Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂

Dziękuję za życzenia kochane moje 😘
My dzisiaj spędziliśmy pół dnia na dworku, byla taka piękna pogoda, że chodziliśmy w samych sweterkach nawet trochę 😉 Wgrywam filmik, ale coś wolno idzie, dopiero 73 %, no ale wkleję linka dzisiaj, kto będzie chciał to sobie obejrzy 🙂
Ja karmiłam Wojtusia do 8 miesiąca i też się cieszę 🙂
Ola udanych imprezy urodzinowej Lence życzę 🙂

Wojti na ogródku :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Wszystkiego najlepszego dla Amelki 😘

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/515/tortnaroczek.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/230/tortnaroczek.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Andzia, Wojtek od początku nie chodził tylko biegał !! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry
o jest mój słodki zięciu 😘 😘 😘 😘 😘
i pies
i wujek ☺️
szkoda że mamy nie widać 😉

u nas weekend w pełni
my już o rundzie po wsi 😁
LENA zasypia
ja ogarniam trochę z wierzchu, potem będę na podwórku tzn będziemy , potem będę jadła pierogi z kapustą i grzybami pewnie ze 25 obalę na raz
potem robimy grilla a potem idę na QUADY 🤪 🤪 🤪 🤪 tzn to dla mnie żadna nowość ale idziemy tylko z P. i wykupił aż 4 godz 🤪 🤪 🤪
jutro pewnie się nie ruszę ale co tam 😉
miłego weekendu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego co najlepsze dla AMELKI z okazji ukończenia roczku 🙂 Duzo zdrowka,usmiechnietej buzi i duzo duzo milosci od rodzicow 🙂 😘 😘 😘


oraz

Wszystkeigo najlepszego dla Euniki 😘Sto lat kochana 😘
-chociaz pewnie i tak tu nbie zagladasz 😞


Hellol 🙂

Asiu-wojtulek cudny,lata jak przeciag 🙂 ja nie moge sie patrzec na chodzace dzieci bo mnie krew zalewa ze moj len ma w dupie i chodzic nie chce za cholere 😠 😞

Kwestia karmienia piersia czy butelka to sprawa indywidualna,kazda z nas robi jak uwaza i nie ma co tu sie licytowac czy tak lepiej czy tak 🙂 🙂 🙂 🙂

Ej a moze bo nie karmilam malej dlugo dlatego gadzina chodzic nie chceee 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneta ja tez uważam że moja się obraziła i przez tego cyca nie chodzi 😠
tak właśnie to sprawa indywidualna i tyle
no może gdyby któraś z WAS karmiła 4 lata to byłabym trochę zniesmaczona bo to już dla mnie jest na prawdę obrzydliwe
nigdy nie zapomnę jak taki no nie wiem może 3 latek, wielki koń z pełnym uzębieniem w przychodni podbiegł do mamy i odpina jej bluzkę i chciał z jej takiego "flaka" ciągnąć na stojąco a fuuuuuuuuj
ale nie dała mu powiedziała że dostanie w "domku"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie się coraz bardziej smoli... :angry 😁zień zakręcony, martwiłam się o dziecko mojego przyjaciela, miał być u mnie w marcu jak się urodzi, pozrywał wszystkie kontakty, nap. dopiero do jego żony i już wiem o co kaman 🥴, no ale najważniejsze że z dzidzią w porządku. 🙂

Jestem zaskoczona, smutna i nie wiem co jeszcze chyba zawiedziona.
andziucha dziękuję za zaproszenie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Ja uspałam Wojtusia, szykuję się i jadę do Gdańska do szkoły .. 🙂 a wieczorem na imprezę urodzinową 😜
Kurcze, u mnie własnie też się ciemno zrobiło, zaraz lunie.. 🤢 oby burzy nei było.. 🥴

moje dziecko te spi 😉mam chwile relaksu hehe
tez bym sobie gdzies wyskoczyla na jakis balet 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Uwierz mi ja też... ehhh... moje dziecko roznosi łazienkę. 😮 Tak pięknie chodzi, nie mogę się napatrzeć 😁 Dumna jestem z synka we wszystkim co robi 😁

Ach te dzieci 🙂
moj maly ostatnio uwzial sie na telewizor wlacza/wylacza podglaszcza zmienia kanaly kiedy chce wlacza dekoder ja juz nic przy nim nie moge obejrzec 😮 🤪 😁
no moj narazie stawia sam pierwsze pare kroczkow ale to nie jest jeszcze chodzenie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...