Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja o swojej ciazy dowiedzialam sie bardzo szybko. od w zasadzie czerwca chodzilam na kontrole owulacji i lekarz mowil kiedy dzialac. Potem wyliczal kiedy robic testy 🙂 no i pamietam ze 21.08 na tescie pojawily sie dwie niemrawe kreseczki. Potem 23.08 zrobilam drugi raz test i juz nie bylo watpliwosci.
Co do pierwszych objawow to z tego co pamietam wilczy apetyt (tego we wczesniejszych ciazach nie bylo) i sennosc. O 12-13 bylam gotowa spac na biurku w pracy.. hehe zle wygladalam i szef ciagle myslal ze mam grype jelitowa i wysylal mnie do domku.. 😜 a potem kolo 10tc mdlosci.. ale przeszly do 12tc. Biust troszke bolal, ale nie bylo tragedii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
a my jeszcze w wielkanoc wybieramy sie na wesele mojej przyjaciolki a meza kuzynki 🙂 lekarz swietrdzil ze nie mam sie co obiawiac i ze maly na wielkanoc sie nie urodzi wiec mam spokojnie isc na wesele 🙂 dobre i to bo oni mieli slubowac 21 maja (data porodu) hehe ale przelozyli na wielkanoc....


Beatka - my tez mamy wesele w Wielkanoc 🙂 to brat mojego męża więc musimy iść - damy radę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,chyba na niedlugo,bo juz chyba wszystkie spicie 🙂
A opowiem Wam,ja to u mnie bylo z ta ciaza..Marzylismi o dziecku,ale nie wiedzielismy,ze nam tak szybko pojdzie 🤪 Bylismi w sierpniu na urlopie w Polsce.Rodzinka mi sie tak dziwnie przygladala,i mowila,ze taka ladna cere mam,i ze promienieje itd..ze chyba jestem w ciazy.Ja sie smialam,i mowilam,ze to bzdety 😉 Pozniej powrot do Niemiec.Pod koniec sierpnia bawilismy sie na weselu u znajomych,a winko smakowalo jak nigdy 🙃 Miesiaczka spozniala sie o 10 dni,ale ja to na zmiane klimatu zwalalam 🙂 Az wreszcie 30 sierpnia zrobilam test ciazowy,i ups..dwie kreski,no ale dla pewnosci jeszcze jeden test..tez dwie 🙂 Nie moglam uwierzyc i bylam taka szczesliwa,ze bym calemu swiatu chetnie to wykrzyczala 😁 🙃 Naturalnie moja polowka do kwadratu szczesliwa,a pozniej dla potwierdzenia ginekolog..Pierwsza wizyta u ginekologa...plakalismy ze szczescia 🙂 ..wspaniale,nie do opisania uczucie,,ale Wy je znacie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANONIMOSIA-bardzo dobra wiadomosc co do kotkow 🙂 -pewnie ze sledze ,,brzuszka,,codziennie tu jestem,tylko jakos tak wychodzi ze zadko pisze...ADKA dziekuje za troske...KASIAGWIAZDKA Tobie rowniez dziekuje 🙂dzisiaj na 9.30 mam rozmowe z doktorem.bede wiedziala odnosnie cukru wszystko..dzisiaj powtorne badania dotarly do lekarza..trzymajcie kciuki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja zaraz już będę mieć obiad. Dziś makaron z łososiem i mascarpone z pomidorkami koktajlowymi... Od dawna to chodzi za mną. Mniam 😜 😜 😜 a mój to sie posika z radości bo tez od dawna chodzi za mną i o to prosi 🙂 anielce już zupkę ugotowałam i fajnie jest 🙂 chodzi za mną jakiś deser , jakieś owoce, może mus z kiwi ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry Brzuszki.
Zanim zaczne nadrabiac kilka stron z wczoraj, chcialam sie z Wami podzielic pewna obserwacja. Wczoraj tak od 19 malo nas bylo na forum wiec sobie podgladalam co dzieje sie u innych dziewczyn. ale zerkalam rowniez kto pojawia sie na kamerkach. Przodowala Missisipi. Dziecko lezalo za nia na kanapie a ona trzaskala non stop w klawiature. Dzis rano wchodze i kogo widze?? Znowu ona, tym razem dziecko nie spi, siedzi u niej na kolanach. LITOSCI!! Ile mozna spedzac czasu przed kompem??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hel brzuszki 🙂 kolejny mroźny dzień dziś mamy...A ja musze sie wam pochwalić ze wlasnie dziś zaczynam 7 miesiąc 😆 😆 mały jak tylko usiadłam do kompa też zaczął kopać chyba też chcial sie przywitać 🙂 Krocze dziś znów mnie troszke bolało ale idzie przeżyć...w środe wizyta wiec bedzie wszystko wiadomo.Ciekawa jestem ile waży mój robaczek 😜

Fijołek co to tych kamerek to zal patrzec słowo...jest jeszcze jhedna agentka co wogole sie dzieckiem nie przejmuje....ja nie rozumiem jak tak mozna..placa im za to czy co ha ha ha sory.... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki,
a my zastanawiamy się nad remontem łazienki - a raczej wymianą prysznica na wannę, więc w sobotę pojechaliśmy na rekonesans i okazuje się, że nie dla mnie takie długie spacerki. Wszystko mnie potem bolało, najbardziej to spojenie.. 🤨 A już miałam nadzieję, że lepiej.
Jutro powinna przyjść do mnie położna - ciekawa jestem, jak ta wizyta będzie wyglądać. I uzależniam swoją decyzję o zapisaniu się na szkołę rodzenia od tej wizyty.
Dziś czeka mnie sporo sprzątania, bo przez weekend się nazbierało, najgorzej jest w kuchni ☺️
I kupiłam sobie koszulki ciążowe do karmienia - takie same jak Ty, Joma 🙂 i jeszcze bluzeczkę i tunikę. Pochwalę się jak dostanę przesyłkę 🙂
W tym tygodniu będę robić badania, w tym glukozę. Wreszcie skończyłam antybiotyk, jeszcze poczekam kilka dni, żeby nie zaburzyć wyników, oby wszystko było OK.

I oczywiście witam nową Majóweczkę Monikę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was porannie!

weszlam do Was, ale na chwilke, gdyz dzis jade w odwiedzinki do mojej Koleznaki, ktora ma roczna coreczke 🙂

co do tych kamerek to racja- ja wczoraj tez obserwowalam i nawet mojemu mezowi pokazywalam, jedna dziewczyna siedziala z dzieckiem, klikaka w klawiature i popijala piwko!!! 🤪
a ojciec dziecka za nimi na kanapie i co.. i tez puszka z piwem! 🤪
nie to, zeby piwko niedozwolone bylo, ale tak do kamery sie pokazywac na bezczela! jeszcze mama dziecka! masakra!

zycze Wam milego dzionka- wejde popoludniu do Was- jak wroce 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Ja sobie dzisiaj pospałam do 10.00 🙂 Zaraz śniadanko i idę odebrać wyniki glukozy! (3majcie kciuki!)
A wczoraj wieczorkiem tak mi twardniała macica, że nawet mój mąż jak dotknął to sie bardzo dziwił... 😞
I sen miałam śmieszny, bo śniło mi się , że dzidziuś tak się rusza, że całą jego postać widać przez brzuch, i trzymałam go przez brzuch za rączki... i czułam je bardzo mocno!! A mój brat stał z boku i krzyczał "Łaaał! Ale niezłe!" 🙂 🙂 🙂 Rano się śmiałam, jak wstałam 🙂 🙂

Marinka, pyszności znowu wymyślasz i kusisz 😉 Ja od kilku dni znowu mam ochotę na galaretkę z owocami 🙂 A, że babcia dała mi mrożone truskawki, to chyba dzisiaj zrobię 🙂

Dobra, idę się szykować po te wyniki, bo się rozpisałam za bardzo... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
ahaaa, Beatko- co do bolu krocza- wiesz, ze mnie tez bolalo dzis w nocy 🥴
piewszy raz, krocze i zaklolo mnie po prawej stronie tez!
ale jak narazie jest OK- przeszlo!


No własnie u mnie tak dziś boli bo boli raz mocniej raz wogóle...podobno tak jest ale mowie co czytalam...eh wytrwac jeszcze troszke (3m-ce) 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beata mnie też boli krocze i to strasznie. Juz od 2 tygodni powiem Ci. Dzis będę dzwonić do mojego gina i mu powiem bo mnie to niepokoi... Rozumiem od czasu do czasu ale tak, że jak wstaję z łóżka to aż mi się czarno robi przed oczami... Hmm jak się dowiem czegoś to dam znać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Beata mnie też boli krocze i to strasznie. Juz od 2 tygodni powiem Ci. Dzis będę dzwonić do mojego gina i mu powiem bo mnie to niepokoi... Rozumiem od czasu do czasu ale tak, że jak wstaję z łóżka to aż mi się czarno robi przed oczami... Hmm jak się dowiem czegoś to dam znać...


napisz co ci twoj powiedzial bo ja dopiero potem sie dowiem a jak na poprzedniej wizycie mu o tym mowilam to zbadal mi szyjke i powiedzial ze jest ok i poki nic sie nie dzieje nie ma sie co martwic....zobaczymy teraz jak jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...