Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Luna nie zamartwiaj się napewno wszystko będzie w porządku Babcia nie pozwoli aby stała się czy Tobie czy Twoim najbliższym krzywda. Sam fakt że mimo iż bardzo byś chciała Cienbie tam nie ma naprawdę wystarczy- nie dolkładaj sobie zmartwień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No... ja wczoraj robiłam pizzę i zostały jeszcze 2 kawałki, więc jeden wrzuciłam do piekarnika i..... zapomniałam. Cały czas coś mi pachniało i myślałam nawet, co sąsiedzi mają na obiad... A to z mojej kuchni. Tylko jak otworzyłam piekarnik to to wcale nie był ładny zapach... Echhh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
prasowanie w 38tyg ciąży to chyba nie najlepszy sposób na spędzanie czasu, mnie plecy bolą po dłuższym siedzeniu..

co do linku to niestety otwiera się strona google tłumacz i próbuje przetłumaczyć Emalljunga 🙂 więc nic z tego nie wynika a odpisuje od razu jak odpaliłam kompa
mój zestaw jest z przed 3 lat chyba i nie pamietam czy to ie jest przypadkiem smart combi czy coś takiego ale papiery są w wózku u rodziców więc nie wiem 😞

ale piękna pogoda/! czekam na M. i zabieram go na spacer wokół bloku..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 ja ostatnio tak potraktowałam patelnię.
Do piekarnika wstawiłam babeczki do pieczenia, nastawiłam patelnię żeby sie rozgrzała na 1 na płycie grzewczej i poszłam pranie rozwieszać na balkon, Rozwieszam i tak sobie myślę ale ładnie te babeczki pachną chyba zaraz będę gotowe, za chwile już mi coś śmierdzi myślę sobie pewnie sąsiedzi znowu coś palą a tu nie to moja patelnia 🙂 co prawda nie spaliła sie ale już zaczeła śmierdzieć 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja po wizycie i tak mały waży tylko 2600g nie wiem czy nie zamało jak na ten tydzień trochę się martwię tym 😞moja ginka nic nie mówiła zbadała jego serduszko i kręgosłup i ok wszystko z tego się cieszę 🙂
Co do mnie to dużo przytyłam i muszę byc na diecie do końca ciąży bo jej te moje kg nie podobały się a mianowicie ważę 79,5kg przybrałam +16 tylko zastanawiam się czy obrzęki mają znaczenie co do wagi bo mam nogi jak baloniki 🙂acha szyjka twarda zamknieta 🙂
Co do gbs to moja ginka mi pobrała i z pochwy i z odbytu miała takie próbki jak patyczki do uszy tylko dłuzsze nic nie bolało płaciłam jej za wizytę 70zł +10zł za te wymazy i za miesiąc do kontroli jak nie urodzę czyli 16 czerwca 😮potem pojechałam zawiezc te próbki do laboratorium i tam za dwie 20zł płaciłam 3 doby się czeka po wynik w poniedziałek mam przyjsc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
+16 to za dużo??? O kurde, to ciekawe, co by powiedzieli na takie +30- kilka moich koleżanek zaliczyło ten pułap. A ja mam na dziś pewnie już jakieś +14kg i uważam, że to wcale nie jest dużo...wręcz zadowolona jestem, że tylko tyle 🙃

Czy Wyście z tymi truskawkami powariowały?! Teraz musze iść do sklepu po raz trzeci dzisiaj, bo chyba nie wytrzymam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia usg często się myli co do wagi maluszków
Moja córa ważyła w ostatnim dniu 35tyg, czyli we wtorek, 2500 i to był "szacunek wagi" przez usg i wypadkową wymiarów więc nie ma co się martwić ponad 2500 to już bezpieczna waga ważne że serduszko i reszta ok
znałam przypadki gdzie przed porodem na usg myliło się nawet o pół kg więc nie martw się na zapas


jezu ale ślinka mi poleciala przy tych naleśnikach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ostatnio rozmawiałam z Mariusz siostrą przy pierwszym dziecku przybyło jej 35kg, przy drugim 17.
u mnie niestety +18 staram sie hamowac z jedzieniem ale co mam zrobić lodówkę na kłódkę zamknąć w sumie lodówkę jak lodówkę strasznie mnie do słodyczy ciągnie znowu- tak jak na początku ciąży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia29- moim zdaniem Twój synio waży w sam raz! Przecież masz jeszcze miesiąc do porodu wiec się nie stresuj! Pytałam lekarza o wagę dziecka w w dniu porodu to mówił że to od dziecka zależy, niektóre rosna do końca ciąży Ok.250g tygodniowo inne natomiast nie. Im większe dziecko tym trudniej urodzić wiec licze na to że moja niunia nie bedzię miała więcej niż 4kg a podejżewam że 3,200kg MAX.
Ja ostatnio schudłam 1,5kg czyli mam +13,5kg. Mam nadzieje że już za dużo nie przytyje! Mam manie ostatnio na pomidorki z cebulką i śmietanką- mniam mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak mi się przypomniało któraś z Was odnośnie wyglądu porównywała sie do Fiony.
Pojechałam ostatnio do mojego sklepu dla Szkrabów patrzę a tam taka ogronma prawie równa z budynkiem Fiona sobie stoi, mówię do Mariusz już wiem dlaczego oni to tu postawili, bo baba w 9 miesiącu ciązy to jak ta Fiona wygląda- myślałam że się posika, nawet tłumaczyć mi nie musiałam o co dokładnie chodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris25 napisał(a):
Monia29- ty napisałaś, że u Ciebie GBS 20 zeta za OBIE DZIURKI a u mnie 100 ZA OBIE 😮

🤪


Właśnie tak się zastanawiam ile ja zapłacę u siebie? Ale to dopiero jutro się dowiem, jak pójdę po wyniki z dzisiaj. Ciekawe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BarbaraK- czyli pobrałaś sobie dziś sama ? To daj cynk ile zapłaciłaś, będę mieć rozeznanie - czy mnie w bambuko nie chcą zrobić 😮

Luna - nie nakręcaj się, napewno dotrą bezpiecznie, przecież nie ma zimy - oblodzonych dróg i zawieji ? 😮

Monia29- uważam, że waga maluszka jest normalna i też się nienakręcaj !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris ja w poniedziałek będę sobie pobierała bo u mnie w poniedziałki odsyłają to dalej. W poniedziałek napisze ile zapłaciłam, chyba że jutro spytam jak pojde po wyniki z morfologii.
Dzisiaj robiłam na HIV i zapłaciłam 35 zł. Chyba niedużo, bo coś na wiecej się nastawiłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ok. to zapytaj jutro bo może ja bym sobie w sobotę zrobiła, ale jak się okaże, że Ty masz podobną cenę jak Monia to poszukam innego laboratorium no bo 20 zł to nie 100 😮

Barbara Jak twoje bóle pleców, gadałaś w końcu z tą swoją lekarką ?
No jak wyszła kuchnia ? zadowolona ?
Ja jestem wkurzona bo w pokoiku małej na ścianie (w lutym gładź + farba) zrobiło się wybrzuszenie i facet ma przyjść w przyszłym tyg. poprawić (w ramach reklamacji), ale już nie o to chodzi tylko, ze wszystko już gotowe, zasłony pięknie upięte, dywanik pastelowy na podłodze, czyściutko a te brudasy znowu przyjdą i narobią syfu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...