Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
bożeee kiedy ja pojadę do Słubic do mamuni??? 😞 😞 😞
No wlasnie, mialam sie Ciebie pytac ktoregos dnia czy Ty sie wogole tu wybierasz, i jak czesto odwiedzasz te strony

ostatni raz byłam w listopadzie u taty na grobie... teraz to nie wiem kiedy będę, teraz to mama przyjeżdża do mnie, nie wiem jak bym miała z małym dziecięciem jechać 500 km... 🥴
To faktycznie kiszka.. ale jak troche podrosnie to dacie rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
bożeee kiedy ja pojadę do Słubic do mamuni??? 😞 😞 😞
No wlasnie, mialam sie Ciebie pytac ktoregos dnia czy Ty sie wogole tu wybierasz, i jak czesto odwiedzasz te strony

ostatni raz byłam w listopadzie u taty na grobie... teraz to nie wiem kiedy będę, teraz to mama przyjeżdża do mnie, nie wiem jak bym miała z małym dziecięciem jechać 500 km... 🥴
To faktycznie kiszka.. ale jak troche podrosnie to dacie rade 🙂


moja " kuzynka" 🙂 przyjezdza do polski z niemiec z noworodkiem i ten maly bardzo dobrze znosi podroz samochodem. cala droge to jej spi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
bożeee kiedy ja pojadę do Słubic do mamuni??? 😞 😞 😞
No wlasnie, mialam sie Ciebie pytac ktoregos dnia czy Ty sie wogole tu wybierasz, i jak czesto odwiedzasz te strony

ostatni raz byłam w listopadzie u taty na grobie... teraz to nie wiem kiedy będę, teraz to mama przyjeżdża do mnie, nie wiem jak bym miała z małym dziecięciem jechać 500 km... 🥴
To faktycznie kiszka.. ale jak troche podrosnie to dacie rade 🙂


moja " kuzynka" 🙂 przyjezdza do polski z niemiec z noworodkiem i ten maly bardzo dobrze znosi podroz samochodem. cala droge to jej spi 😁

samochodem to musiałabym jechać jakieś 7-8 godzin to zdecydowanie za długo, dla mnie to męczące a co dopiero dla takiego maleństwa.. intercity jedzie 4.15 ale znów bilet 120 w jedną stronę a i zabrać się ciężko ze wszystkimi manelami.. póki co to odległy temat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i heloł 🙂
I po imprezie jestem 😁
Nie powiem, wybawiłam się, Mój mi nawet lampkę czerwonego wytrawnego wina pozwolił wypić ( przekonałam go, że to dobre na krew 😁 ) mały fikał sobie radośnie w brzuszku bo i muzyka podpasowała 😁
Ola, my zwykle to chodzimy na 11 listopada, do tego klubowego zagłębia, dzisiaj dodatkowo zaliczyliśmy biforka na Ząbkowskiej. Bo i każdemu blisko, i takiego lansu warszawskiego nie ma, tylko normalni ludzie przychodzą 🙂
I tak się rozhulałam, że chcę więcej !! 😁 😁
No i wszystko byłoby dobrze, gdyby wszyscy nie skakali wokół mnie jak wokół jajka: a jak się czujesz, a tu sobie usiądź będzie ci wygodniej, a może chcesz tego soczku? 🤪 🤪 🤪 🤪
Czułam się troszkę jak złota kurka na złotym jajku siedząca 😁 😁

A co do tej energii. Nie wiem skąd ją mam, ale jak wróciliśmy to jeszcze sałatkę z ryżem i ananasem i kurczakiem zrobiłam, bo mi się zachciało 😁 😁 😁
o 00.30...
Dobrej nocy 🙂 i już dzień dobry na jutro 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej haj heloł 🙂
ja już wyszłam z pieleszy, wykąpana i po śniadanku 🙂 Nie powiem żebym się wyspała ale coż - trzeba się przyzwyczajać - mój mąż nadal gnije w sypialni ale to też już jego ostatnie podrygi - niech korzysta 😁
Za godzinkę wychodzę do szkoły rodzenia a potem do teściów na obiadek jedziemy, więc jak zwykle w niedzielę będę wieczorkiem 🙂
Tutliputli - poklaskałaś komu trzeba czy mam się cofać? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj mu słusznie pognić 🙂

Brechti poklaskała komu trzeba, ale cofnęłam się i jeszcze doklaskałam kilku osobom 😉
możesz spokojnie zjadać śniadanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że będzie przy córce z gołym tyłkiem chodził??? 🤪 🤪 🤪

😉 😉

idę ja do poprzytulać się jeszcze do równie gołego tyłka Mojego Konkubenta 😁

No i oczywiście czekamy na wieści ze szkoły. Będziesz dzisiaj dopiero wieczorem czy odpuszczasz sobie obiad u teściowej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Myślisz, że będzie przy córce z gołym tyłkiem chodził??? 🤪 🤪 🤪

😉 😉

idę ja do poprzytulać się jeszcze do równie gołego tyłka Mojego Konkubenta 😁

No i oczywiście czekamy na wieści ze szkoły. Będziesz dzisiaj dopiero wieczorem czy odpuszczasz sobie obiad u teściowej?

Nieuważna z Ciebie forumowiczka 😁 Napisałam poniżej że idę do szkoły a potem do teściów i że będę wieczorkiem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mi umysł gołymi tyłkami zbałamuciłaś 😜 😜 😜 😜 😜

Uciekam. Baw się dobrze, ja też pewnie dopiero późnyyyym wieczorem zawitam: na 13 ze znajomymi z kolei do kina się umówiliśmy a potem zjemy pewnie coś na mieście i zanim wrócimy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Bo mi umysł gołymi tyłkami zbałamuciłaś 😜 😜 😜 😜 😜

Uciekam. Baw się dobrze, ja też pewnie dopiero późnyyyym wieczorem zawitam: na 13 ze znajomymi z kolei do kina się umówiliśmy a potem zjemy pewnie coś na mieście i zanim wrócimy...

Ty też baw się dobrze i miłego dnia 😉 Do później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł 😉 Tutliputli jak ja Ci zazdroszcze tej energii i ciekawych planow na kazdy dzien 😲 ja dzisiaj chyba znowu w domu siedze, przejde sie chyba jedynie z psem nad morze, bo jest sliczna pogoda i slonko swieci 🙂 a poza tym to zakupy w Realu i tyle 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...