Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
No to będę miała lekturę...

No i skłaniam się do tego żeby samej piec chleb 🙂 Chociaż co jakiś czas, tego od Ciebie chyba się nie doczekam tak jak tego dżemu od Kasi tutli obiecanego rok temu 😁


mamo Kochana, no Ola, musze Ci upiec ...

ja sama pieke, raz na jakis czas tylko jemy kupny. Bo lubimy swojsjki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
tynka83 napisał(a):
Dzięki Ola , potem poczytam, spadam narazie, ale aż się boję 🥴

I mleko i pszenica to syf i poparte jest to badaniami, wiem że niektóre z Was będą sceptyczne i pomyślą o mnie - wariatka ale warto choćby to przeczytać żeby wiedzieć, przecież i tak każda robi jak uważa 🙂

wiadomo ja np. takimi nowosciami sie nie przejmuje bo mozna znalezc wiele artykulow ze mleko jest ok 🙂 wiadomo kto lubi to pije kto nie lubi to nie pije sa produkty duzo bardziej teratogenne. wiekszosc z nas pila mleko krowie od poczatku i tez zyje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
Ola, widziałaś buty?

Tak, tak, widziałam już wczoraj, otworzyło mi się w końcu, bardzo ładne tylko ja wolałabym z pełną piętą, bardziej mi się podobają po prostu 🙂


Mi tez ale rozmiaru nie było a musiałam kupic na gwałt cos. Więc wziełam co było... ciekawa jestem, jak ja poradzę cała noc w tych butach... Choć byłam w wiekszych obacasach rok temu i w ciąży...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.
Wszystkiego co najlepsze z okazji Roczku dla Maji i Dawidka 😘

Co do "swinstwa" w jedzeniu to jestem zdania jajk Marta pisala-nie dajmy sie zwariowac.
Co do chleba itp to powiem tak.
Moid mam z wlasnej pasieki.
Dzemy robie samemu latem z wlasnych owocow i potem mam przez cala zime.
Jogurtu kupuje i nie martwie sie koszelina ale cala reszta moze juz tak tych ulepszaczy itp.
Dziecku daje tez kupne rzeczy ale staram sie jak najzdrowsze.
co tam jeszcze??
Filmiki ogladne wieczorem jak jeszcze beda bo na razie nie mam czasu.

Ja dzis mam mega zalatany dzien. O 13 wychodze do szpitala na chirurgie szczekowa ze soba-tam do 16stej pociedze, potem jade do domu szybki obiad z paczki zrobic potem na rezonans magnetyczny kregoslupa odcinka szyjnego na 1830 pozniej na zakupy i pewnie wroce ok 20! o zgrozo i taki dzien przeleci 😞
pfffff......
milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
a tak na mrginesie pwiecie mi w co ubierzenie dziecko na spacer w taki dzien jak dzisaj

Ja zakładam jeszcze rajtuzki, na to cienke jeansy do kolanka, body i bluza z kapturem no i czapa na głowę i to wsio - tak jak na filmie 🙂
widzialam wlasnie ale nie wiem jak u chlopcow bo jatuzki i spodenki do kolanka odpadaja 🙂 tak na marginesie we wro jak zwykle najcieplej i bedziemy miec dzisiaj 24 stopnie 🙂 wohooo
na szczescie ciuchy letnie zakupione buciki -sandalki tez tylko ja jak zwykle gola i wesola bo otwarlam dzisiaj szafe i nie mam co ubrac 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
a tak na mrginesie pwiecie mi w co ubierzenie dziecko na spacer w taki dzien jak dzisaj

Ja zakładam jeszcze rajtuzki, na to cienke jeansy do kolanka, body i bluza z kapturem no i czapa na głowę i to wsio - tak jak na filmie 🙂
widzialam wlasnie ale nie wiem jak u chlopcow bo jatuzki i spodenki do kolanka odpadaja 🙂 tak na marginesie we wro jak zwykle najcieplej i bedziemy miec dzisiaj 24 stopnie 🙂 wohooo
na szczescie ciuchy letnie zakupione buciki -sandalki tez tylko ja jak zwykle gola i wesola bo otwarlam dzisiaj szafe i nie mam co ubrac 😠

A dlaczego niby rajtuzki i spodnie do kolanka odpadają? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
A dlaczego niby rajtuzki i spodnie do kolanka odpadają? 🤔

no jak u chlopca 😮

heheh chesz zeby mi dziecko za 3-4 lata powiedzialo jak ty mamo mi moglas rajtuzki zalozyc jak u dizewczyn 🙂 nie wiesz ze tak jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
A dlaczego niby rajtuzki i spodnie do kolanka odpadają? 🤔

no jak u chlopca 😮

A kto powiedział że to dziewczęcy strój? 😮

heheh a widzialas kiedys doroslego faceta w rajtuzkach? i spodenkach kobiety tak faceci nie a uwierz mi, ze ta nasza mala gwardia meska za 2 lata bedzie robic awantury ze rajtuzki babskie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
A dlaczego niby rajtuzki i spodnie do kolanka odpadają? 🤔

no jak u chlopca 😮

A kto powiedział że to dziewczęcy strój? 😮

heheh a widzialas kiedys doroslego faceta w rajtuzkach? i spodenkach kobiety tak faceci nie a uwierz mi, ze ta nasza mala gwardia meska za 2 lata bedzie robic awantury ze rajtuzki babskie 🙂

Magda on ma rok dopiero 🙂 Analogicznie to dorośli faceci nie noszą pieluch, nie jeżdżą w wózku i nie zakładają body 😉 Nie przesadzaj 🙂 Wolisz żeby zmarzł albo się zaparzył? 🤨
Zobacz - tu masz obrazek - fakt bez rajtuz ale jak jest chłodno to ja bym założyła i nie patrzyła co mi dziecko powie za 10 lat 😉

http://www.halens.pl/halens/dziecko/moda_dla_niemowlakow/bluzki/NEXT-T-shirt__m439600.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry 🙂

wszystkiego najlepszego dzisiajszym jubilatom i tym z poprzednich dni - przepraszam, że tak zbiorowo 🥴
😘 😘 😘 😘

Magda tez niedługo wychodze z młodym i mam ten sam dylemat z rajtkami 😁 😁 😁

co do chleba to moja siostra ma fisia na tym pukcie - jeździ po mąke do młyna, hoduje sama zakwas.. także co jakiś czas podjadam te jej wypieki 🙂 sama tez się staram nie jeść białego pieczywa, w ogóle jem rzadko a jak już to orkiszowe. niestety rodzince nie bardzo mi się udaje to wprowadzić, szczytem sukcesu jest , że Julka polubiła chleb z "ziarenkami" i przestała je wydłubywać 😉

.... matko post zaczęłam pisać z pół godzieny temu i zapomniałam o nim 🥴 przez tego płaczącego marude co to w nocy spać nie daje a dzisiaj wisi na mnie cały dzień 🤢 🤢

zara może dokończe 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...