Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a tak wyglada Ala w kurtce 92 ktora kupilam na jesien ewentualnie zime bo z futerkiem jest. Zawsze kupuje rzeczy ciut luzniejsze zeby byly na zas i zeby se zmiescilo pod spod jakas bluze jak bedzie zimniej (mowi o zimowych ciuchach). Wiem-widac ze za duze teraz no ale rekawy nie wisza jakos strasznie a kurtka powinna byc zakonczona na pupie zeby nerek nie przewialo dziecku. I wisi mi czy wyglada jak lump w za duzym, wazne zeby przede wszystkim zdrowo bylo. Na tym foto glupio wyglada bo ma same rajstopy co optycznie jeszcze bardziej powieksza kurtke bo jakbym jej zalozyla spodnie to od razu lepiej wyglada. Wazene ze nic sie jej nie majta i nie krepuje ruchow.
....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz nic nie kupuje.....
Alice - mnie raczej interesuje jak moje dziecko wygląda. I mi nie wisi to ze miałaby wyglądać jak lump.
Uważam że można ubrać dziecko normalnie tj. w dopasowane ubrania tak żeby nie przewiało nerek.

oczywiście zimowe ubrania muszą być ciut większe.... choć ciut nie znaczy dwa rozmiary.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
ja juz nic nie kupuje.....
Alice - mnie raczej interesuje jak moje dziecko wygląda. I mi nie wisi to ze miałaby wyglądać jak lump.
Uważam że można ubrać dziecko normalnie tj. w dopasowane ubrania tak żeby nie przewiało nerek.


Nie no jasne ja tylko mowie o tym ze wisi mi w sensie ze rozmiar za duze co nie znaczy ze mam w dupie kompetny wyglad i ubieram siebie i dziecko w byle szmate. Mi sie wydaje ze ten rozmiar co jej kupilam na jesien skoro teraz nosi 80/86 bedzie idealny z zapasem.
Z reszta ja nie przepadam za tak dopasowanymi ciuchami ktore naciesze sie miesiac na krzyz bo dziecko zdazy wyrosnac 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Nikolina, zamówiła kurtkę? 🙂

na razie nie zamawiam bo mam dół finansowy chwilowo 🤢 🤢 ale namierzyłam jeszcze taką http://allegro.pl/tu-kurtka-wiatrowka-z-polarowa-podszewka-86-i2122573693.html i chyba tą wezmę bo tańsza a w tym samym stylu. przecie jeszcze princese trzeba ubrac - matko zbankrutuje 🤢 🤢 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
Nikolina a to nie jest oznaczenie angielskiej wagi funtow czy jakos tak to o co pytasz??

nieee, to jest od 'pieces' 😁

😁


niksssa napisał(a):
pytanie za 100pkt. co to znaczy 4PC lub more than 5PC ??? przy rozmiarach to jest.

i pliss przypomnijcie o tej stronie jak beda przeceny 😁 😁


Nikolina napisala ze to przy rozmiarach takze moje skojarzenie czy to nie angielskiej wadze tak jak czesto jest napisane np. na Waszych nextach ktore teraz doczytalam ze to nie PC tylko IBS i stad mi sie pomylilo i stad moje pytanie czy to nie chodzi o rozmiarowke takze co Was tak smieszy-moja pomylka?? 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...