Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie! nadrobilam was - od rana 40 stron ladnie dziewczynki,ladnie 🙂 dzisiaj dokonczylam (no doslownie prawie) swoja wyprawke, brakuje mi tylko biustonosza do karmienia ale za chwile sobie zamowie, i moge isc rodzic. Niestety torba jeszcze nie spakowana, dopiero beda ja pakowac bo wciaz czekam na robotnikow i glownie to mi zaprzata glowe, na szczescie do soboty powinni sie wyrobic i wtedy przygotujemy pokoj do dzidziusia,torbe i takie tam - no i mysle od poniedzialku gora srody (bo we wtorek mam wizyte) moge isc rodzic 🙂 to chyba tyle. aha justiks23 masz slicznego synusia mam nadzieje ze moj wyglada podobnie 🙂 trzymajcie sie cieplutko ja ide chwile odpoczac 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Witajcie! nadrobilam was - od rana 40 stron ladnie dziewczynki,ladnie 🙂 dzisiaj dokonczylam (no doslownie prawie) swoja wyprawke, brakuje mi tylko biustonosza do karmienia ale za chwile sobie zamowie, i moge isc rodzic. Niestety torba jeszcze nie spakowana, dopiero beda ja pakowac bo wciaz czekam na robotnikow i glownie to mi zaprzata glowe, na szczescie do soboty powinni sie wyrobic i wtedy przygotujemy pokoj do dzidziusia,torbe i takie tam - no i mysle od poniedzialku gora srody (bo we wtorek mam wizyte) moge isc rodzic 🙂 to chyba tyle. aha justiks23 masz slicznego synusia mam nadzieje ze moj wyglada podobnie 🙂 trzymajcie sie cieplutko ja ide chwile odpoczac 😘 😘 😘


dziekuje kochana 😉 a bo zapomne bylam dzis na ktg i zapis wykazywal kilka mocnych skurczy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane Majóweczki. Jestem. Wróciłam. 30 minut temu weszłam do domu. Zaległosci nie będę nadrabiała bo to około 200 stron. Dzięki że trzymałyście kciuki. Myślę, że skoro mnie wypuścili to jest już ok - wizytę w szpitalu potraktuję jako ostrzeżenie. I byle wytrwać do maja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka witamy ponownie! 🙂 najwazniejsze, ze wszystko jest OK!

Justiks, sliczny Synus! jak sie smieje! super!

a ja wlasnie po obiado-kolacji z mezulkiem! zrobilam salate z kurczaczkiem 🙂 pyyyycha! uwielbiam takie jedzonko!
mebelki juz mam w domku!! jutro maz bedzie po pracy skrecal z kolega! 🙃
ale sie ciesze!!! 🙃
materacyk tez juz maz odebral,razem z mebelkami od razu, takze juz mamy wszystko w domku! 🙂 !
taki wybor w tych materacach i ceny szok!
wzielismy z pokryciem aloe vera, mozna prac w 60 stopniach, "oddychajacy", dookola ze sztywniejszymi kantami -jak dziecko zaczyna stawac na nozkach, itd... mam nadzieje, ze bedzie dobry!
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
joma napisał(a):
Justiks ale słoooodziutki 🙂
I jak Twoja decyzja? Gdzie wybierasz się rodzic?


jednak zostaje przy lwowskiej 🙂

Czyli przy znanym już miejscu 😉

Jamargeretka cieszę się, że jesteś 😘
A czego jako ostrzeżenie traktujesz wizytę w szpitalu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
justiks23 napisał(a):
joma napisał(a):
Justiks ale słoooodziutki 🙂
I jak Twoja decyzja? Gdzie wybierasz się rodzic?


jednak zostaje przy lwowskiej 🙂

Czyli przy znanym już miejscu 😉

Jamargeretka cieszę się, że jesteś 😘
A czego jako ostrzeżenie traktujesz wizytę w szpitalu?


tak jest niema to jak wiedziec o co kaman heheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
że trzeba uważać i chuchać i dmuchać na siebie. bo można czuć się dobrze a w rzeczywistości coś tam może się dziać nie tak. mnie by przez myśl nie przeszło że wyladuję w szpitalu bo czułam się świetnie. co więcej byłam po wizycie - która wypadła ok. i gdyby nie to ze przypadkiem trafiłam na ktg to nie wiadomo jak by się to skończyło. choć tak na marginesie to zauważyłam że bardzo duzo kobiet "przenasza" ciążę - na oddziale sporo takich było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka no tak, ale przecież nie miałaś na to wpływu i gdyby nie wizyta to pewnie nawet nie dowiedziałabyś się, że Maluszkowi tętno spada, więc tak naprawdę nie ma na co dmuchać...a szkoda, że na takie sprawy nie mamy wpływu...trzeba było non stop pod ktg leżeć ehhh...
A jakie dostałaś zalecenia lekarza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...