Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Butterfly napisał(a):
Malgorzatta napisał(a):
ja tez nie mogę dać żadnych oklasków, a ostatnio siedziałam na forum w sobotę! coś chyba jest nie tak z tym forum


Małgorzatta, zauważyłam, ze z oklaskami jest tak, że jak przed Tobą ktoś dał oklaska np. Nequicie, to do następnego oklaska musi minąć określony czas, niezależnie od tego, kiedy ostatnio dawałaś oklaska Ty. A Nequitta zaczyna dzień od dowartościowania nas oklaskami, więc trzeba odczekać, żeby komuś dać kolejnego. Nie wiem, czy logicznie to napisałam. W każdym razie to nie ma nic wspólnego chyba z tym, kiedy my dałyśmy komuś oklask, tylko kiedy ktoś dał oklask danej osobie. Ufff.... 🤪


niestety obalam Twoja teorię, chciałam dać przed chwilą Tobie i na pałę po kolei kto tam pod spodem był i kupa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

BarbaraK napisał(a):
Też wpisałam swój numer tel w miejscu gadu-gadu. Super pomysł 😁
Ja troszkę z innej beczki - Co dziś na obiad gotujecie?


Ja dziś idę na łatwiznę- spagetti 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malgorzatta napisał(a):
Butterfly napisał(a):
Malgorzatta napisał(a):
ja tez nie mogę dać żadnych oklasków, a ostatnio siedziałam na forum w sobotę! coś chyba jest nie tak z tym forum


Małgorzatta, zauważyłam, ze z oklaskami jest tak, że jak przed Tobą ktoś dał oklaska np. Nequicie, to do następnego oklaska musi minąć określony czas, niezależnie od tego, kiedy ostatnio dawałaś oklaska Ty. A Nequitta zaczyna dzień od dowartościowania nas oklaskami, więc trzeba odczekać, żeby komuś dać kolejnego. Nie wiem, czy logicznie to napisałam. W każdym razie to nie ma nic wspólnego chyba z tym, kiedy my dałyśmy komuś oklask, tylko kiedy ktoś dał oklask danej osobie. Ufff.... 🤪


niestety obalam Twoja teorię, chciałam dać przed chwilą Tobie i na pałę po kolei kto tam pod spodem był i kupa 😉



Ale ja widziałam, że ktoś mi dał jeszcze zanim napisałam swoją teorię, więc- zgodnie z tym co mi się wydaje- dlatego nie możesz mi go dać 🙂 Może inne dziewczyny też dostały np. godzinę temu od kogos?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Małgorzatta to masz fachowca bo moja mi nie gada jak bada brzuszek 😠 jedynie jak na fotelu jestem.

BarbaraK ja dziś na łatwiznę poszłam ugotowałam zupkęz warzyw mrożonych na mięsku z kurczaka 🤪 bo już nie wiem co wymyślac na ten obiadek a mój chłop ją lubi zjesc raz na jakiś czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lunaaa86 napisał(a):
Doris25 napisał(a):
nika1306 napisał(a):
doris ja tak miałam łubudubu z tym brzuszkiem 🙂 teaz to widze jak na moim brzuszku pojawiaja sie dziwne wypukłosci ..

a wracajac do tej listy i nr tel to w profilu w miejscu gdzie jest nr gadu wpisałam swoj nr tele.

Oj... to i ja 🙂 i już notuję Wasze nr, żebym miała jakby co 🙂

DOBRY POMYSŁ TEŻ TAK ZROBIĘ

JA TEŻ BĘDZIE ŁATWIEJ I CZYTELNIEJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny a może z tymi nr zrobimy tak jak było jak Neqiuta poszła do szpitala. Dwie osoby- jedna z początku miesiąca, druga z końca miesiąca- jak któraś pójdzie rodzić prościej jest wysłać jednego sms-a wybranej osobie niż rozsyłać je wszystkim z forum. NIe wiem jak Wy się na to zapatrujecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi lekarz badał czesto brzuch by sprawdzic wysokosc dna macicy. teraz dopiero moze zbada jak opadnie. można tż centymetrem mierzyc.raz połozna w innym gabinecie zmierzyła i obwód brzucha i wysokosc dna centymetrem właśnie. a takto jesli czesto macie usg i macie ułożenie głowkowe to nie badają zbyt czesto lub wogole ułożenia dziecka chwytami. mój napewno mnie w tym tygodniu zbada pod tym wzgledem bo mam ułozenie miednicowe. a chwyty to tzw chwyty leopolda.macie linka
http://pl.wikipedia.org/wiki/Chwyty_Leopolda

nózki i raczki tez czuje jak wy.ale po bokach. na podwozie mi narazie nie napiera wiec raczej sie nie obrócił 😞 telefon wpisze pozniej lece do szkoły 🙂 i oklaski tez pozniej.ja wole was klaskac rano wtedy zawsze nic nie blokuje. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałam zdjęcie z naszej rocznicy ślubu 2 maja 🙂
Tak mi głupio bo siedzę tu i plotkuje a mój maż zasuwa przy remoncie, chciałam coś mu pomóc ale mi nie pozwala!!!! Idę chociaż mu potoważysze albo piwko mu zaniose 😁 co by mu się lepiej pracowało 🙂

Miakaanka- super fotka, kogo to taki maleńki brzdąc na Twoich rączkach 🙂 ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris25 napisał(a). Cesarkę mam wyznaczoną na 21.06. więc mała będzie wkurzona 😠


cesarkę wyznaczają specjalnie troszkę wczesniej by nie było sytuacji że zaczniesz rodzic, dziecko w kanale zanim dojedziesz i wiesz bys musiała juz naturalnie rodzic. co prawda moze byc tak ze wczesniej bedziesz miec nieplanowana cesarkę lub sn w zaleznosci od tego jak szybko zareagujesz na skurcze porodowe, ale jak ci tak idelanie terminy sie pokrywaja z OM i USG to raczej bedzie dobrze.a tydzien wczesniej to pikus 🙂 ordynator wyznaczał termin wiec zna sie na tym dobrze bo ma duże doswiadzcenie 🙂
ps.tak ja ranny ptaszek jestem, a rano tu takie pustki niestety. ale chociaz jak dzidzius sie rano bedzie budził to bede mniej płakac wstawając. a w nocy no to i tak wstajemy teraz kilka razy wiec juz przyzwyczajone jestesmy i wprawione do wstawania do dziecka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

    nika1306 01.06 synek Nathaniel
    Monixalinka 04.06 synek Kacper
    ciezarnabebe 06.06 córeczka Zośka
    Kasia567 07.06 synek Michał
    Czarnulka90 10.06 synek Sebastianek
    Dorota552 11.06 córeczka Martyna
    lunaaa86 11.06 córeczka Majka
    wojcieslawa 15.06 synek
    Nequitia 15.06 córeczka Marysia
    sylcia199 18.06 córeczka Nikolka
    monia29 19.06 synek Szymonek
    aniaruda83 21.06 córeczka Nicole
    ivona55 21.06 synek Bartuś/Wojtuś
    Agnieszka28 21.06 córeczka Weronika
    BarbaraK 23.06 synek Filip
    Malgorzatta 24.06 synek Borys
    Butterfly 25.06 synek Pawełek
    kasienkaks 25.06 córeczka Oliwia
    Agnieszka91 25.06 synek Kubuś
    Doris25 26.06 córeczka Julia
    beti82 29.06 synek Filip
    mikaanka 30.06 synek Oskar
    Kiniek 02.07 synek Maksymilian

No to chyba na tyle by było 😁 Jak zapomniałam o kimś to proszę się przypomnieć 😉
ten różowy taki jaśniutki wyszedł.... hmmmm a imiona pociech wpisywałam tak jak macie na profilach wpisane 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monia29 napisał(a):
fajna fotka Lunaaa jako jedynej mogłam dac Ci oklaska przed chwilą 🙂


Nie wiem na czym to cholerka polega, ja nie mogłam dać żadnej z was a wcześniej (z 15min temu) któraś mi chciała dać i zablokowane było?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zgadzam się z Tobą Beti ja też jakoś ostatnio wyczulona jestem czuwam by mąż nie zaspał do pracy ale tak samo od siebie tak mam no i chodzę siusiu często ostatnio co 2-3 godz więc widocznie organizm się już przyzwyczaił bo wstaje siusiu prawie o tych samych porach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, jak to jest z tym obniżaniem brzucha? To się nagle obniża czy stopniowo? Bo jak tak czytam, to niektóre dziewczyny piszą np. "wczoraj mi się obniżył brzuch", jakby to było na trzy cztery 🙂

Mój Maluszek dzisiaj się w ogóle nie rusza. Rano tylko troszeczkę pobaraszkował, ale nie umiem go teraz pobudzić. Nawet cola i mars na niego nie działa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie martw się Butterfly mój teżostatnio bryka z rana potem długo cisza i pod wieczór i wieczorem daje czadu a wyczytałam że to normalne jest że często maluszki śpią bo mają mniej miejsca na fikanie 😉
Ale ja ostatnio rozkojarzona jestem jak pisze tu na forum to zapominam wciskac spacje i potem mam poprawek sporo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...