Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hejka ale miałam do nadrobienia 18stron 🙂
Nequitia super że z twoją kruszynką wszystko ok i że jesteś już umówiona na tego 9 czerwca od razu tryskasz humorem 🙂 pewnie się już doczekac nie możesz he he no chyba że mała wczesniej się wykluje zrobi Ci niespodziankę 🙂
Kasienkaks ja też nie miałam jeszcze wcale ktg robione (a jestem już w 37tyg +2dni leci już 38) bo mam wszystko ok z badaniami i ciśnieniem i skurczów brak tylko twardnienie brzuszka więc jak narazie nie potrzebne mi ktg jak to ginka powiedziała ja na ostatnią wizytę idę do niej 16 czerwca a na 19 mam termin z om więc wtedy się okaże co i jak ze mną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny czy wy też tak macie bo dziś mi pępek się wypuklił dośc mocno a wczoraj był płaski a dziś odstaje ciekawe czemu???Wcześniej miałam wklęsły potem płaski z brzuchem a dziś jest sterczący 🤪

No w końcu mogłam was oklaskac 🙂Oklaskałam te co były do 20strony wstecz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski! a ja rodzę 🙂

więc tak, mały 3 kg, główka bardzo nisko, jest rozwarcie, mały donoszony, lekarz powiedział że nie doczekam do 12 czerwca, no chyba że nie będę nic robić tylko leżeć!!!! ale wcale nie zalecał.... skurcze są, masakra, nie spodziewałam się tego! Lekarz powiedział że mały jest tak nisko, że ruszamy normalnie z akcja porodową, a w razie jak się będę męczyć to "walnie mi cesarkę" 🙂

ja też nie miałam ktg, dopiero mam się umówić na przyszły tydzień na piątek, ale nie wiem czy zdążymy.... na w razie co wizytę mam na 14 czerwca jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malgorzatta napisał(a):
Laski! a ja rodzę 🙂

więc tak, mały 3 kg, główka bardzo nisko, jest rozwarcie, mały donoszony, lekarz powiedział że nie doczekam do 12 czerwca, no chyba że nie będę nic robić tylko leżeć!!!! ale wcale nie zalecał.... skurcze są, masakra, nie spodziewałam się tego! Lekarz powiedział że mały jest tak nisko, że ruszamy normalnie z akcja porodową, a w razie jak się będę męczyć to "walnie mi cesarkę" 🙂

ja też nie miałam ktg, dopiero mam się umówić na przyszły tydzień na piątek, ale nie wiem czy zdążymy.... na w razie co wizytę mam na 14 czerwca jeszcze.


O Ja Cię!!! 3kg to w sam raz!! Prześliźnie się maleństwo 🙂
teraz tylko czekać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
słodziutkie..
http://eubranko.pl/pl/p/Wyprawka-4-czesciowa-Luksusowa/89

co do torby jeśli jeszcze nie prasowałaś to zostaw to na koniec, najpierw torba i
http://eubranko.pl/pl/n/2

bo przy prasowaniu i desce może się zacząć akcja.. 😉

a moja mała daje mi tak popalić że znowu aż brzuch boli razem ze skórą 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Małgorzatta to trzymamy kciuki 🙂 już nie musisz prosić faceta o przyspieszenie! 😉
Głupie pytanie pewnie, ale czy to rozwarcie można samej wyczuć? bo mnie to się wydaje, że ściśnięta jestem jak przed pierwszym tamponem 😁
Monia, mi uwypuklało pępek, aż skóra się rozciągnęła i już- nic więcej się nie dzieje, tylko dołeczek maleńki jest i rozstępy w dole...
Czerwcowka, poprawiłam już- a pewna byłam, że już jesteś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mikaanka napisał(a):
Małgorzatta to trzymamy kciuki 🙂 już nie musisz prosić faceta o przyspieszenie! 😉
Głupie pytanie pewnie, ale czy to rozwarcie można samej wyczuć? bo mnie to się wydaje, że ściśnięta jestem jak przed pierwszym tamponem 😁
Monia, mi uwypuklało pępek, aż skóra się rozciągnęła i już- nic więcej się nie dzieje, tylko dołeczek maleńki jest i rozstępy w dole...
Czerwcowka, poprawiłam już- a pewna byłam, że już jesteś 🙂


dzięki 🙂
pępek mam prawie płaski, jest tylko niewielkie wgłębienie, ale nie wyskoczył
co do rozwarcia Małgorzata dołączam się do pytania

i siadaj przed kompem i zamawiaj ciuszki jak jeszcze nie masz!!
bo jak zaczniesz spacerować z tym rozwarciem to maleństwo zostanie w szpitalnych ciuszkach..
i to szybciutko!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czerwcowka ja tak miałam wczoraj. Do późnych godzin wieczornych dosłownie krzyczałam i płakałam z bólu podczas ruchów córeczki 😞

Moja mała na USG 27.05 ważyła 2617g, mam wizytę za trzy tygodnie... ciekawe czy dotrwam! Ale muszę, bo jeszcze nie miałam robionego wymazu z pochwy... więc trzeba zaciskać nogi i tyle 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ivi1984 napisał(a):
czerwcowka ja tak miałam wczoraj. Do późnych godzin wieczornych dosłownie krzyczałam i płakałam z bólu podczas ruchów córeczki 😞

Moja mała na USG 27.05 ważyła 2617g, mam wizytę za trzy tygodnie... ciekawe czy dotrwam! Ale muszę, bo jeszcze nie miałam robionego wymazu z pochwy... więc trzeba zaciskać nogi i tyle 😁



ale jak to tak? to normalne?!? dziś byłam na ktg i było ok, ale do środka mi nie zaglądali, ale jakby było coś nie tak to przecież na ktg są skurcze macicy

cholera ale boli

wskakuje do wanny się ogolić i jak nie przestanie za jakieś pół godz to wsiadAm w auto i jadę na IP
Tylko ku*** ten szpital nie ma parkingu, i co ja zrobię z autem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czerwcowa jeśli ból pojawia się w pochwie to najprawdopodobniej od ruchów dziecka, mój lekarz mówi, że bobas naciska na dolną część macicy co powoduje bóle miesiączkowe i kłucia w pochwie. No i jeśli bolał Cię brzuch jak się dzidziuś ruszał to być może dlatego, że dzidzia jest już duża i ma coraz mniej miejsca... co sprawia Ci już mniej przyjemności a więcej bólu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ivi1984 napisał(a):
czerwcowa jeśli ból pojawia się w pochwie to najprawdopodobniej od ruchów dziecka, mój lekarz mówi, że bobas naciska na dolną część macicy co powoduje bóle miesiączkowe i kłucia w pochwie. No i jeśli bolał Cię brzuch jak się dzidziuś ruszał to być może dlatego, że dzidzia jest już duża i ma coraz mniej miejsca... co sprawia Ci już mniej przyjemności a więcej bólu.


boli jak się rozpycha, rusza się praktycznie od rana ale teraz dopiero zaczęło boleć, chyba nie urosła aż tak przez pare godzin? chociaż na długie nogi bym nie narzekała 😉
a boli najgorzej brzuch/macica? między pępkiem a dnem macicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Małgorzatta Ty spryciulo. To ja się tak katuje i nic a Ty sobie od tak piszesz, że zaczynasz rodzić 😁
Ja też chce. Mama mnie pociesza, że do 15 - go powinnam już być bez brzucha jak tak patrzy na mnie, a mnie się wydaje, ze będę łazić i łazić 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czerwcowka napisał(a):

boli jak się rozpycha, rusza się praktycznie od rana ale teraz dopiero zaczęło boleć, chyba nie urosła aż tak przez pare godzin? chociaż na długie nogi bym nie narzekała 😉
a boli najgorzej brzuch/macica? między pępkiem a dnem macicy


Być może zmieniła pozycję i dlatego się tak mocno rozpycha. Moja czasem jak wystawi tyłek to brzuch robi mi się garbaty, pępek się chowa a ja nie mogę oddychać 😁 No a innym razem zgina się chyba w pół bo kopie mnie pod pępkiem, pępek wtedy wywalony na wierzch... Szał ciał 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj... się wkurzyłam... do ostatniej chwili czekałam z przelewem, a płatność do 1., tymczasem 🤢 od południa ING ma jakieś problemy i nie można połączyć się normalnie ze stroną.... 🤢
a oprócz tego rybę złapali jeszcze jedną, wrzucili do wanienki i pojechali, a ryba ponoć do góry brzuchem 'pływa'... k*wa mać... 🤢 no i co chwilę to sikanie... mykam polatać po dworze, to może ja urodzę? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mikaanka napisał(a):
Oj... się wkurzyłam... do ostatniej chwili czekałam z przelewem, a płatność do 1., tymczasem 🤢 od południa ING ma jakieś problemy i nie można połączyć się normalnie ze stroną.... 🤢
a oprócz tego rybę złapali jeszcze jedną, wrzucili do wanienki i pojechali, a ryba ponoć do góry brzuchem 'pływa'... k*wa mać... 🤢 no i co chwilę to sikanie... mykam polatać po dworze, to może ja urodzę? 😉


Czemu już chcesz urodzić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...