Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
brechti u mnie też tak jest 🙂
zmierzona główka wychodziła na 24 tc. nóżki na 26 tc. a ja byłam wg kalendarza w 23 tc. 🙂
to pewnie masz tak samo ze każdy skraweczek ciałka twojej kruszynki ma inny wiek ciążowy 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam wolałabym nie znać płci tak przynajmniej do końca nie byłabym świadoma a teraz się dołuję sama nie wiem czemu i próbuję się ciągle przełamać żeby zacząć do "NIEJ" mówić i jakoś mi nie wychodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
to może inne pytanie?! Która z was dziewczyny wie kiedy dokładnie poczęło się wasze maleństwo??
Czy było to przypadkiem zasiane ziarenko czy pamiętacie ten moment dobrze??

ponieważ z moim mężem często się nie widzimy to ten dzień zapamiętam jak nigdy po prostu akurat była w domu ni robiliśmy tego ani miesiąc wcześniej ani miesiąc później więc to musiałoby wtedy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
ja tam wolałabym nie znać płci tak przynajmniej do końca nie byłabym świadoma a teraz się dołuję sama nie wiem czemu i próbuję się ciągle przełamać żeby zacząć do "NIEJ" mówić i jakoś mi nie wychodzi

Nic na siłę 🙂 Ja też nie gadam z brzuchem jeszcze... Chociaż bardzo bym chciała, ale czuję się dziwnie wtedy. Z resztą nie wiem jak mam się zwracać, bo płci nie znam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
to może inne pytanie?! Która z was dziewczyny wie kiedy dokładnie poczęło się wasze maleństwo??
Czy było to przypadkiem zasiane ziarenko czy pamiętacie ten moment dobrze??

Ja wiem dokładnie - 17 lipca sobotni poranek :-) ciąża planowana i wyczekana od dawna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
to może inne pytanie?! Która z was dziewczyny wie kiedy dokładnie poczęło się wasze maleństwo??
Czy było to przypadkiem zasiane ziarenko czy pamiętacie ten moment dobrze??

Ja obstawiam 3 dni. Mój wrócił ze Szwecji, a my przez 3 dni polecieliśmy po bandzie :d No i w któryś z nich musiało się udać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
o matko aby mi sie nie przytrafiło coś takiego bo ja już chce wiedzieć co tam jest 🤢
ja specjalnie czekam z usg w 3D jeśli na zwykłym nie wyjdzie to na 3D się wybieramy szybko 🙂

USG 3D nie gwarantuje Ci, że poznasz płeć 🙂 Ja za każdym razem mam robione w 3D, bo mam abonament w Medicover i ostatnim razem moja maleńka odwróciła się do mamusi tyłkiem 😁 Ale lekarz nie dał za wygraną i kazał się rozebrać jeszcze raz przed wyjściem i udało się 🙂 Tak więc jeśli Twoje maleństwo uzna że nie chce się przed Tobą obnażyć to nawet bajery techniki nie pomogą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matyldusia haha zazdroszcze tak jasnej sytuacji; u mnie ciężko jednoznacznie stwierdzić, ale był taki dzień a raczej noc na campingu, gdzie w aucie się działo kilka razy a następnego dnia zachciało mi się w pięknych górach Zachodniej Wirgini na stole piknikowym 2 razy i raz w lesie i coś mi się wydaje, że to któryś z "tych" właśnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matyldusia haha zazdroszcze tak jasnej sytuacji; u mnie ciężko jednoznacznie stwierdzić, ale był taki dzień a raczej noc na campingu, gdzie w aucie się działo kilka razy a następnego dnia zachciało mi się w pięknych górach Zachodniej Wirgini na stole piknikowym 2 razy i raz w lesie i coś mi się wydaje, że to któryś z "tych" właśnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Matyldusia haha zazdroszcze tak jasnej sytuacji; u mnie ciężko jednoznacznie stwierdzić, ale był taki dzień a raczej noc na campingu, gdzie w aucie się działo kilka razy a następnego dnia zachciało mi się w pięknych górach Zachodniej Wirgini na stole piknikowym 2 razy i raz w lesie i coś mi się wydaje, że to któryś z "tych" właśnie.

Czyli tzw. wycieczka krajoznawcza 😁 Może wyrośnie podróżnik 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
to może inne pytanie?! Która z was dziewczyny wie kiedy dokładnie poczęło się wasze maleństwo??
Czy było to przypadkiem zasiane ziarenko czy pamiętacie ten moment dobrze??

Ja też dokładnie pamiętam, że ziarenko zostało zasiane 24 lipca ale kiedy doszło do poczęcia to nie wiem 😉 W końcu plemniki mogą żyć w sprzyjających warunkach do 72 godzin. Tak czy inaczej 24.07.2010 tatuś zadziałał 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Haha Kmatus to nawet dzień tygodnia zapamiętała!

No zapamiętałam bo u mnie też było tak, że pare tyg wcześniej nie było nic, a później też już jakoś się nie składało 🙂 Brechti zazdroszczę temperamentów. U mnie tak było baaardzo dawno temu, a teraz po 10 latach w związku to już nie samo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja niestety nie znam dokładnie daty poczęcia, tak samo jak Ewelinka zaczęliśmy starać się o dziecko zaraz po ślubie czyli w maju, natomiast sukces nastąpił w lipcu więc troszkę energii udało się przy tym spalić 🙃
HeHe ja też na obiad mam kapuśniak 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...