Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Justyna891 napisał(a):
Dziekuje dziewczynki uspokoilyscie mnie 🙂 ja biore tylko witamniki Elevit dla ciezarnych. Dostalam od lekarza probke Prenatalu,wydaja mi sie lepsze,chociaz nie stawaja w gardle brrr 🥴 🤢 😮
W lipcu wesele u braciszka,troche mnie krepuje bo to juz bedzie 8 miesiac i zbytnio sobie nie poszaleje.
Zamowilam sukienke, moze sie w nia pozniej wcisne 😁 😁
http://moda.allegro.pl/modna-sukienka-kopertowa-dla-przyszlej-mamy-3401-i1513345882.html


Mnie się tez bardzo te sukienki podobaja i chyba się na nią skusze 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie troszkę ogarnęłam chałupkę,przygotowałam obiadek i ... boli mnie krzyż ups...starość nie radość hahaha 🙃 więc idę sobie odpocząć tym bardziej że mój smyk właśnie zasnął

zajrzę później - buziaki mamusie 🤪 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):
Eleeza wiesz termin to jedno a poród to drugie.Nie przywiazywałabym się na Twoim miejscu do terminu 🙂 🙂 🙂 🙂Ja termin z USG mam na 26 sierpnia,a jedno wesele 31 lipcca.


Nie przywiązuje się 😉 Bo może się okazać, że w dniu wesela Maluch będzie już z nami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eleeza napisał(a):
malstep napisał(a):
Eleeza wiesz termin to jedno a poród to drugie.Nie przywiazywałabym się na Twoim miejscu do terminu 🙂 🙂 🙂 🙂Ja termin z USG mam na 26 sierpnia,a jedno wesele 31 lipcca.


Nie przywiązuje się 😉 Bo może się okazać, że w dniu wesela Maluch będzie już z nami 😁

też tak myślę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
Hej dziewczyny, poszłam do pracy i stwierdziłam że nie wysiedzę.
Byłam u lekarza dostałam 2 tygodnie zwonienia i jeszcze dziś wieczorem idę do ortopedy by sprawdził co z tym kręgosłupem.


Dobra decyzja, nie ma co się męczyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
Hej dziewczyny, poszłam do pracy i stwierdziłam że nie wysiedzę.
Byłam u lekarza dostałam 2 tygodnie zwonienia i jeszcze dziś wieczorem idę do ortopedy by sprawdził co z tym kręgosłupem.

a co dokladnie z kręgoslupem Ci sie dzieje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):
Diviana napisał(a):
Hej dziewczyny, poszłam do pracy i stwierdziłam że nie wysiedzę.
Byłam u lekarza dostałam 2 tygodnie zwonienia i jeszcze dziś wieczorem idę do ortopedy by sprawdził co z tym kręgosłupem.

a co dokladnie z kręgoslupem Ci sie dzieje?


Straszliwie mnie boli jak siedzę, wczoraj bardzo dużo chodziłam i zaczął mnie boleć trochę, a po nocy się okazało że ledwo się ruszam nie mogę spać na żadnnym z boków tylko na plecach bo mnie straszliwie boli, a najbardziej gdy siedzę. Lekarz stwierdził że jak ktoś wcześniej miał problemy (a ja właśnie wcześniej byłam garbusem zawsze) to że ciąża może na jakieś kręgi uciskać i tym może być to spowodowane. Ale dokładniej powie mi co i jak ortopeda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
Diviana dobra decyzja 🙂
A u kogo byłaś? Internisty?


Nie wiedziałam do kogo sie zapisać 🥴 więc dzwonię do rejestracji że do internisty a pani mi mówi że internista to jutro po południu pierwszy wolny termin, to się pytam do ginekologa i mnie zapisała do przemiłego pana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
malstep napisał(a):
Diviana napisał(a):
Hej dziewczyny, poszłam do pracy i stwierdziłam że nie wysiedzę.
Byłam u lekarza dostałam 2 tygodnie zwonienia i jeszcze dziś wieczorem idę do ortopedy by sprawdził co z tym kręgosłupem.

a co dokladnie z kręgoslupem Ci sie dzieje?


Straszliwie mnie boli jak siedzę, wczoraj bardzo dużo chodziłam i zaczął mnie boleć trochę, a po nocy się okazało że ledwo się ruszam nie mogę spać na żadnnym z boków tylko na plecach bo mnie straszliwie boli, a najbardziej gdy siedzę. Lekarz stwierdził że jak ktoś wcześniej miał problemy (a ja właśnie wcześniej byłam garbusem zawsze) to że ciąża może na jakieś kręgi uciskać i tym może być to spowodowane. Ale dokładniej powie mi co i jak ortopeda.

mnie przed ciążą pobolewaly biodra,i postanowilam iść do ortopedy,żeby w ciąży nie mieć problemów,i wtedy powiedział mi że jest ok.A teraz też czasem odczuwam bóle,promieniowanie na nogi ,i w dole pupy tak z lewej strony kości udowej,czasami się nasila ale ogolnie nie boli bardzo.
Ciekawa jestem co Tobie powie,bo chyba prześwietlenia to nie może Ci w ciąży zrobić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eleeza napisał(a):
mapa napisał(a):
No to super, może jego weźmiesz na prowadzącego ciążę?
Jakoś nie mogę uwierzyć, że zawsze byłaś 'grubasem' 😮


Garbusem 🙂 Jak samochód 😁


😁 Właśnie mam krzywy kręgosłup i się garbię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Och tyle tych postów aż się gubię.
Lekarz bardzo fajny miły i spoko więc może to właśnie on zastanie lekarzem prowadzącym, taki starszy już trochę jest i empatyczny.
Co do rentgena to faktycznie w ciąży nie wolno więc nie wiem jak ortopeda zbada czy wszystko w porządku czy nie, ale podzielę się doświadczeniem z Wami.
Lekarz stwierdził że istnieje jeszcze jedna możliwość, że po prostu mam niewygodne łóżko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza napisał(a):
mapa napisał(a):
No to super, może jego weźmiesz na prowadzącego ciążę?
Jakoś nie mogę uwierzyć, że zawsze byłaś 'grubasem' 😮


Garbusem 🙂 Jak samochód 😁



☺️ ☺️ ☺️ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
marta-lion napisał(a):


ja mam JEDO Fyn 4DS.


marta-lion Ty kupowałaś teraz samą gondolę?

Nie to jest razem ze spacerówką. Ale powiem szczerze przy Majce miałam taki sam wóżek. Używałam tylko gondoli. Spacerówki nawet nie rozpakowaliśmy. Ale w sumie dlatego że zamieniliśmy na taką Coneco Juupi.
Bo wylatywaliśmy i potrzebowaliśmy czegoś do samolotu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):

Straszliwie mnie boli jak siedzę, wczoraj bardzo dużo chodziłam i zaczął mnie boleć trochę, a po nocy się okazało że ledwo się ruszam nie mogę spać na żadnnym z boków tylko na plecach bo mnie straszliwie boli, a najbardziej gdy siedzę. Lekarz stwierdził że jak ktoś wcześniej miał problemy (a ja właśnie wcześniej byłam garbusem zawsze) to że ciąża może na jakieś kręgi uciskać i tym może być to spowodowane. Ale dokładniej powie mi co i jak ortopeda.


Wiem co czujesz ..Ja tez jestem przygotowana na cierpienia mam druty biegnące przez caly kręgosłup...tylko czekać kiedy zacznie mnie boleć...Całe szczescie poki co nie mam duzego brzucha bo to jednak obciążenie, ale jestem na te męki przygotowana...zresztą juz nie jedno w kręgosłupem przeżyłam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana mnie bardzo dokucza kosc krzyzowa. Lekarz powiedzial ze wszystkie skrzywienia w kregoslupie teraz dadza znac o sobie 😞 a mam skolioze.. ja dziewczynki jade na zakupy. Znalazlam sliczne body po 4,99 😎 🤪 kupie tez troche wiekszych rozmiarow.
Milego dnia kochane 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...