Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
Magda - kiedy przeprowadzka?


Ola możemy zmienić temat?? 😉
za miesiąc albo dwa 😞 😞 🤨 mam nadzieję że do marca sie wyrobilmy z nowym mieszkaniem.
aa teraz w niedziele przenosimy sie do rodziców 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gośka a jak tam w pracy??? bo chyba coś tam pracujesz

a ja od jakiś dwóch miesięcy nie potrafię nic zrobić w domu 😮 z LENĄ się nie da a jak śpi to ja muszę szybko na dworze pozałatwiać sprawy i dupa
chatę sprzątam tylko z wierzchu żeby się o coś nie zabić
moje niezorganizowanie sięga zenitu teraz 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂

Wpadam tylko na chwile bo poprostu nie mam na nic czasu. U nas ok - Laura zdrowa (chociaż ostatnio jakis katar miała). Raczkuje i wstaje. Generalnie ok.

Ja w pracy mam zajob więc zostaje po godzinach a w domu często nawet kompa nie włączam bo padam do łóżka i czyta m książkę - " Mężczyźni którzy nienawidzą kobiet" - polecam - nie idzie sie oderwać.

Alice - moja tez nie trawi marchewki - nie wiem czemu 😮

Co do postów Matyldy - nie chcę się wypowiadać.

Ale mam pytanie - moja od kilku dni śpi w nocy na "czworakach" 😮 😮 😮 Nie wiem o co kaman ale za cholere nie pozwoli sie obrócić - śpip z tyłkiem do góry i jak dzisiaj wieczorem znajdę chwilę to wam wstawię foto. Czy któraś też tak ma??

Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Gośka a jak tam w pracy??? bo chyba coś tam pracujesz

a ja od jakiś dwóch miesięcy nie potrafię nic zrobić w domu 😮 z LENĄ się nie da a jak śpi to ja muszę szybko na dworze pozałatwiać sprawy i dupa
chatę sprzątam tylko z wierzchu żeby się o coś nie zabić
moje niezorganizowanie sięga zenitu teraz 🤢


no pracuje raz na ruski rok na nockach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matko dziewczyny - faktycznie moija ma dzisiaj 10 miesięcy już 🤪 🤪 🤪 Za dwa miesiące roczek będzie - a ja jak sobie przypomnę jak to było rok temu to mam ciarki - tęsknie trochę do tego stanu 🙂
No i na roczek małej zapowiedziała sie już cała rodzinka i wszyscy czekają na impreze z tortem 🙂 Poza tym moja niuńka ma swoja skarbonkę w której gromadzi pieniążki i za każdym razem, co miesiąc i przy odwiedzinach krewnych - kolejne monety trafiają do magicznego samochodziku 🙂 Uzbierała już taka sumkę że szok 🤪 🤪 🤪
A ja w sumie nie mogę doczekac sie tego jej pierwszego roczku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Wiola to zdjecie w awatarze jest przecudowne ! 🙂 nie moge sie napatrzec 🙂


Dziekujemy ☺️ To nasze ulubione.

Jest jeszcze jedno w stroju mikołajkowym, w którym się zakochałam też 🙂

Fajnie zrobić taką sesję. Choćby nie wiem jaki aparat mieć to jak sie nie ma umiejętności fotografa to takie fotki nie wyjdą niestety 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
I powiem Ci Wiola, ze to zdjecie jest jedno z piekniejsze jakie widzialam 🙂


Dziekujemy ☺️ ☺️ ☺️

Powiększyliśmy sobie te zdjęcia (wybrane) do wielkości obrazów i wiszą u nas na ścianie w pokoju.

Jak już się wybudujemy to w domu mam marzenie miec jedną taką ścianę z samymi fotkami nas i dzieciaków (bo planujemy jeszcze jedno ☺️ )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie już to czytałyście 😉


Pierwsze dziecko: Zaczynasz nosić ciążowe ciuchy jak tylko
ginekolog potwierdzi ciążę.
Drugie dziecko: Nosisz normalne ciuchy jak najdłużej sie da.
Trzecie dziecko: Twoje ciuchy ciążowe STAJĄ sie Twoimi normalnymi ciuchami.
____________________________ ________________________
Przygotowanie do porodu:
Pierwsze dziecko: Z namaszczeniem ćwiczysz oddechy.
Drugie dziecko: Pieprzysz oddechy, bo ostatnim razem nie przyniosły żadnego skutku.
Trzecie dziecko: Prosisz o znieczulenie w 8 miesiącu ciąży.
____________________________ _________________________
Ciuszki dziecięce:
Pierwsze dziecko: Pierzesz nawet nowe ciuszki w Cypisku w 90 stopniach,
koordynujesz je kolorystycznie i składasz równiutko w kosteczkę
Drugie dziecko: Wyrzucasz tylko te najbardziej usyfione i pierzesz
ze swoimi ubraniami.
Trzecie dziecko: A niby czemu chłopcy nie mogą nosić różowego?
____________________________ __________________________
płacz:
Pierwsze dziecko: Wyciągasz dziecko z łóżeczka jak tylko piśnie.
Drugie dziecko: Wyciągasz dziecko tylko wtedy, kiedy istnieje
niebezpieczeństwo, ze jego wrzask obudzi starsze dziecko. Trzecie dziecko: Uczysz swoje pierwsze dziecko jak nakręcać grające zabawki w łóżeczko. _________________________________ ____________________ Gdy upadnie smoczek: Pierwsze dziecko: Wygotowujesz po powrocie do domu. Drugie dziecko: Polewasz sokiem z butelki i wsadzasz mu do buzi. Trzecie dziecko: Wycierasz w swoje spodnie i wsadzasz mu do buzi. _________________________________ ___________________ Przewijanie: Pierwsze dziecko: Zmieniasz pieluchę co godzinę, niezależnie czy brudna czy czysta. Drugie dziecko: Zmieniasz pieluchę co 2-3 godziny, w zależności od potrzeby. Trzecie dziecko: Starasz sie zmieniać pieluchę zanim otoczenie poskarży sie na smród, bądź pielucha zwisa dziecku poniżej kolan. _________________________________ ____________________ Zajęcia: Pierwsze dziecko: Bierzesz dziecko na basen, plac zabaw, spacerek, do zoo,do teatrzyku itp. Drugie dziecko: Bierzesz dziecko na spacer. Trzecie dziecko: Bierzesz dziecko do supermarketu i pralni chemicznej. _________________________________ _____________________ Twoje wyjścia: Pierwsze dziecko: Zanim wsiądziesz do samochodu, trzy razy dzwonisz do opiekunki. Drugie dziecko: W drzwiach podajesz opiekunce numer swojej komórki. Trzecie dziecko: mówisz opiekunce, ze ma dzwonić tylko jeśli pojawi sie krew. _________________________________ _____________________ W domu: Pierwsze dziecko: Godzinami gapisz sie na swoje dzieciątko. Drugie dziecko: Spoglądasz na swoje dziecko, aby upewnić sie, ze starsze go nie dusi i nie wkłada mu palca do oka. Trzecie dziecko: Kryjesz sie przed własnymi dziećmi . _________________________________ _____________________ Połkniecie monety: Pierwsze dziecko: Wzywasz pogotowie i domagasz sie prześwietlenia. Drugie dziecko: Czekasz aż wysra. Trzecie dziecko: Odejmujesz mu z kieszonkowego.
szkoda że nie ma żadnej sugestii do czwartego 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...