Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gusia333 napisał(a):
Witam Dziewczynki 🙂 Ja wczoraj też sprzątałam 🙂 Od poniedziałku siedzę na zwolnieniu bo się przeziębiłam- gardło i katarek i 37stopni ;/ lekarz przepisał mi tantum verde i w necie też piszą że można brać w ciąży i sok z cebuli, więc moja mama i teściowa zrobiły mi zapasy 🙂 Trochę śmierdzi ale smakuje nawet nawet bo słodkie 🙂
Jak myślicie jak to jest z tym odczuwaniem ruchów, bo ja od jakiegoś czasu czuję takie bulgotanie albo pękanie bąbelków i nie wiem czy to dzidziuś???


Hej gusia333, ja też na L4 w tym tygodniu - głównie katar i ogólnie przemęczenie.
Ruchów jeszcze nie czuję, no ale wcześnie jeszcze. Choć przyznam się, że każde bulgotanie mnie zastanawia - na razie wydaje mi się, że to raczej żołądkowo-jelitowe sprawy niż Maleństwo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Kurcze wiecie co ja juz odliczam dni do mojej wizyty, 14 grudnia.. chcialabym juz skarbenka zobaczyc.. o pozniej po 20 grudnia usg 3 D.. pozostaje czekac 🤨


Ja też mam wizytę 14 grudnia 🙂, ale to tylko kontrola, bez USG. Żeby zobaczyć dzidziusia muszę poczekać do stycznia, zabiorę ze sobą mojego mężczyznę, wtedy to już będzie mój mężulek 🙂. Już się doczekać nie mogę tego USG 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
justiks23 napisał(a):
witam po dluzszej przerwie 😉 u mnie juz codziennie czuje ruchy jak tylko sie na plecach poloze to zaraz szaleje 🙂 a 3 dni temu t bylam pewna ze robila sobie fasola imprezke heheh tak skakala ze szok 🤪 a wogole to co u was slychac ?????????? 😘


Justiks23, witaj po przerwie 🙂
Jejku, jak Ci zazdroszczę, że już czujesz ruchy Maleństwa! Też bym chciała! 🙂


najpierw bylo tak ze czulam je raz na pare dni i byly bardzo delikatne teraz z dnia na dzien sa coraz mocniejsze a do tego wczoraj dziecko wbilo sie z jednej strony brzucha to dopiero fajnie wyglada jak masz brzuch taki nieforemny i cos ci z boku wystaje heheh 🙂 powiem szczerze ze w pierwszej ciazy czulam ruchy juz od 12 tyg nawet lekarka byla w szoku bo teoretycznie zadko sie to zdarza ale moja corka byla duza jak na wiek ciazowy i to chyba dlatego w 2 ciazy kolo 16 dopiero czulam ruchy w ostatniej ciazy od 18 no i teraz w zsadzie tez od 18 sa takie ze czuje je codziennie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia333 napisał(a):
Witam Dziewczynki 🙂 Ja wczoraj też sprzątałam 🙂 Od poniedziałku siedzę na zwolnieniu bo się przeziębiłam- gardło i katarek i 37stopni ;/

37 stpni to w zasadzie normalna temperatura w ciazy. wiec o tym nie mysl. Wylecz gardlo i nochala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam co pisalyscie jak mnie nie bylo i jem ciastko 🙂a w brzuchu bulgocze tak glosno jejku 😁i to roznych miejscach brzucha 😜tak milo sie zrobilo ..moze to dzidzia..Beniaminek albo Anusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
marinka napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
marinka napisał(a):
A ja dziś stanęłam na wadze i 2kg + Bardzo się cieszę!!!


😆 super 🙂 pamiętam Twoje zmartwienie 🙂 🙂


nawet nie masz pojęcia jakie to dla mnie ważne... i dla mojego lekarza również


🙂 wiesz ja cały czas mam 1 kg do przodu.. i aż w szoku jestem- bo chyba to malo .. nie wiem od czego to zależy jem normalnie, i apetyt tez ma..

ja mysle, ze waga zaraz sie ruszy 🙂 u mnie bylo spokojnie. Pierwszy trymestr tylko +1kg. a teraz okazuje sie ze w ciagu w 2-3 tyg poszlo prawie +4kg. Wiec w sumie jest +5kg. Nie moge powiedziec ze sie jakos objadam, wrecz przeciwnie, czasem mam wrazenie ze jem za malo. Wiec spoko, i tak przytyjemy. niektore wczesniej, inne pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Ja osobiscie nawet jak wyszukam cos śliczniusiego na allegro to boje sie kupowac bo nie wiadomo jak jakosciowo.Wolę dotknać,zobaczyć a nie tak w ciemno.Po Nowym roku może zacznę kompletować ubranka dla Maluszka.

Manki, ja tez nie byłam przekonana do zakupów z Allegro więc poczekałam, aż jedna moja znajoma się złamie i powiem Ci, że jestem naprawdę zaskoczona. Wszystkie ubranka ( a kompletowała właśnie wyprawkę dla dzidzi swojego brata) były bardzo dobrej jakości, w 100% zgadzały się z opisem i fotą sprzedawcy. Ważne, żeby były w 100% bawełniane i najlepiej, żeby nie maiły zapięć na pleckach... Cała reszta już w/g Twojego uznania 😉
Ja czekam jeszcze na wyniki z USG bo ciągle nie wiemy jaka płeć i dopiero wtedy zacznę zakupy a podejrzewam, że sporo znajdę na Allegro. Kochana, spokojnie można tam kupować dla naszych dzieciaczków, sprawdzonych sprzedawców na pewno będziemy sobie wzajemnie polecać albo odradzać 🙂. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
gusia333 napisał(a):
Witam Dziewczynki 🙂 Ja wczoraj też sprzątałam 🙂 Od poniedziałku siedzę na zwolnieniu bo się przeziębiłam- gardło i katarek i 37stopni ;/

37 stpni to w zasadzie normalna temperatura w ciazy. wiec o tym nie mysl. Wylecz gardlo i nochala.


Nio tak mi się też wydaje 😉 Walczę z nosem i gardziołkiem 🙂

Co do wizyty to ja mam 6tego ale na USG 3d wybieram się 10tego 🙂 Muszę się tylko zapisać 😉 może zobaczę już płeć :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja w poniedzialek wybralam sie do pracy. mialo byc na chwile ale ze nie bylo jak wrocic bo taka masakra na ulicach zostalam dluzej. i wieczorem zaczelo sie: wielka febra na brodzie 😞 stosuje oprocz masci stara sprawdzona metode i sola okladam wiec jest znaczna poprawa. ale czuje ze jestem oslabiona.. buu a tak lubie zime.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Barakuda, nawiazać chcialam do naszej rozmowy o witaminach/suplementach w ciąży.
Po ostatniej wizycie moj gin odstawil mi Folik i przepisal witaminki. Poziom mojej hemoglobiny we krwi jest bliski dolnej granicy, zatem muszę się czymś wspomóc żeby uniknąć anemii do ktorej mam slabosc. Mam nadzieję, że kolejne wyniki będa juz lepsze. zobczymy jak wogóle przswoje te wielkie tablety...? Dzis zaczynam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladne zdjecie..dzidzia slodziutka matko jaka kruszynka..ja to sie bede chyba balaprzebrac dzidzie nie wspomne o kapieli...moj synek mial rozmiar 2 mc dzziecka to tak sie nie balam ..no moze i teraz bedzie duza dzidzia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
ladne zdjecie..dzidzia slodziutka matko jaka kruszynka..ja to sie bede chyba balaprzebrac dzidzie nie wspomne o kapieli...moj synek mial rozmiar 2 mc dzziecka to tak sie nie balam ..no moze i teraz bedzie duza dzidzia 😉



ja jak urodzilam 1 corke to prosilam kolezanke z sali obok zeby mi pomogla przebrac dziecko bo nie wiedzialam jak heheh i balam sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...