Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
joma napisał(a):
Ja też poprasowałam i nie sądziłam, że prasowanie pieluch może pochłonąć tyle czasu i energii 😉
Chyba za dokładnie to zrobiłam 😁

ja sie zastanawiam nam praniem i prasowaniem kocykow dla Fasoli. nie chcialabym zeby stracily swoja miekkosc ale wyprac chyba trzeba..


ja wypralam w 30 stopniach i nic sie nie zniszczylo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Mamusia20 napisał(a):
Dobry wieczór. Muszę wam powiedzieć że ja to się chyba niedługo rozpakuję. Bo dziś cały dzień co godzinke mam skorcze, teraz kluje mnie strasznie podbrzusze a po wczorajszym bólu zauważyłam takie lekkie plamienie tzn było trochę na wkładce takiego bardzo jasno brązowej wydzieliny. Jutro wizyta więc się dowiem co i jak...

ooo 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tetrowych mam chyba 15 sztuk + 5 flanelowych.
Przydadzą się do wycierania, podkładania przy przewijaniu, okrywaniu, kąpieli, ulewaniu, bo też raczej nie porwę się do używania zamiast jednorazowych... 😉
A jak nie wykorzystam to się nie zmarnują, bo ja lubię sprzątać pieluchami 😁
Super podłogę się nimi myje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Ja tetrowych mam chyba 15 sztuk + 5 flanelowych.
Przydadzą się do wycierania, podkładania przy przewijaniu, okrywaniu, kąpieli, ulewaniu, bo też raczej nie porwę się do używania zamiast jednorazowych... 😉
A jak nie wykorzystam to się nie zmarnują, bo ja lubię sprzątać pieluchami 😁
Super podłogę się nimi myje 🙂


Ja kupiłam 30 pieluch 😮 ale rozpakowałam i wyprałam 20. Też nie będę ich używać zamiast jednorazowych, a jak się nie przydadzą to tak samo jak Joma... do podłogi będą 😜 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Za chwile bede nadrabiac zaleglosci ale mam WAZNE dla mn ie pytanie...
otoz przed chwila stalam i rozmawialam sobie z majstrem i jakos tak poczulam ze bardzo szybko mi serce bije no to zaraz za cisnieniomierz,cisnienie ok ale puls 161...strasznie sie wystraszylam,ale usiadlam chwile i spadlo...
wiecie cos na ten temat???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Za chwile bede nadrabiac zaleglosci ale mam WAZNE dla mn ie pytanie...
otoz przed chwila stalam i rozmawialam sobie z majstrem i jakos tak poczulam ze bardzo szybko mi serce bije no to zaraz za cisnieniomierz,cisnienie ok ale puls 161...strasznie sie wystraszylam,ale usiadlam chwile i spadlo...
wiecie cos na ten temat???

161???????????????????????????????????????????? 🤪
Manki u doroslego czlowieka prawidlowy puls to 60-70/min. Rozumiem ze w ciazty moze byc roznie ale 161/min???? co zamierzasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Za chwile bede nadrabiac zaleglosci ale mam WAZNE dla mn ie pytanie...
otoz przed chwila stalam i rozmawialam sobie z majstrem i jakos tak poczulam ze bardzo szybko mi serce bije no to zaraz za cisnieniomierz,cisnienie ok ale puls 161...strasznie sie wystraszylam,ale usiadlam chwile i spadlo...
wiecie cos na ten temat???


Manki, poczytaj gdzieś w necie, ale najlepiej, jakbyś powiedziała o tym lekarzowi. Mam nadzieję, że to nic poważnego... :* :* 3maj się :**


A ja właśnie sobie zjadłam pyszne "chlebki pizza" przywiezione przez męża 🙂 mmmm
I oglądamy Barcelone!!! 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale ja dzisiaj rozmemlana jakas jestem,nawet maz zapytal co mi jest - a ja na to - no co? ciezarowka 🙂
co do prania pieluch i ciuchow to wypiore w pralce normalnie, a co do reszty tj. kocyk,okrycie kapielowe a takze zastanawiam sie nad posciela chyba wypiore recznie w plynie do prania - mama powiedziala ze chodzi o to zeby sprac ten taki nowy zapach no i chemie jesli ewentualnie jakas jest,no wiec tak zrobie.
Ide sie szykowac do spania,glowke umyje,wykapie sie,ogladne You Can Dance i wpadne potem powiedziec wa dobranoc. buziaki brzuszaki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...