta nie wyszłam - to była pokrzywka
i oddychało mi się ciężko 😮
a w zeszłym roku przed ciążą mialam plamy na nogach- obrzydlistwo - i już miałam iść do szpitala kiedy zobaczyłam dwie kreski na teście wszystko minęło 😮

a ja zupek nie robię sama z dwóch powodów
1. nie znam pochodzenia produktów
2. z lenistwa ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam nic słodkiego a chce mi sie!!! ide moze budyn zrobie adzis na obiad zrobiłam sobie makarn penne z tym no zielonym jezuuu no wiecie z tym co ostatnio nalesniki sobie robiłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
tyminka napisał(a):
nie mam nic słodkiego a chce mi sie!!! ide moze budyn zrobie adzis na obiad zrobiłam sobie makarn penne z tym no zielonym jezuuu no wiecie z tym co ostatnio nalesniki sobie robiłam

szpinak? 😁


haha TAK!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ro LENA dziś
nie patrzcie na śliniak- była po próbie marchewkowej - szkoda mi było sweterka 😁
[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/66552975230770374876.jpg[/IMG][/URL]



[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/82487919358523348212.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeju moja karkówka się marynuje, cukinia sie marynuje
kalafior zrobiony na ostro
pyrki czekają
a ja głodna 😮
dziś zjadłam tylko garść surowego kalafiora ale to i tak dobrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matylda ale co się smucisz, może bedzie z niej drobna, filigranowa dziewczynka 😉 moje dzieciaki to kolosy od małego 😲 😲 Julka teraz ma130cm , ja 164 wiec juz sie boje kiedy mnie przerośnie 🙂 jak bedzie miala z 16lat to juz chyba z góry bedzie patrzec na mnie 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niksssa napisał(a):
matylda ale co się smucisz, może bedzie z niej drobna, filigranowa dziewczynka 😉 moje dzieciaki to kolosy od małego 😲 😲 Julka teraz ma130cm , ja 164 wiec juz sie boje kiedy mnie przerośnie 🙂 jak bedzie miala z 16lat to juz chyba z góry bedzie patrzec na mnie 🤪 🤪

he he
ja też w gimnazjum w drugiej klasie byłam najniższa ale w trzeciej to już nikt mi nie podskoczył
ja sie nie martwię tym że będzie mniejsza tylko tym że teraz jest mniejsza 😮
mam nadzieję ze to nic nie oznacza 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
nie wiem ile razy od wczoraj podchodziłam zeby was przeczytac....moze 20
my wczoraj byli na 3 urodzinach u chrzesnicy T w sumie z pojazdem posiedzeniem i powrotem 1h maly tak dawal czdu ze sie nie dało inaczejn...
dzis zamontowalam spacerówke
a WIOLA dziwna sprawa z tymi zębami moj tez od wczoraj ma ''4''...a nie dobry.....o jezu daj mi siły 😞ja oprocz deserkow nie daje nic po tych zupkach kupy nie robi...tez nie wiem czy to normalne
a i jestem szczesliwa z powodu mojego krótkiego miesiaczkowania przed ciążą bity tydzien a teraz 4 dni i po sprawie....oby tak dalej....
i jestem załamana jestem gruba ☺️ 😞 🤢
i nie wiem co z tym worem przed soba zrobic ale tak byc nie może we wszystkim wyglądam jak baleron 😞
DORKA wszystkiego najlepszego
i dziekuje w imieniu synka za zyczenia
EWELINA głosowałam na Dawidka wczoraj dzis jeszcze nie mogłam
przyszly mi dzis próbki z jonsona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...