Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

marinka napisał(a):
Vanessko , słoneczko śliczne bądź szczęśliwa! I uśmiechaj sie każdego dnia! Buziaki!

Matylda, duuuzo kasy dostałaś.

no bo powiedziałam mamie że mam nam nic nie kupować bo wiem że nie ma kasy a ta i tak kupiła sanki a jeszcze potem po kolacji podeszła z kasą , ale mi głupio było bo ja nic dla niej nie miałam , teściowa to nie wiem co odwaliła ale chyba widzi co się dzieje i dlatego mi dała , a dziadkowie no cóż na nich zawsze można liczyć bo w sumie z 6 wnuków mają tylko mnie , ale byłam zaskoczona bo zawsze dostawałam 400- 500 zł a teraz dostałam duuuuuuuuużo więcej i moja mama dostała od nich tyle samo 😮 ( to na prawdę duża suma - nie wiem skąd tyle mieli) tym bardziej że ciągle mi jeszcze przypominają że na \'wesele" dla nas nazbierali - a wesela NIET 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
marinka napisał(a):
Dziękuje za zyczenia i pamięc w imieniu Józka 🙂
Ja równiez dołaczam sie do zyczen:*

oprócz tego że dołączasz się do życzeń to co jeszcze ????
a w ogóle to K. taki wysoki się wydaje na fotkach ile on ma wzrostu????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Ola pisałam o Twojej Lence, jak możesz to wstaw zdjęcia jeszcze raz 🙂 😘
Vanesska i Julek wszystkiego najlepszego maluszki ! 😘

chyba JÓZEK 😮
albo ja już nie wiem
pamiętam około 80% dat urodzin dzieci ale czasem coś mi umknie ☺️

nooo, Józio ☺️ Marinka wybacz 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OLA
dlaczego wasze zdjęcia są takie dobre ???????
o LENKĘ nie pytam bo wiadomo ale chodzi mi o jakość - zdjęcia Wioli też takie fajne wyraziste
czy mój telefon nie nadąża ????????????????????
mam też tego photoshopa i pomimo instrukcji Niny nie potrafię się tym posługiwać i wszystkie zdjęcia do dupy
po zmroku kiedy jest najbardziej aktywna to kurwa nic nie mogę zrobić 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
OLA
dlaczego wasze zdjęcia są takie dobre ???????
o LENKĘ nie pytam bo wiadomo ale chodzi mi o jakość - zdjęcia Wioli też takie fajne wyraziste
czy mój telefon nie nadąża ????????????????????
mam też tego photoshopa i pomimo instrukcji Niny nie potrafię się tym posługiwać i wszystkie zdjęcia do dupy
po zmroku kiedy jest najbardziej aktywna to kurwa nic nie mogę zrobić 😠


Połowa sukcesu to dobre oświetlenie, nawet zajebiaszczym aparatem cudu nie zdziałasz jak będzie ciemno, dlatego najlepsze zdjęcie wychodzą w dzień przy dobrym oświetleniu, no i nie ma co kryć - aparat lustrzanka swoje robi też 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
OLA
dlaczego wasze zdjęcia są takie dobre ???????
o LENKĘ nie pytam bo wiadomo ale chodzi mi o jakość - zdjęcia Wioli też takie fajne wyraziste
czy mój telefon nie nadąża ????????????????????
mam też tego photoshopa i pomimo instrukcji Niny nie potrafię się tym posługiwać i wszystkie zdjęcia do dupy
po zmroku kiedy jest najbardziej aktywna to kurwa nic nie mogę zrobić 😠


Połowa sukcesu to dobre oświetlenie, nawet zajebiaszczym aparatem cudu nie zdziałasz jak będzie ciemno, dlatego najlepsze zdjęcie wychodzą w dzień przy dobrym oświetleniu, no i nie ma co kryć - aparat lustrzanka swoje robi też 🙂


Ja niedwno zaopatrzyłam się w nowy aparat - na święta sobie z Tomkiem kupliśmy i już nie robiliśmy sobie prezentów. Nie jest to lustrzanka ale meeeega wypasiony kompakt, który robi fantastyczne zdjęcia nawet jak jest ciemno - więc to kwestia aparatu.

Tak w ogóle to dzień dobry i wszystkiego naj naj naj dla dzieciaczków obchodzących dzisiaj swoje święto !!! 🙂

A ja mam doła. Moja Laura widzi tylko tatę!!! TYLKO !!!! Nie chce się bawić ze mną jak tata jest w zasięgu wzroku. Ehhhh - chujowe zycie. Wymyślałm juz zabawy jakie się da a ta i tak ma to gdzieś 😞

No i jest problem - nie chce nam spać w łóżeczku - jak tylko zaśnie na łóżku u nas i damy ja do łóżeczka to zaczyna przeraźliwie płakać - ostatnio tak płakała że godzinę nie mogliśmy jej uspokoić - to był taki płacz mega wystraszonego dziecka i sie teraz zastanawiam czy ona się czegoś nie boi bo cholibka to jest niemożliwe jak ona wtedy płacze 😞 I nie da się jej za nic supokoić - ani mi się to nie udaje ani Tomkowi. Masakra jakaś. A z nią wyspać się nie da - ona się ciśnie do Tomka do tulenia a mnie kopie bo ma mało miejsca. Dzisiaj przysunę łóżeczko do naszego łóżka i zobaczymy co z tego wyjdzie. Ręce mi już opadają. Czy wasze dzieci też są tak posrane za tatą? Mimo tego że bawią ją jeszcze 3 babcie to ona i tak tylko tatę widzi. A jakie ma złości - o matko. Dzisiaj się obudziła rano i jak mnie zobaczyła to zaraz zaczęla fuczeć - i do taty lgnąć - no co za gizd mały. ALe buzi daje - jak jej powiem daj buziaka to wyciąga rączki i wystawia ryjka do całowania. Boszzzzz jak ja ja kocham ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ (chociaz ona chyba mnie nie 😞 ). Ok. koniec wyżalania się. Wracam do pracy i będe was podglądać.

Miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola nie wiem co ci napisać
ja bym chciała żeby moja widziała tatę chociaż z godzinę dziennie ale nie da się
nie powiem lubi go, ale tam w mieście widzi go około godziny na dobę a tu wiadomo W OGÓLE a jak jest na weekend to je bez różnicy kto z nią jest bo i tak robi "swoje" i ma w nosie kogokolwiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry
my dzisiaj lenia mamy, leżałyśmy z Julą w łóżku do 11, mały tez odsypiał bo jakies dziwne pobudki robil o 5 już. Teraz sobie oglądąłyśmy najnowszych "Piratów z Karaibów" - jack spałyrs to ulubieniec mojej córy 🙂
Szymek też już się nauczył siadać sam, i ja nie wiem, jak go posadze to taki mało stabilny mi się wydaje, ale sam już siada, no ale najważniejsze ze siada 😉 i w ogóle zamiast zajarzyc jak z tym raczkowaniem to on się albo czołga albo w pozycji do raczkowania nogi prostuje jakby stawac chciał 😮 🙂
Idem zaraz obiada zrobic i jedziemy do Łodzi wydać trochę kasy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 🙂
Marta/Szyszka ma HTC ale chyba Sensation.
ja się przestawiłam dość szybko i pisze mi sie równie bezproblemowo co w starym telefonie.

jestem gruba, brzydka i gruba 😁 😁

Wiola, wiem co czujesz ale to chyba taki etap w życiu każdego dziecka, a szczególnie tatusiowych córeczek, że lgną do nich. Kiedyś czytałam, że dzieci czują się bezpieczniejsze przy facetach, bo ci mają w sobie więcej spokoju i.... mają większe dłonie co też dla dziecka jest ważne.
Wiem, że jest Ci przykro: ale robisz co możesz. Jeszcze Laurka zwariuje i na Twoim punkcie 😘
choć mi też było przykro jak się Witoś do mnie dupą odwrócił i do A. się przystawiał i tulił 🥴
ale mały jeszcze jest i głupi i nie wie, że matka jednostką nad innymi nadrzędną i powinien kochać ją najmocniej na świecie. 😉

Gosia: gratuluje 🙂

Matylda, Lenie również 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...