Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marinka napisał(a):
He he a moja dzidzia tak fajnie skacze w brzuszku teraz. Chyba mu smakują musli z miodem 🙂:P

Marinka, chciałam zapytać o tą paczkę dla potrzebującej majówki. Ja mam dla niej wózek głęboki i spacerówkę, łóżeczko ale bez materacyka i pościeli 😞, ogrodniczki ciążowe, spodnie dresowe polarowe, jakieś body dla jej synka. Przez ten czas poznałam ją lepiej i nadal uważam, że jednak to nie jest oszustka więc postanowiłam uzbierać dla niej te rzeczy i dostarczyć jej. Pamiętam, że coś zaproponowałaś ze swojej strony. Pytanko, czy nadal jest to aktualne i kiedy możemy się spotkać ew.
A tak z innej beczki to od wtorku jestem na zwolnieniu ( na razie dostałam na miesiąc) bo łożysko znowu zaczęło się odklejać i powstał krwiak na ścianie macicy. Staram się nie poddawać negatywnym myślom i po mimo iż nie mogę chodzić do pracy to działam przez sieć. Zbieram też rzeczy dla Moniki i chcę już wysłać chociaż część, żeby mogła już choć trochę odetchnąć.
Pozdrawiam Was Wszystkie brzuchatki moje wyjątkowo z domku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
beata2186 napisał(a):
No dziewczynki ja tylko na chwile wpadlam i juz mialam 8 stron 😉 obiadek prawie gotowy tylko ziemniaczki ugotowac bo miesko juz jest i ide troche posprzatac....
Kasiagwiazdka dzikuje za mile komentarze na NK jakby ktoś jeszcze miał to wysyłajcie zaproszenia kochane i najlepiej numery gg to potem mozna sobie i tam pogadac....jakby ktoraś chciala mnie znaleść to Beata Rosiak (perlińska) Turek
buziaki


Znalazłam Cię na nk i wysłałam zaproszenie.
Mnie jakby chciał ktoś znalezc to mozecie mnie znalezc w znajomych Beaty


Manki przepraszam a jak sie nazywasz bo nie mogę Ciebie znaleźć u Beatki 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Barakuda napisał(a):
marinka napisał(a):
He he a moja dzidzia tak fajnie skacze w brzuszku teraz. Chyba mu smakują musli z miodem 🙂:P

Marinka, chciałam zapytać o tą paczkę dla potrzebującej majówki. Ja mam dla niej wózek głęboki i spacerówkę, łóżeczko ale bez materacyka i pościeli 😞, ogrodniczki ciążowe, spodnie dresowe polarowe, jakieś body dla jej synka. Przez ten czas poznałam ją lepiej i nadal uważam, że jednak to nie jest oszustka więc postanowiłam uzbierać dla niej te rzeczy i dostarczyć jej. Pamiętam, że coś zaproponowałaś ze swojej strony. Pytanko, czy nadal jest to aktualne i kiedy możemy się spotkać ew.
A tak z innej beczki to od wtorku jestem na zwolnieniu ( na razie dostałam na miesiąc) bo łożysko znowu zaczęło się odklejać i powstał krwiak na ścianie macicy. Staram się nie poddawać negatywnym myślom i po mimo iż nie mogę chodzić do pracy to działam przez sieć. Zbieram też rzeczy dla Moniki i chcę już wysłać chociaż część, żeby mogła już choć trochę odetchnąć.
Pozdrawiam Was Wszystkie brzuchatki moje wyjątkowo z domku 🙂


witaj Barakuda
Z chęcią bym pomogła ale sama mam dosyć ciężko,bo nie pracuje i nie jestem na zwolnieniu chorobowym,przez to że pracowałam w Holandii.
A Ty kochana uważaj na siebie.Wierze ze bedzie wszystko dobrze .Buziaczki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
joma napisał(a):
Ja też Was zapraszam 😉 Jola to ja 😉


A dlaczego kochana masz zablokowaną galerie ?

O widzisz - już to zmieniam 🙂
A to dlatego , że po akcjach na nk dotyczących danych osobowych itd pokasowałam zdjęcia, zablokowałam wszystko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
beata2186 napisał(a):
No dziewczynki ja tylko na chwile wpadlam i juz mialam 8 stron 😉 obiadek prawie gotowy tylko ziemniaczki ugotowac bo miesko juz jest i ide troche posprzatac....
Kasiagwiazdka dzikuje za mile komentarze na NK jakby ktoś jeszcze miał to wysyłajcie zaproszenia kochane i najlepiej numery gg to potem mozna sobie i tam pogadac....jakby ktoraś chciala mnie znaleść to Beata Rosiak (perlińska) Turek
buziaki


Znalazłam Cię na nk i wysłałam zaproszenie.
Mnie jakby chciał ktoś znalezc to mozecie mnie znalezc w znajomych Beaty

Manki! Ależ ja się cieszę, że jesteś... Strasznie długo Cię nie widziałam. Pewnie już pisałaś dziewczynom co się działo z Tobą ale ja nie mam ostatnio cierpliwości do nadrabiania stron... Jestem strasznie ciekawa czy zrobiłaś ten kalendarz..? Całuje mocniutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
adka101 napisał(a):
joma napisał(a):
Ja też Was zapraszam 😉 Jola to ja 😉


A dlaczego kochana masz zablokowaną galerie ?

O widzisz - już to zmieniam 🙂
A to dlatego , że po akcjach na nk dotyczących danych osobowych itd pokasowałam zdjęcia, zablokowałam wszystko 😉


Kochana zablokuj tylko dla kont fikcyjnych i nieznajomych ja też tak zrobiłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 znalazłam Cię na nk i pooglądałam twoich znajomych, ze wspolnych znajomości mamy tylko Iwonę B i Kamilę E, rozpoznaję jeszcze kilka nazwisk ale to raczej rodzeństwo moich znajomych.Jakbyś chciała pozaglądać do mnie to wysyłam zaproszenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
adka101 znalazłam Cię na nk i pooglądałam twoich znajomych, ze wspolnych znajomości mamy tylko Iwonę B i Kamilę E, rozpoznaję jeszcze kilka nazwisk ale to raczej rodzeństwo moich znajomych.Jakbyś chciała pozaglądać do mnie to wysyłam zaproszenie.


oki zaraz przyjmę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
Barakuda napisał(a):
marinka napisał(a):
He he a moja dzidzia tak fajnie skacze w brzuszku teraz. Chyba mu smakują musli z miodem 🙂:P

Marinka, chciałam zapytać o tą paczkę dla potrzebującej majówki. Ja mam dla niej wózek głęboki i spacerówkę, łóżeczko ale bez materacyka i pościeli 😞, ogrodniczki ciążowe, spodnie dresowe polarowe, jakieś body dla jej synka. Przez ten czas poznałam ją lepiej i nadal uważam, że jednak to nie jest oszustka więc postanowiłam uzbierać dla niej te rzeczy i dostarczyć jej. Pamiętam, że coś zaproponowałaś ze swojej strony. Pytanko, czy nadal jest to aktualne i kiedy możemy się spotkać ew.
A tak z innej beczki to od wtorku jestem na zwolnieniu ( na razie dostałam na miesiąc) bo łożysko znowu zaczęło się odklejać i powstał krwiak na ścianie macicy. Staram się nie poddawać negatywnym myślom i po mimo iż nie mogę chodzić do pracy to działam przez sieć. Zbieram też rzeczy dla Moniki i chcę już wysłać chociaż część, żeby mogła już choć trochę odetchnąć.
Pozdrawiam Was Wszystkie brzuchatki moje wyjątkowo z domku 🙂


witaj Barakuda
Z chęcią bym pomogła ale sama mam dosyć ciężko,bo nie pracuje i nie jestem na zwolnieniu chorobowym,przez to że pracowałam w Holandii.
A Ty kochana uważaj na siebie.Wierze ze bedzie wszystko dobrze .Buziaczki!

Adka, dzięki za odp. Mi się po prostu zdublowały rzeczy od znajomych i postanowiłam się podzielić ( i tak miałam to komuś oddać). Tak tylko rzuciłam, jakby co...
Odpoczywam, odpoczywam ale nie jest mi łatwo bo ja raczej do tych aktywnych należę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Dziewczyny niestety od paru dni boli mnie krocze ale nie mocno. Teraz byłam w łaience i poczułam mokro... zobaczyłam krew. Jadę do szpitala sprawdzić do mojego lekarza. Trzymajcie kciuki

Będzie dobrze, trzymam kciuki, daj znać koniecznie jak wrócisz!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Dziewczyny niestety od paru dni boli mnie krocze ale nie mocno. Teraz byłam w łaience i poczułam mokro... zobaczyłam krew. Jadę do szpitala sprawdzić do mojego lekarza. Trzymajcie kciuki


Marinka trzymaj sie kochana .Trzymam kciuki .Jak wrócisz to się odezwij czy już wszystko ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Barakuda a więc nadal to jest aktualne 🙂 A kiedy chcesz to wysłać?

UUUU Kochana leżeć babeczko!!! I tyle!:* Całuję w brzuszek:*

Maleńka, na razie są ważniejsze sprawy jak widzę, daj znać jak wrócisz koniecznie bo umrę ze zmartwienia a o paczce pogadamy później 🙂 Całuję i jestem z Tobą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinka jak tylko wrócisz pisz co i jak

A ja mam pytanie do pozostałych dziewczyn bo włanie skończyłam sprzątać i ułożyłam troche w rzeczach małego i tak sie zastanawiam (chyba głupio) co mi jeszcze dla małego na początek brakuje, no bo na wyjście ze szpitala już wyprawka jest ale dziewczyny potem w domku np 3 dni po wyjsciu to jak ubierzecie swoje maleństwa? bo mi mowiono ze np bodziaki i skarpetki i do rożka? ale czy jemu bedzie wygodnie i czy spodenek zadnych a moze w cos innego malestwa sie ubiera np pajacyki? ja juz głupieje



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Marinka jak tylko wrócisz pisz co i jak

A ja mam pytanie do pozostałych dziewczyn bo włanie skończyłam sprzątać i ułożyłam troche w rzeczach małego i tak sie zastanawiam (chyba głupio) co mi jeszcze dla małego na początek brakuje, no bo na wyjście ze szpitala już wyprawka jest ale dziewczyny potem w domku np 3 dni po wyjsciu to jak ubierzecie swoje maleństwa? bo mi mowiono ze np bodziaki i skarpetki i do rożka? ale czy jemu bedzie wygodnie i czy spodenek zadnych a moze w cos innego malestwa sie ubiera np pajacyki? ja juz głupieje





hej najlepiej spiochy z rozpinaymi nozkami najwygodniejsze 😉 Beatko zauwazylas ze mamy na nk wspolna znajoma 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...