Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No pięknie! Ta, co najmniej narzekała na bóle, teraz będzie rodzić. Malgorzatta powiedz chociaż czy Ty czułaś te skurcze jakoś porządnie? Bo chyba się jakoś szczególnie nie skarżyłaś. Może ja też już moge rodzić tylko nic o tym nie wiem? 🙂 A jak byłaś ostatnio u lekarza to jeszcze nie było rozwarcia? Kiedy miałaś wizytę... Kurdę, pociesz mnie trochę, bo jesteś teraz moją nadzieją, że nie będę musiała czekać do końca niemal czerwca!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
uuu Małgosia jakie wieści!!! To mnie zaskoczyłaś, bo prawie po większości się prędzej spodziewałam niż po Tobie 😎
Dziewczyno tylko się cieszyć!
Ja dziś bóle mam ciąg dalszy, mniej niż nocą, ale chyba jak m wróci pojade do szpitala żeby sprawdzili czy to tylko ucisk synka czy może coś wiecej, tym bardziej że już drugie majtki zminiłam tak mam dzis mokro 😮 Nie wiem już co myśleć...moja kolezanka mi dziś mówiła że jej nie poleciały wody tylko sie sączyły...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aleksandra_W napisał(a):
dzien dobry wszystkm 😉
Ja dzis mialam piekny sen...moja niunia mala mi sie snila...
Ale humor cos dzis slaby...Moj mnie wczoraj draznil i denerwowal..nie wiem czy to moje hormony czy on taki beznadziejny sie zrobil 😞 martwi mnie to..
Pogoda piekna...chyba ide na spacerek z pieskami bo glupio tak siedziec i sie uzalac nad soba.
Jezeli chodzi o jadlospis - to ja jestem za! Nawet wczoraj zaczelam szukac w necie itp. Wiec pozniej napewno cos spisze i sie podziele z wami. Iwonka- trzymaj sie tam i daj znac czy juz lepiej!
Czerwcoweczka- idz podzemac troszke, a Zuzia - cud natury 🙂
Dobrych humorkow zycze, pozniej sie odezwe



Dzięki Ola 🙂
Teraz juz lepiej...ale tak jak wspomniałam chyba musze pojechac do szpitala sie uspokoić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mikaanka napisał(a):
Oj... się wkurzyłam... do ostatniej chwili czekałam z przelewem, a płatność do 1., tymczasem 🤢 od południa ING ma jakieś problemy i nie można połączyć się normalnie ze stroną.... 🤢
a oprócz tego rybę złapali jeszcze jedną, wrzucili do wanienki i pojechali, a ryba ponoć do góry brzuchem 'pływa'... k*wa mać... 🤢 no i co chwilę to sikanie... mykam polatać po dworze, to może ja urodzę? 😉


stronka ING juz chodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Małgorzatta szok!! no to ładnie dzis rano nad praniem sie zastanawiałas a tu bach taka wiadomosc. widocznie tak jest ze jak ktos gotowy ze wszystkim to dzidzius mówi nie wyjde.a jak nie to czmych robi niespodzianke 🙂
Mikaanka gdzie ta rybe zdechła masz bo nie kapuje w wannie??? ps. ja tez znowu sikam co chwila jak na poczatku ciazy. skutek obnizenia dzidzi. czasem jak wstane majteczki zakładac to znowu mi sie zachciewa i znowu muszę usiąść. masakra. a co do możliwosci wyczajenia rozwarcia... teoretycznie można paluszki wsadzic jak by sie wsadzało globulke i sprawdzic,złaszcza gdy szyjka jest juz skrócona to łatwiej ją dotknąć, jak jest rozejscie to jest rozwarcie 1 palec to 2 cm. ale... ja taka gibka juz nie jestem... i wole nie grzebac bo wywołam poród jeszcze.pozostawiam to fachowcom 🙂
Monia29 pępuszek Ci wyszedł mozliwe dlatego że brzuszek sie obniza, a dzidzius teraz wiekszy niz wczesniej jak był na tym poziomie. tak mi sie wydaje 🙂
witam nową czerwcóweczkę!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ivi1984 napisał(a):
czerwcowka napisał(a):

boli jak się rozpycha, rusza się praktycznie od rana ale teraz dopiero zaczęło boleć, chyba nie urosła aż tak przez pare godzin? chociaż na długie nogi bym nie narzekała 😉
a boli najgorzej brzuch/macica? między pępkiem a dnem macicy


Być może zmieniła pozycję i dlatego się tak mocno rozpycha. Moja czasem jak wystawi tyłek to brzuch robi mi się garbaty, pępek się chowa a ja nie mogę oddychać 😁 No a innym razem zgina się chyba w pół bo kopie mnie pod pępkiem, pępek wtedy wywalony na wierzch... Szał ciał 😁



hehe, u mnie podobnie, czasem mam ... trójkątny brzuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny, jak wasze samopoczucie? ja mam nogi jak bańki wylewają się z balerinek, muszę kupić jakieś japonki bo w klapeczki nawet nie wejdą, torba prawie spakowana do szpitala lepiej niech będzie gotowa bo nigdy nie wiadomo, też macie wrażenie że teraz pod koniec brzuszki coraz większe? nawet pępek mi już wypycha, w piątek muszę zrobić morfologie i mocz, bo 6.06 wizyta u gin, ciekawa jestem ile mała mogła podrosnąć od 23.05 pozdrawiam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Małgorzatta - po Tobie to się rozwarcia nie spodziewałam.
Nika, Nequita, Aniaruda - tak, ale Małgorzatta - wcale... ;-)Szykuj kobito tą torbę !
No i zapisz nr do któregoś brzuszka, żeby dać cynk jak Borys już wyjdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny ja też jestem w szoku po tej wizycie, przecież mój termin to 24 czerwiec, usg pokazywało że może być o tydzień wcześniej 🙂 no zobaczymy! mówię do lekarza że 11 i 12 czerwca mam komunię i ślub, to powiedział że jak będę plackiem leżeć to pójdę, a jak nie to będę na porodówce. Oby miał rację heheheh 🙂

Butterfly ja zero bóli, jakiś niedogodności, no nic kompletnie, ja nawet nie wstaję do łazienki w nocy, to się nie martw dziewczyno! przez ostatnie 2 tygodnie byłam u rodziców wawie i tylko latałam z mamą a to po sklepach, a to po znajomych.... tylko ten brzuch mi się tak obniżał, czego ja sama też aż tak nie odnotowałam, ale moja mama mówiła że tak, a ja jej nie wierzyłam. Jedyne co ja zauważyłam to to że stanik mogę normalnie zapiąć już, bo chwile wcześniej nie mogłam, ten pas pod miseczkami średnio mi tam pasował.....

Ostatnio jak byłam u lekarza, czyli równo 3 tyg temu to mówił że dziecko się już wstawiło, ale waży 2 kg! więc ja dziś w szoku, no bo jak to, przez 3 tyg 1 kg by nabrał? lekarz powiedział że mógł sie on wtedy pomylić, albo był zły pomiar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to mi stracha teraz napędziłaś. 🥴 Ja tu sobie jestem spokojna bo nie mam żadnych objawów, czuję się dobrze, a okazuje się, że jutro mogę mieć rozwarcie i akcję porodową. Nieźle.
Ja w takim razie kładę się i leżę. 🙃Jakbym miała rodzić sn to bym pewnia tak jak Kasiulla piła herbatkę 😁 z liści malin i się seksiła ale w sytuacji umówionego cc - 20.06.mam iść do szpitala a 21.06 akcja, to wolę nic nie przyspieszać...
Pewnie to bieganie po sklepach tak przyspieszyło wszystko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Znakiem tego, że trzeba iść na zakupy 🙂cudnie! Jak dostanę info, że Dzidź się jednak postanowił odwrócić główką do dołu, to zwiedzę każdą galerię handlową w promieniu 50km. Tylko, że mnie to się chyba nawet ten brzuch za bardzo nie obniża. W piątek każę położnej sprawdzić fachowym okiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kobitki, u mnie 38,5 dzień na KTG mała bardzo spokojna nie chciała sie poruszyć musiałam ją troszkę ponaciskać by sie obudziła i była aktywniejsza 😁 ale ta pogoda chyba tez ją umęczyła! Lekarz mnie nie badał na nastepnej wizycie-za tydzien powiedział że zbada i kolejne KTG, jutro idę jeszcze na usg, bo mówił że mam duży brzuch i wielkoluda urodze 😁 ale to chyba był żarcik bo kobietka dzień po terminie przed gabinetem miały dużo większy brzusio 🙂 Ale ciesze sie że bede mogła zobaczyc jeszcze swoja niunie, ostatnie usg miałam w 35tyg to mała ważyła 2,530kg czyli z tych drobniejszych dzieci....
Ja mam czutkę że przenosze 😞 moja mama mnie i siostre przenosiła tydzien czasu....i w moim przypadku pewnie tez tak będzie...
waga 14,5 na plusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaje link stronki- w szpitalu którym zamierzam rodzić 27 maja urodziły się czworaczki o których pisałam jakies 2 miesiace temu. Mojego brata bardzo dobry kolega i dawny sąsiad zdomku-blizniaka został szczęśliwym tatusiem 2dziewczynek i 2 chłopców 😁
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110527/LUBLIN/273360314
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu o wyprawce dla nich a raczej kosztach- wszystko x4..... makabra ile to kasy- na same pampersy 😮 a gdzie inne kosmetyki, szczepienia ajjjjj

http://www.kurierlubelski.pl/stronaglowna/408767,lublin-wyprawka-dla-czworaczkow,id,t.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...