Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Właśnie wróciłam z przychodni z wynikami glukozy.... 89,4 na czczo, 114 po glukozie...
Przestraszylam się na początku bo napisane jest, że min.70, max.110 ale ginekolog mnie opieprzyła, że jej nie słucham, bo prawidłowy wynik jest do 140, więc jestem spokojna 🙂

A tak przemarzłam, że aż mnie uda pieką z zimna... brrr... idę zrobić sobie herbatkę 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Właśnie wróciłam z przychodni z wynikami glukozy.... 89,4 na czczo, 114 po glukozie...
Przestraszylam się na początku bo napisane jest, że min.70, max.110 ale ginekolog mnie opieprzyła, że jej nie słucham, bo prawidłowy wynik jest do 140, więc jestem spokojna 🙂

A tak przemarzłam, że aż mnie uda pieką z zimna... brrr... idę zrobić sobie herbatkę 😉 🙂

To dobrze ze wyniki oki 🙂No na dworze dzis mroz ale ma tak byc do konca miesiaca a pozniej niby wiosna ma przyjsc 🙂SUPER>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
Fijołek, u mnie boli tak, jakbym jeździła na strasznie niewygodnym siodełku rowerowym przez cały dzień - jakby wszystkie kości były potłuczone, czasem coś zakłuje - i tak boli cały czas. A czasami dochodzi jeszcze "wewnętrzny" ból - tak, jakby coś gigantycznego przeszło już przez moje drogi rodne albo jak po bardzo ostrym seksie, bez nawilżenia, z czymś o średnicy znacznie przekraczającej moje rozmiary... Kurde, obrazowe te opisy 😜

no to ja nie odczuwam czegos takiego.. 🤢 tak jak wspomnialam, zaklulo mnie raz czy dwa. i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justiks, ja niebawem zaczynam pakowanie do szpitala. Wtedy bede wiedziec co mi sie jeszcze przyda.
Wczoraj rozmawialam z moja mama i powiedziala ze w naszej rodzinie zadna z kobiet nie rodzila w terminie - wszystko wczesniej i ze powinnam byc przygotowana juz niebawem.. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no laseczki wrociłam z małym dołem....jestem wielka brzydka i juz w nic sie nie mieszcze buuu 😞 a tu jeszcze 3 m-ce ciekawe jak bede wygladac przy porodzie porazka....w dodatku jeszcze male inne problemy sie nalozyly i ogolnie stracilam humor.....i zmartwilam sie jeszcze tym bolem krocza bo moj lekarz kazal czekac do srody...a moze lepiej jechac na pogotowie sama juz nie wiem czy wogole w moim szpitalu zrobia mi ktg eh masakra....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
no laseczki wrociłam z małym dołem....jestem wielka brzydka i juz w nic sie nie mieszcze buuu 😞 a tu jeszcze 3 m-ce ciekawe jak bede wygladac przy porodzie porazka....w dodatku jeszcze male inne problemy sie nalozyly i ogolnie stracilam humor.....i zmartwilam sie jeszcze tym bolem krocza bo moj lekarz kazal czekac do srody...a moze lepiej jechac na pogotowie sama juz nie wiem czy wogole w moim szpitalu zrobia mi ktg eh masakra....

Co Ty za głupoty piszesz brzydka?W którym miejscu nie dołuj sie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Justiks, ja niebawem zaczynam pakowanie do szpitala. Wtedy bede wiedziec co mi sie jeszcze przyda.
Wczoraj rozmawialam z moja mama i powiedziala ze w naszej rodzinie zadna z kobiet nie rodzila w terminie - wszystko wczesniej i ze powinnam byc przygotowana juz niebawem.. 😮


jesli o to chodzi to pytalam swojej ginekolog i odobno nie jest to uwarunkowane genetycznie To juz dzieciaczki decyduja kiedy chca wyjsc na swiat pytalam poniewaaz moj maz byl wczesniakiem i tez mialam stresa jk tydzien temu dostalam skurczow i krocze bolalo 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja gdzieś czytałam, że warto mieć spakowaną torbę na 6 tygodni przed terminem porodu więc swoją pewnie spakuję na początku kwietnia, a to już za miesiąc z kawałeczkiem 😁 Jak ten czas szybko zleciał, już jesteśmy prawie, prawie na wylocie

Poklaskałam tym co się dało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
Ja gdzieś czytałam, że warto mieć spakowaną torbę na 6 tygodni przed terminem porodu więc swoją pewnie spakuję na początku kwietnia, a to już za miesiąc z kawałeczkiem 😁 Jak ten czas szybko zleciał, już jesteśmy prawie, prawie na wylocie

no ja swoja pakuje na polowe marca... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
Dziewczyny czy wy też jesteście dziś takie senne? Ja normalnie zasypiam w pracy. Mąż dzisiaj jest poza firmą więc ja muszę siedzieć do 16tej a oczy same się zamykają.

Widze ze nie tylko ja mam taki problem.Normalnie na dworze słonce a ja senna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
jolajcik napisał(a):
Ja gdzieś czytałam, że warto mieć spakowaną torbę na 6 tygodni przed terminem porodu więc swoją pewnie spakuję na początku kwietnia, a to już za miesiąc z kawałeczkiem 😁 Jak ten czas szybko zleciał, już jesteśmy prawie, prawie na wylocie

no ja swoja pakuje na polowe marca... 🤪



A przedtem jeszce czeka nas male pranie.... Taksie mowi, jeszce missiac a tak szybko pewnie zleci ze nim sie nie obejrzymy a Nasze Maleństwa bedą już na świccie.....
Czekam na ta chwile z utesknieniem... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wismar86 napisał(a):
fijolek napisał(a):
jolajcik napisał(a):
Ja gdzieś czytałam, że warto mieć spakowaną torbę na 6 tygodni przed terminem porodu więc swoją pewnie spakuję na początku kwietnia, a to już za miesiąc z kawałeczkiem 😁 Jak ten czas szybko zleciał, już jesteśmy prawie, prawie na wylocie

no ja swoja pakuje na polowe marca... 🤪

A przedtem jeszce czeka nas male pranie.... Taksie mowi, jeszce missiac a tak szybko pewnie zleci ze nim sie nie obejrzymy a Nasze Maleństwa bedą już na świccie.....
Czekam na ta chwile z utesknieniem... 😉

ja juz w zasadzie 99% mam wyprane i czeka na wlozenie na polke.. uff moja mamusia sie tym zajela.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...