Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
MArtyna... no dokłądnie nasze niunie beda patrzyły na to samo 😆 wziełam 3 obrazeczki 😁 a co do firan to tez nie lubie , w salonie mamy rzymskie i sznurki wisza, i na poczatku chciałam rolete delikatna, ale tak jakos goło na onie jest ,,, hehe wyszłam z załozenia ze jak bedzie bleee to zdejmne i po kłopocie.. zero stresu 😁


No ja też mam sznurki tu u siebie... 🙂 jak będę urządzała swoje mieszkanko to nie wiem jak to bedzie :P pewnie też sznurki, rzymskie i roletki :P może jakieś białe delikatne z szyfonu.... 🙂 🙂 nie lubie firan..... 🤢 😁


🙂 🙂 bardziej jako ozdoba .. hihi az sama jestem ciekawa jak beda wygladały 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Nie no masakra.... muszę Wam to wrzucić. To niewiarygodne co ludzie potrafią wymyślić. WIDZIELIŚCIE BABY JOGĘ?! To jest chore!!!
http://www.gadu-gadu.pl/rzucaja-niemowletami-i-wykrecaja-je-szokujaca-moda-na-baby-joge

A to dziecko ma tam 2 tyg.... 😮 😮 😮


Matko!! 😮 Tylko kilka sekund wytrzymałam.. nie mogę oglądać.. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My niedawno wróciliśmy od lekarza.. jak to dr określiła szyjka się trzyma, wzięła na posiew i z końcem 34tc mam już odstawić luteinę.. ja to się boję, że zaraz jakiś skurczy dostanę po odstawieniu 🤢
Małą pooglądamy za 2 tygodnie 🙃, będzie ostatnie usg.

No i ja chciałam Wam pokazać swoje foto (bo kabelek znaleźliśmy w końcu).
To my w 32tc:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Werona supeer foto!!! 🙂
Ja cały czas biorę luteinę i nospę fortę... tylko mi się skończyła i od 3 dni nie brałam... nic się nie dzieje, ale jutro kupię nową 😉

Mi za tydzień będzie posiew robiła, czyli w 36tc. I podejrzymy naszą maleńką wiercioszkę 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam porannie brzusie 🙂 🙂 🙂

Męża wyszykowałam do pracy i zajrzalam do was zeby od wczoraj nadrobic 25 stron 🙃 😲

No wiec chyba spać sie juz nie klade jakos mi sie odechcialo jade potem do sklepu i odebrac wyniki i rachunki zaplacic takze znow troche jezdzenia a musze korzystac poki moge bo nieglugo chyba auto odstawie 😜 no a popoludniu bede serniki na zimno robic i salatke a na 19 wizyta u gina...wkoncu bedziemy malego podgladac hee 🙂 🙂

Ah i co wam kochane chcialam napisac(oj dzis sie rozpisze ostro 😜) sniło mi sie moje dzieciatko ze wrocilismy ze szpitala i maz w takim spiworku polozyl je na podlodze a ja poszlam se przebrac i uslyszalam jak ktos mowi "Sonia"...i okazalo sie ze wrocilam z dziewczynka zmiasta z chlopcem...no ze podobno lekarz na usg sie pomylil i mamy coreczke...a wszystko na niebiesko i koszule kupione da chlopca hehe no i fajne w tym snie bylo ze przebieralam mala tulilam nawet karmilam i ulalo jej sie hehe (to chyyba z przezyc z wczorajszej SR bo bylo o karminiu hehe) no i ogolnie sen super...juz sie mojego szkraba na swiecie nie moge doczekac 🙂 🙂

A na wczorajszej SR mielismyokres pologu jak dbac o siebie oraz karmienie maluszkow (uczylismy sie na lalkach jak przystawiac maluchy do cyca), i pozycje porodowa cwiczylismy czyli jak sie poruszac od 38 tyg jak cwiczyc wtedy i jak beda skurcze i jaka wygodna i bezpieczna jest pozycja do porodu i powiem wam ze bardzo fajnie bylo 🙂

AHa Fijolek pytalas czym smarowalam sięna rozstepy wiec od początku pharmaceris krem przeciw rozstepa…ale jakies 2 miesiace temu moze niecale kiedy juz mialam sporo na udach i tylku skończył mi sie i nie kupilam kolejnego i troche używałam oliwki…a teraz jak mi się przypomni raz w tygodniu mam oliwke i krem z ziaji na rozstępy…ale powiem ci ze moja skora na brzuchu chyba rozciagnieta jest jak kiedys bylam przy sobie ze jeszcze mi się nie pojawily…choc może dostane…ale mi już starczy rozstępów na innych czesciach ciala ;p ja te moje ktore mam traktuje taka bardziej ostra gabka przy kapieli i z dnia na dzien powiem wam ze duzo zjasnialy i zniklo tych na udach i tylko ale wiadomo ciala sprzed ciazy tak gladkiego miec nie bedziemy..tyle ze jakos sie jeszcze z tym nie pogodzilam do konca...bo w lato by sie bikini chcialo zalozyc i co dupa 😜 moze za rok jakos sie wygladac bedzie bo w tym roku zadna sila mnie nie namowi hehe 😜

Ale wam sie od rana rozpisałam hehe pewnie po tym moim liscie znow zasniecie ;p
Przeproaszam jak kogos zanudzilam ale chcialam wam o wszystkim napisac i podzielic sie wrazeniami ehhe A ze Nikos tez juz nie spi i buszuje w brzuszku to byla okazja popisac....
😘 😘 😘 😘 😘a to na przeprosiny jakbym ktora jednak zanudzila hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...