Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nadrobiłam 28 stron - szaleństwo. Marta-lion Suknia bombowa.
Z resztą wszystkie wyglądałyście fantastycznie. Chyba jestem jedną z niewielu brunetek na tym formu, nie mogę wkleić zdjęcia bo mam Explorer-a i nie wchodzi 😞 a za dużo stron mam w ulubionych żeby teraz zmienic na mozillę 🤨
Z nowości u mnie, byłam dziś z mężem w Toruniu, było jak zawsze fajnie, mam nadzieję że nasza Bydgoszcz też kiedyś będzie taka fajna i oblegana jak Toruń tyle że od tego łażenia sobie nogi obtarłam i to boleśnie, chyba nie wyjdę na dwór z tydzień (i tak ma padać). No i coś jeszcze KUPILIŚMY WÓZEK hehehehe 🤪 🤪 całego obmacałam, zobaczyłam wszystkie możliwości, aż się zmęczyłam i jestem zachwycona. Kupiłam taki jaki chciałam no i za 1/2 ceny (nawet trochę mniej bo przez VAT podrożały).
Spróbuję moje foto też wstawić ale wątpię że Explorer to zdoła zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak wszyscy to ja też wstawiam moje ślubne 😁 😁 a co!Wiedziałam że pomysł z fotkami będzie fajny 😁 😁 pięknie wszystkie wyglądacie i wreszcie wiem z kim gadam hehe,bo tak bez twarzy.....
karolcia 12345inie jesteś sama, jak widzisz ja też jestem brunetką,(i kilkla dziewczyn z tego co widzę również) całe życie w sumie byłam,czasem tylko jakieś pasemka mnie naszły 🙂ale do ślubu musiał być natural 😁
Ja dziś cały dzień przesiedziałam w ogrodzie,cudowne słonko było, chcę już lata 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
malstep cudne masz te włoski a one są naturalnie kręcone ???




dziękuje 🙂 🙂 🙂
tak naturalnie, na ślub nie byłam u fryzjera się czesać,w ogóle chyba nie byłam nigdy u fryzjera się uczesać,a jak byłam to i tak pewnie mi się nie podobało,dlatego na ślub po prostu uczesałam się sama.hihi. taka natura kręconych włosów,najlepiej wyglądają naturalnie rozpuszczone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malstep Super, ja kiedyś byłam blondynką (włosy do pasa i grzywka- wszyscy mówil, że wyglądam jak Maryla Rodowicz hehehehe miałam tylko nadzieję że nie taka obecna tylko parę lat młodsza 🤪 ) Ja nie mogę w pełni dojść do moich naturalnych bo naszło mnie na czarny i nie mogę się go pozbyć, teraz mam odrost na 15 cm i chyba nie będę nic oprócz szamponetek do powrotu do pracy używać to mam nadzieję że wkońcu będę natrulana, chociaż włosy są bardzo długie, a powiem szczerze że mocno mnie kusi ostry rudy kolor 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolcia12345i napisał(a):
malstep Super, ja kiedyś byłam blondynką (włosy do pasa i grzywka- wszyscy mówil, że wyglądam jak Maryla Rodowicz hehehehe miałam tylko nadzieję że nie taka obecna tylko parę lat młodsza 🤪 ) Ja nie mogę w pełni dojść do moich naturalnych bo naszło mnie na czarny i nie mogę się go pozbyć, teraz mam odrost na 15 cm i chyba nie będę nic oprócz szamponetek do powrotu do pracy używać to mam nadzieję że wkońcu będę natrulana, chociaż włosy są bardzo długie, a powiem szczerze że mocno mnie kusi ostry rudy kolor 🙂 🙂

ojjjjj rudy tyle razy mnie kusił,ale jeszcze nigdy się nie odważyłam 🥴 🥴
boję się że będę żle wyglądać,szukałam nawet programu w necie który zmienia kolor włosów fryzurę itp,ale wszystkie płatne 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malstepja kiedyś miałam już rudy ale nie taki jak bym chciała, tamten rudy był efektem rozjaśniania i wyszedł przypadkowo, co prawda chodziłam z miesiąc z nim i zmieniłam kolorek, teraz mi się marzy taki ostry rudy 🙂
Zmieniłam przeglądarkę wstawię zaraz foto jak się uda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolcia12345i napisał(a):
Malstepja kiedyś miałam już rudy ale nie taki jak bym chciała, tamten rudy był efektem rozjaśniania i wyszedł przypadkowo, co prawda chodziłam z miesiąc z nim i zmieniłam kolorek, teraz mi się marzy taki ostry rudy 🙂
Zmieniłam przeglądarkę wstawię zaraz foto jak się uda 🙂

o to czekam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od zawsze byłam blondynką i miałam długie proste włosy. A po urodzeniu Kubusia całkowicie zmieniłam swój wygląd. Nie dośc że ścięłam włosy na króciutko to jeszcze na dokładkę zmieniłam kolor na rudyyyy właśnie hihih 🙂 I teraz czuję się naprawdę dobrze. A zawsze mi się marzyły takie naturalnie kręcone włoski. Zazdroszczę Ci ich. Mój mąż ma naturalnie kręcone ciemne włoski i mam nadzieje, że jak urodzi nam się teraz córeczka to odziedziczy po tatusiu te kręciołki 🤪 🤪 🤪



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przed wczoraj miałam takie włoski ale wczoraj je sobie odświeżyłam i mam jeszcze bardziej rudawe 🤪 🤪 Jak znajdę chwilkę jutro to cyknę jakąś fotkę. A farbowałam farbą GARNIER POLECAM.






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Jeszcze przed wczoraj miałam takie włoski ale wczoraj je sobie odświeżyłam i mam jeszcze bardziej rudawe 🤪 🤪 Jak znajdę chwilkę jutro to cyknę jakąś fotkę. A farbowałam farbą GARNIER POLECAM.








wow porównując zdięcie ze ślubu i to ,nie do poznania jesteś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc
malstep No właśnie nie mogę zejść z tego czarnego ( do ślubu to był średni brąz ale jak zwykle moje niesforne włosy zrobiły się czarne )
magdalena20 Garnier na moje włosy nie przyjmuje w ogóle niestety, szkoda bo ładnie pachnie, mi chodzi o ostrzejszy rudy, taki nie wiem czy dobrze nazwę kolor ale chyba tycjanowy jest taki mocno rudy. Faktycznie fotki ze ślubu i obecnie - całkowita zmiana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Hej dziewczyny znalazłam taką stronkę na której jest pokazane jak łatwo można pomylic i źle zinterpretowac na usg płec dzidziusia. Ale nieźle... 😲 😲 😲

STRONA O PŁCI DZIECKA




o kurdę dopiero teraz zoorientowałam się że mój lekarz mi tłumaczył,że na chłopca coś stoi pionowo,a na dziewczynkę jest skierowane w stronę stópek ( albo odwrotnie,już nie pamiętam ).I tak właśnie u mnie zoorientował się że będzie chłopczyk 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm mam nadzieję, ze moja lekarka dobrze nam powiedziała, w sumie widzieliśmy wszystko i wyglądało na chłopca i to był 19 tydzień więc myślę, ze będzie jednak chłopak 😆 wózek granatowo-biały kupiliśmy w sumie z myślą o dwójce dzieci i jak będzie później dziewuszka to też będzie nim jeździć 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nie źle... 5 dni mnie nie było i 137 stron zaległości 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Macie Kobietki tempo! Ale wybaczcie nie nadrobię 😉 Nie dam rady!!!

Patrzyłam że pisałyście o włoskach i zdjęciach ślubnych. Ja chyba żadnych zdjęć ślubnych w wersji elektronicznej nie posiadam więc nie wrzucę ;-/
Co do włosów to moje krzyczą o fryzjera! Na jesieni jakbym czuła że będę w ciąży (bo nie planowaliśmy) zrobiłam sobie farbkę prawie identyczną jak naturalne 😉 Ale muszę Wam powiedzieć że przed ciążami miałam bardzo podatne włoski, taką burzę loków. Wiem że trudno w to uwierzyć ale po porodzie włosy się wyprostowały!!!! 🥴 🥴 🥴 Nie poznałam siebie w lustrze! 😲 😲 😲 Teraz bywa różnie, ale za tymi kręconymi to mój mąż czasem wzdycha, były fajne. Teraz tylko czasami lekko się podkręcą, albo tylko te z przodu, więc wolę je prostować lub lekko na szczotce podkręcać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...