Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
bry
u mnie nuda az piszczy
tzn w normalne dni mam mnóstwo roboty ale takich świąt nie lubię
u nas nic ciekawego , ja haruję od świtu do zmierzchu a LENA albo w wózku, albo śpi , albo z babcią, albo z tatą, albo sama w pokoju
chodzić nie zamierza i mam z nią coraz więcej problemów z tego powodu
Magda odpowiedziałabym na wszystkie Twoje pytania ale moja LENA w upały choruje więc nie wiem co ma związek z upałem a co z gorącem
śpi normalnie w dzień 2x 2 godz , na noc zasypia o 22.00 w nocy nie śpi tylko krzyczy i się dusi
nie je prawie nic , pije niewiele , ma chrypkę od 6 dni, wczoraj byłam u lekarza ale tylko mnie rozśmieszył, dziś jest jeszcze gorzej więc może wieczorem pojedziemy na pogotowie
gorączki nie ma
wczoraj wieczorem pojechałam po najpotrzebniejsze rzeczy do miasta i uwierzycie że nic nie było , kurwa 50 tyś miasto, z 12 marketów a nawet warzyw nie było, żadnego mięsa, ludzie poszaleli
ale musiałam jej kupić taki zwykłe sandały na "teraz" w tesco bo mi jej szkoda było w tych półbutach i trampkach, jak zacznie chodzic to kupię coś usztywnionego
dziś sąsiadki syn połknął 2 zł ( ma dwa lata) afera bo był pod opieką taty , jeszcze czekają chwilę, mały ma się dobrze ale pojadą wieczorem do szpitala żeby zobaczyć co się dzieje z moneta i gdzie jest, wszędzie piszą że powinien wydalić, ale ja sobie nie wyobrażam jak można wysrać 2 WIELKIE ZŁOTE - jak bym nie mogła ☺️
no to chyba tyle , LEON zdycha w te upały 😞
ja jutro jadę po drzewo do lasu i jeszcze chatę muszę ogarnąć, dziś koleżanka z rodz miała przyjechać , ale znowu krwawi więc dupa, może za tydz
mam ochotę się porządnie najebać ale nie mam jak ,z kim i gdzie 😞
wstawiam LENIA z wczoraj ( kuuuuuuuuuuuuuu nie mogę tego dodać na fbka- cos się zmieniło ????????????????????)
no to tyle
narka
[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/41141917903655883281.jpg[/IMG][/URL]
idem robić sałatę na obiad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Matko jak Lenie włosy urosły? 😮 Nie ta dziewuszka ☺️ Śliczna

dobry dobry
urosły i kręcą się z tyłu więc nie ścinam ani cm ( P. też był kręcony jak jeszcze włosy miał 😉 )



i zapomniałam dodać że LEŃ waży 9400 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobryyy 🙂
wszystkiego najlepszego dla dzieciaczków, które skończyły roczek :* :*: *
u nas nie ma upałów. Słońce świeci, ale i wiatr jest. Także da się wytrzymać. My sobie jeździmy to tu, to tam. Oczywiście nad morzem. Kacper zachwycony piachem. Z resztą na fb wrzuciłam kilka zdjęć.
A Lena jaka cudna. I faktycznie, włosy jej strasznie urosły. W takim tempie to zaraz po pas będą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Matko jak Lenie włosy urosły? 😮 Nie ta dziewuszka ☺️ Śliczna

dobry dobry
urosły i kręcą się z tyłu więc nie ścinam ani cm ( P. też był kręcony jak jeszcze włosy miał 😉 )



i zapomniałam dodać że LEŃ waży 9400 😮

Moja też ma loczki z tyłu 🙂
To jeszcze trochę i dogoni kuliżankę bo Lenka miała 9600 ostatnio.. nie wiem czy jeszcze coś przybrała czy nie 🙂 z tym, że ona jest nabita taka, nie wygląda na chudzinkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Matko jak Lenie włosy urosły? 😮 Nie ta dziewuszka ☺️ Śliczna

dobry dobry
urosły i kręcą się z tyłu więc nie ścinam ani cm ( P. też był kręcony jak jeszcze włosy miał 😉 )



i zapomniałam dodać że LEŃ waży 9400 😮

Moja też ma loczki z tyłu 🙂
To jeszcze trochę i dogoni kuliżankę bo Lenka miała 9600 ostatnio.. nie wiem czy jeszcze coś przybrała czy nie 🙂 z tym, że ona jest nabita taka, nie wygląda na chudzinkę 🙂

Kto nie wyglada na chudzinke?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
plaster na pepek nie pomaga w podrozy 😞
syrop przeciwwymiotno-chorobolokomocyjno plus wcześniejsze posiłki wyrzucone z siebie trzy i dwanaście sekund po spożyciu (kuchnia, łazienka)

no ja już kurwa nie wiem co robić, u nas takie zadupie że bez auta to zginąć można, a to moje maleństwo tak źle znosi podróże 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Matko jak Lenie włosy urosły? 😮 Nie ta dziewuszka ☺️ Śliczna

dobry dobry
urosły i kręcą się z tyłu więc nie ścinam ani cm ( P. też był kręcony jak jeszcze włosy miał 😉 )



i zapomniałam dodać że LEŃ waży 9400 😮

Moja też ma loczki z tyłu 🙂
To jeszcze trochę i dogoni kuliżankę bo Lenka miała 9600 ostatnio.. nie wiem czy jeszcze coś przybrała czy nie 🙂 z tym, że ona jest nabita taka, nie wygląda na chudzinkę 🙂

Kto nie wyglada na chudzinke?

No moja Lenka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...