Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Ale słodkie te wasze skarby...normalnie ja tak patrze to bym mogla swojego sama z brzuszka wyciagnac hehe....kurde juz sie doczekac nie moge....te ostatnie dni tak mi sie dluza masakra a cala ciaza tak szybko zleciala eh a tu maluszek wyjsc nie chce 🙂

hej beti ty tez juz pewnie zwarta i gotowa co???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Brzuszki i Mamusie,
Moniczko, super mina Piotrusia w stylu "ależ ja groźny jestem" 🙃
Marinka, Józiu też fajniutki 🙂
Martyna, Joma, odnośnie podkładów pod materac - ja założyłam prześcieradło z ceratką a na to zwykłe prześcieradło. Mam nadzieję, że nie będzie żadnych odparzeń. Odnośnie takich zwykłych podkładów - wcale nie są jakieś super. Podłożyłam podkład pod nasze prześcieradło na wypadek gdyby mi odeszły wody w nocy i powiem Wam, że źle się na tym śpi. Nie przepuszcza powietrza i gorąco mi w tyłek 😜 pomimo prześcieradła, na którym normalnie śpię... Mam pewne obawy, czy z tamtym ceratkowym nie będzie podobnie, ale zobaczymy.

Ja dziś w transie porządkowym - pozbyłam się jednej szafki rupieci 😁 Pozmywane już wszystko, powoli mieszkanie znów wygląda OK.
A jutro idziemy na obiad z okazji 50. rocznicy ślubu moich dziadków 🙂
I nie bardzo mam się w co ubrać... 🤢 Najgorzej z butami, bo sukienkę to jeszcze znalazłam, ale w jakie buty ja się teraz wcisnę to nie mam pojęcia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
beata2186 napisał(a):
Ale słodkie te wasze skarby...normalnie ja tak patrze to bym mogla swojego sama z brzuszka wyciagnac hehe....kurde juz sie doczekac nie moge....te ostatnie dni tak mi sie dluza masakra a cala ciaza tak szybko zleciala eh a tu maluszek wyjsc nie chce 🙂

hej beti ty tez juz pewnie zwarta i gotowa co???


kochana ja juz od miesiaca hehe 😜 a tak serio kurde mialam skurcze bolesne z tydzien i dwa temu myslslam ze cos sie rozkreci i dupa....od wczoraj znow mnie skurcze lapia o bol w kroczu potworny ale chyba znow bedzie dupa....eh juz wszystko czeka na malego a jemu sie nie spieszy eheh....
Maz twierdzi ze ok 19 maja urodze...ciekawe hehe ja czuje ze sporo po terminie jeszcze sobie pochodze 🤢
Któraś kiedys powiedziala ze co do mnie ma jakies przeczucia ze was zaskocze...no chyba tym ze pewnie urodze ostatnia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki!
Piszę do Was ze szpitala. Więc tak piątek trzynastego zaczął się nam dość pechowo bo na początku nie chciał nam zapalić samochód 🙂 Potem okazało się że zamknęli jedną z głównych ulic i przez to zrobił się oooogromny korek 🙂 zatem się spóźniliśmy 🙂 No ale to nic się nie stało- weszłam zrobili mi ktg zbadali i stwierdzili że nie mają miejsc na Karowej i proponują Solec. Cóż mi pozostało jak tylko się zgodzić 🙂 Przyjechaliśmy tu i zrobili mi też ktg- jakieś skurcze się zapisują ale nie za mocne no ale niestety szyjka ma 1,5 cm i rozwarcie ledwo na paluszek więc nie mogą podać oksytocyny. Dlatego też nałożyli mi taki cewnik na szyjkę (nazywa się to preindukcją) i musimy czekać jak się nic nie wydarzy to jutro go zdejmą i zobaczymy 🙂
Niestety 13 piątek mi nie wypali raczej 😞 No ale cóż lepsze to niż mieliby mi podawać oksy na skurcze a szyjka by się nie skracała bo pewnie musiałoby to się skończyć cc.
No to tyle 🙂 Aaaa i jeszcze jedno- właśnie wyczytałam że od jakiś 2 miesięcy na Solcu nie płaci się za znieczulenie czyli 600zł w kieszeni gdyby co 🙂 Dopóki mężulek nie pojedzie do domku (odwiedziny tytko do 18...) to będę zaglądać 🙂
Lecę polatać po schodach i połazić choć ten wiszący cewnik między nogami mnie irytuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia333 napisał(a):
Witajcie Brzuszki!
Piszę do Was ze szpitala. Więc tak piątek trzynastego zaczął się nam dość pechowo bo na początku nie chciał nam zapalić samochód 🙂 Potem okazało się że zamknęli jedną z głównych ulic i przez to zrobił się oooogromny korek 🙂 zatem się spóźniliśmy 🙂 No ale to nic się nie stało- weszłam zrobili mi ktg zbadali i stwierdzili że nie mają miejsc na Karowej i proponują Solec. Cóż mi pozostało jak tylko się zgodzić 🙂 Przyjechaliśmy tu i zrobili mi też ktg- jakieś skurcze się zapisują ale nie za mocne no ale niestety szyjka ma 1,5 cm i rozwarcie ledwo na paluszek więc nie mogą podać oksytocyny. Dlatego też nałożyli mi taki cewnik na szyjkę (nazywa się to preindukcją) i musimy czekać jak się nic nie wydarzy to jutro go zdejmą i zobaczymy 🙂
Niestety 13 piątek mi nie wypali raczej 😞 No ale cóż lepsze to niż mieliby mi podawać oksy na skurcze a szyjka by się nie skracała bo pewnie musiałoby to się skończyć cc.
No to tyle 🙂 Aaaa i jeszcze jedno- właśnie wyczytałam że od jakiś 2 miesięcy na Solcu nie płaci się za znieczulenie czyli 600zł w kieszeni gdyby co 🙂 Dopóki mężulek nie pojedzie do domku (odwiedziny tytko do 18...) to będę zaglądać 🙂
Lecę polatać po schodach i połazić choć ten wiszący cewnik między nogami mnie irytuje 🙂


Hmm ja rodziłam na Solcu 🤪
I miałam podawana oksytocynę ale przed tym leżałam na obserwacji 6godz ze surczami jak to pan dr nawał takimi na PITU PITU 😮
No bo Gosiu my miałysmy termin na 13 pamiętam ale Wiktor ponad 3 tygodnie wcześniej sie zdecydował 😁
A z tymi odwiedzinami to zależy bo mój M to i do 19.00 siedział 😉 😎
Napisz kto jest Twoją położną i na jaką salę Cie przydzielą ja rodziłam na morelowej 😜
Powodzenia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki, sorki, że wpadam w dyskusję jak Filip z konopii, ale chciałabym coś się podpytać tych, które mają już za sobą CESARKĘ Ja jestem czerwcoweczką i oto nurtuje mnie jedna sprawa:
czy w szpitalu dają szpitalną koszulę czy ma się swoją czy tylko taki fartuch zielony ?
Jestem ciekawa ze wzgl. na to, że bardzo bym chciała karmić piersią a skoro dziecko mam dostać tylko na chwilę bo muszą mnie jeszcze zszyć to chciałabym je położyć przy piersiach i ciekawi mnie czy jest to możliwe ? ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia333 napisał(a):
kasidelko88 ja na razie leżę na patologii.
A powiedz Kochana jak wspominasz poród?


Poród oceniam na 5+ 🙂
Ja ogólnie chciałam rodzić na solcu nawet położną miałam umówioną Panią T.Cybulską ale ona wyjechała wtedy na świeta do dziecki(rodziłam 3 tyg. przed czasem) i w dniu kiedy rodziłam dyzur miały dwie panie Pani Bogusia i pani Zofia REWELACJA !!!!!!Pardzo dobra opieka i profesjonalna obsługa 😆 😆
Także bądz spokojna będzie dobrze!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
A i ogólnie tak jak się słyszy o rutynowym nacinaniu krocza w innych szpitalach tak na solcu Panie położne robią wszystko żeby tylko uniknąć nacięć i mi sie udało wyjść CAŁO 😁 😁


Dziękuję Kochana bardzo za tą odpowiedź 🙂 Uspokoiłaś mnie bardzo mimo że ja raczej z tych mało strachliwych 🙂 Jedno mnie tylko martwi bo mam taką małą opryszczkę w nosie i podają mi heviran ale nie wiem czy to dobrze... zapytam o skutki ewentualne na wieczornym obchodzie.
Dziękuję jeszcze raz )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie popoludniowo! ja tylko na chwilke, piatek 13 okazal sie byc dla nas szczesliwy, pierwsze badania kontrolne Piotrusia okazaly sie rewelacyjne, poprawa widoczna az bylo po pani doktor widac ze jest lepiej. w poniedzialek kontrolna punkcja we wtorek laryngolog i jak bedzie dobrze to pod koniec przyszlego tygodnia powinnismy wyjsc trzymajcie kciuki!!!
Doris25 dostajesz koszule taka jak na operacji kazdej z rozcieciem na piersiach takze spokojnie.
Marinko Jozio cudowny a i jakosc zdjec rewelacyjna, coz to za aparcik??
No nic zjem i lece do mojego synusia z powrotem. buziaki zajrze wieczorem.buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia333 napisał(a):
kasidelko88 napisał(a):
A i ogólnie tak jak się słyszy o rutynowym nacinaniu krocza w innych szpitalach tak na solcu Panie położne robią wszystko żeby tylko uniknąć nacięć i mi sie udało wyjść CAŁO 😁 😁


Dziękuję Kochana bardzo za tą odpowiedź 🙂 Uspokoiłaś mnie bardzo mimo że ja raczej z tych mało strachliwych 🙂 Jedno mnie tylko martwi bo mam taką małą opryszczkę w nosie i podają mi heviran ale nie wiem czy to dobrze... zapytam o skutki ewentualne na wieczornym obchodzie.
Dziękuję jeszcze raz )


Nie ma za co 🙂
Trzymaj się i ciesz że już nie długo zobaczysz się z dzidziusiem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Hussi super wiadomosci jestesmy z toba bedzie dobrze 🙂

A ja własnie skonczylam prasowac i przerazilam sie bo rzeczy mi sie w szafkach juz nie mieszcza dla malego....kurde chyba faktycznie sporoooo ma na piersze 3 miesiace hehe no ale co tam bedziemy ksiecia ubierac, przebierac hihi 🙂 nawet co 5 minut 😜

Ide teraz obejzec tv a po 20 kolezanka na herbatke i ploteczki wpada 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mężuś usnął zmęczony po pracy, więc ja standardowo do Was zaglądam 🙂.
Ostatnio rozmawiałam z koleżanką mojej siostry i okazało się że ona rodziła w tym szpitalu, gdzie ja chcę rodzić 🙂. Mówiła, że miło wspomina, że położne i pielęgniarki bardzo przyjemne, no zobaczę jak to będzie w moim przypadku 🙂.
Mały zawzięcie wciska mi się w żebra, niezbyt to przyjemne 🥴, ale co poradzić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale cisza na forum...eh widac ze weekend sie zbliza i ze sporo juz rozpakowanych, a pozostale korzystaja poki moga ze spacerkow itp....

Ja tez ide na spacerek....do sklepu za blokiem hehe po jakies ciastka... 😜 kolezanka zaraz wpadnie na kawusie a w barku pusto hehe 🙂

Miłego wieczorku laseczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny!!! PIĘKNE TE WASZE DZIECIACZKI!!! 🙂 🙂

Ja nie wiem jak będę przez weekend zaglądać, bo spędzam weekend u rodziców... 🙂 Mężuś rusza w drogę na komunię chrześnicy (a na ucho mi szepnął "tylko masz nie rodzić :*" 🙂 🙂
Powiedziałam, że musi się z córcią dogadać 😉

Jeśli nie wejdę, to życzę Wam Kochane MIŁEGO WEEKENDU :* :*

Aaaa.. 🙂 i widziałam Martynkę Aneczki! Śliczna jest! I ma takie fajne czarne włoski... 🙂 Ciekawe czy Ania da radę dzisiaj wejść... bo już jest w domku, ale pewnie musi się ogarnąć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...