Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Beti82- jak byłam w czwartek na ktg to pytałam lekarki o twardnienie brzucha - miałam twardy całą noc i przy tym lekko jakby drętwiał i ginka powiedziała żebym brała magnez - nawet 3 razy dziennie !!!
Wczoraj wzięłam jedną tab., dziś jedną i już mi tak nie twarnieje.
Ale ja akurat nie dążę do przyspieszenia bo muszę doczekać do wtorku, a przynajmniej do poniedziałku więć będę brać.

Zosieńka Igi ma takie wymiary jak ja kiedy się narodziłam 🙂

Ciekawe co z Czerwcówą i Kasiullą ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka, jestem po wizycie.
Mała zwolniła z wagą, waży około 3200g, ułożona jest głową w dół, łożysko I stopień dojrzałości, wody płodowe w porządku, no i szyjka zamknięta i dość wysoko... Jego zdaniem to jeszcze potrwa 😞 No oczywiście akcja może się rozwinąć kiedy będzie chciała... ale na chwilę obecną wszystko zamknięte na cztery spusty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Córcia Kasienkaks 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/155/crciakasi.jpg/][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/4563/crciakasi.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Wiadomość do mmsa: Już jestem. Cała i zdrowa. Tatuś i Mamusia się mnie doczekali
Wiadomość od Kasi: Nie było łatwo. Ale się udało. Siłami natury po oksy. Nie nacinali mnie. Sama pękłam na jeden cm. Ona ma 48 cm waga 2450
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tak nie mogę 🙂 jutrom mam zawalony dzień od 9 rano, więc muszę coś wymyślić 🙃 tak więc zacznę od wyłączenia kompa 😁 i zamknięcia oczów.... później powinno jakoś z górki pójść 🤪

Dobranoc i papa 😘 do jutra 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wow jaka uśmięchniete bobo!!! chyba jej sie tutaj podoba! ale smieszek z tej dzeiwczynki Kasi! jednak wagę lekarz podał jej taka jaka naprawde miała. GRATULACJE KASIENKAKS!
czekamy na info o Czerwcówce...
ja sie dzis wyspałam do 3.30.nawet spiaca juz nie jestem.tylko nudno tak o takiej godzinie...
no i jeszcze czekamy na zdjęcie malenstwa Igi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry! Jak tam nocka minela?
Ja mialam jakies bole brzucha i krzyza i nie spalam prawie bo mala sie sobie wiercila w najlepsze.
Wiec ja nadal rodze 😁 , pewnie zaraz wody mi odejda 🤪 A tak na powaznie...to mam nadzieje ze cos niecos jeszcze w nocy sie wyklulo!
Ja sie wczoraj z Moim P. poklocilam i z nim nie gadam! Chlopy sa durne i nic nie rozumieja 😞
Wiec przy takiej atmosferze mala napewno w brzuszku dzis zostanie...dobrze ze poszedl do pracy i mamy swiety spokoj! Ide sie ogarnac i na spacer z psiakiem..poki nie pada!
I mysle nadal czy isc dzis prywatnie do lekarza...czy poczekac do tej srody na spotkanie z polozna...juz sama nie wiem co robic 🤨
ZYcze wam milego poranka i zagladne pozniej! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Oczywiście przez wczorajszą niemożność zaśnięcia wstałam za późno 😞 ale już nadrabiam, zjadłam śniadanko i piję kawusię 🙂 Pogoda kiepska dzisiaj, zimno i wieje i tak jakoś szaro.... no ale nie ma co się poddawać takiemu nastrojowi 😁

Napisałam do Kasi dopiero dzisiaj, pogratulowałam jej od Was i przesłałam pozdrowienia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
grrr...jeszcze jedna osoba spyta sie mnie dzis dlaczego jeszcze nie rodze i kiedy mam zamiar to WYBUCHNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I tlumaczenia ze mozna nawet do 2tyg po terminie rodzic oczywiscie nie przemawiaja! Ale sie zezloscilam 😞
Pogoda u mnie chociaz sie lepsza puki co zrobila- sloneczko sie pokazalo. Jeden psiak wyprowadzony...ide z drugim! Do pozniej!
A tak wogole to gdzie wy wszystkie sie podzialyscie?! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek 🙂
my dalej w dwupaku się meldujemy 18.06- data mojego porodu według mojej kochanej polskiej ginekolożki 🙂 także możeeeee coś się jeszcze dzisiaj wydarzy 🙂 pół nocy nie spałam z powodu bólu brzuszka 🙃 boli nadal... ale niech się tam w końcu coś zaczyna dziać 🙃 🙃 bo cierpliwość zaczyna mi się kończyć 🙃
ciekawe jak nasza czerwcówka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris25 napisał(a):
Beti82- jak byłam w czwartek na ktg to pytałam lekarki o twardnienie brzucha - miałam twardy całą noc i przy tym lekko jakby drętwiał i ginka powiedziała żebym brała magnez - nawet 3 razy dziennie !!!
Wczoraj wzięłam jedną tab., dziś jedną i już mi tak nie twarnieje.
..


Doris co tego magnezu, dlatego kazali Ci brać bo Ty masz kochana termin cesarki, magnez opóźnia skurcze też, nie chcą żeby sie akcja zaczęła! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamuska27 napisał(a):
Ale sodziutka 😁 😁 😁.
Gratulacje Kasia !!!
Myslalam tylko ze Kasia nie bedzie rodzic naturalnie ze wzgledu na wade wzroku. Myslalam ze cesarka bedzie. Moze cos mi sie pomylilo.
Hurrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaa znow mamy bobaska 😁.


Marlena to Doris ma cc ze względu na wadę wzroku 🙂
a u Kasienkiks podejrzewali wewnątrzmaciczne zatrzymanie wzrostu płodu z tego co pamiętam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...