Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja juz jestem wykonczona ta bezsennoscia. Pozniej nadrabiam do poludnia i okropnie sie czuje jak wstaje. Glownie to maly nie daje mi spac, bo sie wierci od 23.00 do 3 rano, a pozniej trzeba wstac siusiu, a pozniej znow moj ukochany wstaje do pracy i tak czasem po 5 rano nawet zasypiam.
Mam nadzieje ze to juz nie bedzie dlugo trwalo, bo oszaleje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka! 🙂
Ja już wykąpana, wygolona 😜 włosy na szczotce wymodelowałam, żeby mój synek mamy się nie przestraszył 😜 no idę do łóżeczka... choć pewnie nie zasnę... jutro przede mną wielki dzień, spotknie z moim syneczkiem 🙂 mam taką nadzieję, że moja macica szybko zareaguje na te środki i zaczną się skurcze.... oby 🙃 także jutro o 6 rano jestem już w szpitlu... Trzymajcie z mnie kciuki 😉
Marlenka jak już urodzę dam Ci znać 🙂 mam nadzieję, że jutro to już nastąpi 🙂
Dobrej nocy wszystkim brzuszkom i mamuśkom 😉 i do napisania za kilka dni 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agatka powodzenia !!!
Na pewno nie zasniesz, ale lepiej by bylo zebys sie przespala, sily Ci beda potrzebne.
Jak cos to pisz, bede tu informowac na bierzaco 😁.
Jaaaaaaaak Ci zazdroszcze !
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja też bym chciała się wyspać. Tak samo chodzę spać a dzisiaj to już konkretnie jestem zmęczona bo jeszcze mi oddali moją 3 letnią córę co nie daje żyć.
+ burza i nie może spać więc nocy nie prześpię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kochane, u mnie cisza przed porodem, niby lekarz twierdził że powinnam się rozpakować do końca tygodnia zobaczymy, brzuch mnie trochę pobolewa, kręgosłup i podwozie ale nic więcej, żadnych skurczy, czopu,ani wód więc czekam a te czekanie jest najgorsze!!!! bo nie wiesz w którym momencie Cię złapie, życze wam miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuchatki (o ile jeszcze jakieś zostały 🤪 )
U mnie noc super, wczorajszy maraton zakupowy (4h) zmęczył mnie nieziemsko 🙂 A moje dziecko bawiło się w ganianego, chowanego i skakało w gumę w brzuchu... więc impreza na całego!
No i po co wychodzić? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i sie doczekała 🙂 GRATULACJE!
A ja dzisiaj wyjątkowo późno wstałam, bo oczywiście przy alergii mojego męża nie da się spać- charczy, sapie, syczy. Dosłownie masakra jakaś. A jak mu powiem, że pójdę spać na kanapę to się obrusza,że 2 lata po ślubie chcę się zachowywać jak po 20 😉 więc znowu pobudka w nocy, godzinka czytania i wreszcie przypomniałam sobie o stoperach do uszu- i do 10:00 nic nie było w stanie mnie obudzić 😜
Oczywiście czuję się doskonale, jakbym w ciąży w ogóle nie była..Tylko mam wrażenie, że po wczorajszym spacerze mocniej mi opadł brzuch. Ivi, a Ty to masz już jakies objawy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Gwiazdy 🙂

Kiniek gratulacje 🙂 dzieciak ogromny....

Agata trzymam kciuki 🙂 oby szybko poszło 🙂

ja oczywiście dopiero wstałam i to w sumie dlatego że Marcin mnie ściągnął....

Marlena a ten reality to na Polsat cafe, o modelach, nawet nie głupie, bo nie takie typowe reality....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...