Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie drogie koleżanki!!! 😁 😁 😁

Oooo matko od rana 23 strony do nadrobienia. Nieźle, nieźle dziewczyny.!!! 🤪 🤪 🤪

Ja jestem już po pracy. Miałam dzisiaj robiony test na glukozę!!!! Dobrze, że wzięłam tą cytrynę, jakoś wypiłam te 75 g glukozy. Ale potem 2 godziny ciężko było wysiedzieć i jeszcze cały czas na czczo.
🥴 🥴

O 15 idę odebrać wyniki. Mam nadzieje, że wszystko ok wyjdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja też mam skoliozę i problemy z odcinkiem lędźwiowym i ostatnie 3 lata przed ciążą często czułam straszny ból. Bałam się jak to będzie w ciąży, ale odpukać na razie nie jest źle 🙂 Może dlatego, że staram się w ciągu dnia troszkę poleżeć, no i nie dźwigam 🙂 Zobaczymy jak będzie gdy brzuszek urośnie.

Madalena- trzymam kciuki żeby wyniki były w normie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli o te nasze kręgosłupy chodzi to mi dzisiaj też jakoś zaczął bolec i tak śmiesznie jakby na jedną nogę ból promieniował. Może dzidzia na jakiś nerw mi usiadła 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie to było tak, że mi ten brzuszek na zewnątrz wywaliło taką piłkę miałam naprawdę sporą a później jakoś się schował znów trochę do środka, piłka jeszcze jest, ale od kiedy się znowu do środka schował to mnie zaczął kręgosłup boleć na początku tak czasami jak za dużo posiedziałam itp. a dziś to mocno mnie boli więc nie wiem.
Ja to czasem czuję jak mi się dzidzia mości na pęcherzu i musze wtedy szybko do toalety he he 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez miałam przed ciąe problemy z kregosłupem,mi jakieś dwa lata temu wyleciał dyk,ból jak cholera 😲W zeszłym roku chodzi łam na takie masaże,i mam tylko nadzieje ze nie odezwie mi sie to znowu jak bede miała duzy brzuszek.Bo tez staram sie polegiwać i nic ciezkiego nie dzwigac.le czsami po caym dniu czuje ból 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdalena20 trzymam kciuki za wyniki, ja jutro zamierzam isc na ta glukoze 🥴

wlasnie wrocilam z zakupow, z mama polazilam po sklepach, jej znajoma spotkalysmy i nie mogla uwierzyc ze moja mama babcia zostanie 😁 😁 😁
i kupilam sobie truskawki o ograski malosolne. (kazde po 25 zl za kg) masakra z tymi cenami 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
znów tyyyyle postów
marta- dzięki za info o wózku (ty doświadczona w tym jesteś to muszę podpytać)
crazy- mi też podoba się Lilka, na tą chwilę to jedyne imię dla dziewczynki, a dla chłopca Jaś lub Szymon ale pewnie jeszcze się to zmieni 🙂
Jeśli chodzi o bóle kręgosłupa to ja na szczęście takowych nie mam, ale u mnie jest problem z kolanami już od szkoły średniej się z tym męczę- bolą a na zdjęciach nic nie wychodzi a ortopedzi to mnie rozbrajają- jeden stwierdził, że rosnę (dawno), kolejny że mam obciążone stawy (przy wadze na tamtą chwilę 46kg) a kolejny powiedział, że nic mi nie jest i bądź tu człowieku mądry:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie słyszałam przed chwilą (można powiedzieć "na żywo") nawoływanie muezina do modlitwy 🙂 Rozmawiałam przez telefon z mamą, która jest w Betlejem i było słychać 🙂 Aż ciary idą po plecach 😁 😁
Ciekawe doświadczenie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widze że ból kręgołupa to zmora nie tylko moja 😉 mnie prócz kręgosłupa to od kompa kark boli a nawet kłuje 😞 od dwóch dni do kręgosłupa i karku dołączyły biodra w zależności od tego na którym boku śpię ten boli. więc i w nocy i w dzień mam rozrywkę 🤢 😁
magdalena20 trzymam kciuki z wyniki 🙂
teraz zmykam do domu (na dziś mam dość siedzenia) biorę psa i na łono natury troche powdychać świerzego powietrza 🙂
do później mamcie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jesli chodzi o imiona to dla dziewczynki u mnie na pierwszym miejscu jest liliana, potem livia laura albo eliza. a dla chlopca mikolaj albo blazej.niestety moj m. nie podziela mojego zdania i corke chce nazwac marysia akbo malgosia a chlopca filip, kacper albo rysio 😮 😮 jak slysze o tym ryszardzie to az nerwy mam. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
jesli chodzi o imiona to dla dziewczynki u mnie na pierwszym miejscu jest liliana, potem livia laura albo eliza. a dla chlopca mikolaj albo blazej.niestety moj m. nie podziela mojego zdania i corke chce nazwac marysia akbo malgosia a chlopca filip, kacper albo rysio 😮 😮 jak slysze o tym ryszardzie to az nerwy mam. 😁


Mój były to Rychu- kawał palanta 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was Mamusie
Dentyste juz mamy z główki ale tak mnie wkórzyła, ze masakra. Nie dośc że ledwo do Niej dojechałam bo to bedzie tak z 13km a w autku cały czas robiło mi się słabo, oblewały mnie poty i czułam się jak bym miała zaraz zemdleć. To weszłam do gabinetu a ona mnie obejzała i stwierdziła ze to nie dziurka tylko przebarwiona plomba 😠 😠 😠 😠 😠 A przeciez na ostatniej wizycie sama mówiła, ze jeszcze ta jedna mała dziureczka została 🤪 🤪 🤪 Mam sie zgłosic do niej na poczatku 9-go mc. Ale patrzecie jakie cwaniaki z tych lekarzy, jako ze my ciężarne mamy wszystko na fundusz zdrowia, całą opiekę stomatologiczna to ona karze mi przyjść w 9 mc a potem pewnie powie że po porodzie, zeby chociaz za znieczulenie skasować 😠 😠 😠 MASAKRA
Eleeza trzymamy kciuki, na pewno bedzie wszystko dobrze. Czekamy na wieści. 🙂
A jesli chodzi o wszelkiego rodzaju bole to ja mam okropne ale krzyża 😞 czasami tak mnie boli ze zadna zmiana pozycji nie pomaga, ale to pewnie przez to ze mam tylozgięcie, przynajmniej mój gin mi tak mówił, jeszcze zanim zaszlam w ciążę że z krzyżem to bede miała problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wróciłam od ortopedy, powiedział mi że mam kręgosłup w kształcie litery S i ze mam przykurcz mięśni i dał skierowanie na terapię manualną (która już jest płatna 75 zł za wizytę 🤨 ) Stwierdził że faktycznie w ciąży tak jest że wszystko w kręgosłupie wychodzi i że przed ciążą się trzeba przygotowywać na to wydarzenie chodząc na basen czy pilates. Mówił, że powinno się leżeć na wznak z nogami podniesionymi pod kątem 90 stopni albo na boku w pozycji embrionalnej z poduszką między nogami bo to odciąży kręgosłup i że nic innego w ciąży sie nie da zrobić. Jakby bardzo bolało to wziąć paracetamol. AAA i kupić porządne łóżko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wróciłam ze sklepu,ma ostatnio straszna ochote na wafle krówkowe i krówki 😆ój mąus poszedł na ogródek cos tam wkopywać.
Diviana masz troszkę przerabane z tym kregosłupem 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...