Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Barakuda napisał(a):
Melduje się i ja na posterunku ale więcej napiszę coś nieco później bo mam troszkę pracy. Pozdrawiam wszystkie ciężarówki 🙂P


No nareszcie 😁
Barakuda czekamy na Twój brzuszek!!!!!
Witam gorąco!
A i żeby to się więcej nie powtórzyło że tak długo się nie odzywasz 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczynki. Właśnie wróciłam od lekarza, który wyjaśnił mi że cytomegalii i różyczki nie zlecił mi bo i tak nie ma na to lekarstwa... inaczej niż przy toksoplazmozie i WR. No niby ok ale mogliby chociaż informować że takie badania są i jak ktoś ma ochotę to niech sobie za to zapłaci... Jakoś ta wizyta przeleciała szybko bo zapytała jak się czuję itd i po raz pierwszy zmierzył mi tętno płodu, które było słychać więc chociaż to fajne 🙂
Buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wizyte 16 🙂znowu..mialam pare dni temu...teraz czekam na badania czy wszystko oki z dzidzią..jezeli doktor zadzwoni to zle jak nie zadzwoni to wszystko oki tak sie umowilismy..obywszystko bylo oki 😞martwie sie moim wiekiem troszke 32 lata...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej majoweczki 🙂 jestem juz prawie w 16 tyg, termin niby na 8czerwca ale z moich obliczen bedzie to maj.chcialam sie dowedziec czy 1 Usg(w 6tygodnu) w ciagu 16 tyg to normalne? bardzo sie martwie o dziecko bo nawet nie milam okaji slyszec bicia serduszka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
ja mam wizyte 16 🙂znowu..mialam pare dni temu...teraz czekam na badania czy wszystko oki z dzidzią..jezeli doktor zadzwoni to zle jak nie zadzwoni to wszystko oki tak sie umowilismy..obywszystko bylo oki 😞martwie sie moim wiekiem troszke 32 lata...


Ola rozumiem , że się martwisz! Nie denerwuj się bo dzidzia się denerwuję. A wiekiem?? jesteś młoda!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gość napisał(a):
hej majoweczki 🙂 jestem juz prawie w 16 tyg, termin niby na 8czerwca ale z moich obliczen bedzie to maj.chcialam sie dowedziec czy 1 Usg(w 6tygodnu) w ciagu 16 tyg to normalne? bardzo sie martwie o dziecko bo nawet nie milam okaji slyszec bicia serduszka 😞

a kolejnych nie mialas?
a co z tym usg miedzy 11 a 14 tyg??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
ja mam wizyte 16 🙂znowu..mialam pare dni temu...teraz czekam na badania czy wszystko oki z dzidzią..jezeli doktor zadzwoni to zle jak nie zadzwoni to wszystko oki tak sie umowilismy..obywszystko bylo oki 😞martwie sie moim wiekiem troszke 32 lata...


ja mam 29lat. nie uwazam ze to duzo. Wogole nie mysl o wieku. Przeciez to nie jest jeszcze duzo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marinka..dziekuje jestes kochana...bardzo nie lubie czekac na wyniki..teraz bede suie rejstrowala na styczen do Berlina n ajakies inne badania usg..za bardzo nie wiem jakie bo nie zrozumialam doktorka..ale mowil ze nowoczesne itp...a i ze sa obowiazkowe..no to pojade,bardzo nie lubie czekania 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj lekarz jest o 3tyg w tyl bo moja pielegniarka mi zle wpisuje w karcie ciazy:/ pomimo ze moje 1-wsze i jedyne USG pokazalo 9tyg temu ze jestem w 6 tyg....ehhh ci lekarze. dobrze ze mozna poczytac tu troche bo tak wlasnie myslalam ze jest cos nie tak, ze 1 USG to za malo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialam teraz robione..pomiary ile wazy i mierzy itp..tylko wez pod uwage ze ja mam wizyty co 2 tyg i troche inaczej ze wzglezu na moje poronienia w 17tyg a druga ciaza w 18 tyg i moze dlatego mam czesto wizyty i badania...mysle juz pozytywnie...bedzie wszystko dobrze 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...