Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi


witam primaaprilisowo 🤪 🤪 🤪
Pogoda zrobiła psikusa i pada deszcz 😠
Wszystkim dziewczynkom co mają dziś wizyty życzę żeby dzideczki pokazały kim są 😉
Moniq superaśno że doczekałaś kopniaczków - w końcu przestaniesz się stresować babko 😜
karolciakam fajnie że jesteś z powrotem 🙂 gratuluję córeczki
A ja nie wytrzymałam do potwierdzenia czy faktycznie dziewuszkę noszę i kupiłam wczoraj różowe śpioszki,czapeczkę,łapki-niedrapki i skarpeteczki ☺️ 😜
Po wczorajszym sprzątaniu ogarnął mnie dziś leń i sobie odpoczywam hihi...byłam umówiona na spacer do parku i czekam kiedy przestanie padać 😞...nawet chleb dla kaczek pokruszyłam wczoraj a tu taki psikus uch...
Miłego dnia bez psikusów 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień Dobry Brzusie
Mi wczoraj odcięli interneta i myślałam ze się zanudze aż poszłam na zwonieniu na 3 godz do pracy 😉
Dziś znów mam sporo załatwień ale kręgosłup boli mnie już o wiele wiele mniej 😁
Karolciakam super że już wszystko dobrze, bo się trochę tu martwiliśmy.
Foga co do włoskich orzechów to chętnie bym skorzystała z Twojej propozycji, tylko nie wiem czy to nie będzie jakiś kłopot dla Ciebie z wysyłką i tp. Odwdzięczyłabym się jakąś biżuterią zrobioną ręcznie (bo to takie moje hobby, ale musiałabyś mi napisać jakie kolorki lubisz i co nosisz)
Pozdrawiam brzuszki primaaprilisowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny dzisiaj sie obudzilam i mam mala opryszczke na utsach niestety mam tego paskudnego wirusa wiele lat i od czasu do czasu sie odzywa. I musial teraz.... 😞 Miala ktoras taki problem? Wiecei czy to grozne? Od razu posmarowalam antybiotykiem. Ale sie martwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana, żaden problem - napisz mi tylko na maila adres i dane do wysyłki, a orzechy dostaniesz pod same drzwi 😁 😁 fakt, ze może nie sa one tak ślicznie wyglądające jak w sklepie, ale masz gwarancję, że są 100% naturalne 😉 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana, żaden problem - napisz mi tylko na maila adres i dane do wysyłki, a orzechy dostaniesz pod same drzwi 😁 😁 fakt, ze może nie sa one tak ślicznie wyglądające jak w sklepie, ale masz gwarancję, że są 100% naturalne 😉 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie ,dzisiaj wpadam wcześniej,bo wczoraj 28stron mia,łam do czytania.
Karolciakam super że wszystko sprawdzili i Cię wypuścili,i kolejna cipeczka w domku,gratulację
Evelina co do opryszczki,to wiem co to znaczu bo też mam takiego wirusa i czasem się odzywam,w ciązy jeszcze nie miałam,choc tez się bałam że dostanę,ale poczytałam trochę o tym i w tym miejscu to nie jest groźne dla dzidzi,gdyby opryszczka przeniosła się na dół....tam w okolice intymne ,to byłoby groźne.Tak więc nie masz się co martwić 🙂
U mnie tez dziś coś pogoda się zepsuła,ale ja nie tracę wiary że w weekend ma być pięknie 😆
Jutro na pewno tu nie zaglądne bo są urodziny córeczek mojej siostry i wielkie kinder party sie szykuje 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczęta 🙂 u nas pogoda także marna, dobrze ze chociaz nie wieje to jakiś spacerek się odbębni 🤪
Wczoraj byłam u Lekarza, wszystko w porządku no ale gorzej bylo jak spytalam o plec... cytat "na tym slabym aparacie to ja Pani płci dziecka nie zobacze" no i tak........ 😠 😠 😠 beznadzieja!
Dzisiaj za mną kolejna nieprzespana noc, bo dzisiaj tez idziemy na usg 😜 😜 😜 i znowu spać nie moglam... 🤔 🤔 🤔 🤔 Będę wiedziała, o ile Maleństwo nie zrobi psikusa, najprawdopodobniej późnym wieczorem 🤪 juz nie moge sie doczekac...!!! 🤪 🤪 🤪

monika835 chyba tez wybierasz sie dzis na badanie 🤪 daj znac jak bedziesz wiedziala!

pozdrawiam Mamuski bardzo goraco - zycze dzis słoneczka...hm... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry sierpnióweczki 😘 wybieram się dzisiaj na zakupy do sklepu dziecinnego który mam kilka kroków od domu a jakoś nigdy tam nie zajrzałam. 🤪 Synuś mnie w nocy kopniakami budził i stwierdziłam że kupie mu na te stópki skarpeteczki 😁 Fryzjera tez czas odwiedzić ☺️ 😁 Wieczorem idziemy na roczek do siostrzenicy,jest taka ślliczna 😎 Dziś prima aprilis wiec życze wam mamusie pierwszego psikusa od dzidziusia 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamusie 🙂

Karolciakam gratuje córci 🙂 i cieszę się,że już jesteś w domku 🙂
Ewelina ja też miałam opryszczkę, najlepiej idz do apteki i poproś o specyfik na opryszczkę dla kobiet w ciązy. Mi tak mama kupiła, co prawda specyfiki te są łagodniejsze i opryszczka schodzi wolniej, ale schodzi... Dzidziusiowi opryszczka na ustach nie grozi, gorej gdyby była na narządach rodnych więc uważaj .
K8 on line i monika 835 czekmy na wieści po wizytach, aby nasz rachmistrz mógł uzupełnić listę naszych maluszków o płeć i imina 🙂 I może znów się okaaże,że Elizee przepowiednia się sprawdzi 🙂

Mnie dziś z rana bolał brzusioi tak już kilka dni, wiem,że ostatnio jak tak miałam to za jakś czas zauważyłam duży przyrost brzusia 🙂 Zapewne i teraz rośnie i dlatego pobolewa...
Mój bobasek coś ostatnio nie za bardzo kopie....Słyszę go tylko jak statoskop przyłoże do brzusia, tak to jakoś czasami jak położę wieczorem rękę na dole brzucha czuję pulsowanie i tyle.
Miałam na wizytę iść 7.04(wtedy będzie 20 tydzień się zaczynał), ale do 16 mam zwolnienie więc raczej pójdę 14.07, aby nie chodzić dwa razy tym bardziej,że jeżdzę do innego miasta, a ja za bardzo niemogę autem jeździć więć nie będę przesadzać...
Właśnie mam pytanko orientujecie się może czy lekarz może mi zwolnienie od niedzieli wypisać? Bo mam do soboty 16.07, a muszę mieć bez przerwy, a poza tym zapewne lekarz da mi skierowanie na glukozę, i mam nadzieję,że nie będzie chciał mnie do szpitala położyć.. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas dzisiaj ładne słonko świeci tylko wiatr chłodny wieje.

Kupiłam na Allegro legginsy-jeansy ale takie normalne nie ciążowe tak się cieszyłam.... a tu się okazuje że w pasie się bardzo mało naciągają 😞 Muszę się przejść do mojej krawcowej i zapytać czy da rade tam większą gumę wpuścić. a jak nie to najwyżej po ciąży będę nosić o ile ekspresem schudnę 😁 😁 😁

k8_online powodzenia ! Oby się dzidziuś ujawnił 🙂

Justyna owocnych łowów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry brzuszki

Jak samopoczucie,bo u mnie dzis juz lepiej 🙂Dzis dostałam getry które zamawialam tydzien temu i jestem bardzo zadowolona,rozmiar ok i rozmiar tez,na pewno jeszcze na lato zamówie.Dzis na obiadek zupka jarzynowa,a wieczorkiem przychodza do nas znajomi i juz im zapowiedziałam,że będziemy jeśc pizze,bo mam straszna ochoet 😆
Jutro na imieninki do moje mamy,a w niedziele wieczorem jade na USG i się denerwuję,żeby było wszystko dobrze.
Jężeli chodzi o paste elmex,to ja stosowałam i ta pomarańczowa i zielona,ale w ciązy smak mi nie podchodzi i stosuje sensodyne,bo ja mam wrazliwe zabki i dziąsła 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie nie pytałam lekarza, tylko nasze doświadczone mamusie brzuszkowe 🙂

Niektóre nasze brzuszkowe mamusie już kolejny raz są w ciąży, i miały opryszczkę i mi doradziły, dlatego wszystko to co od nich usłyszałam zwinęłam w jedną wypowiedz i Ci odpisałam. 🙂 Jeżeli jednak boisz sie i ma Ci to spędzać sen z powiek jeżeli masz możliwość zadzwoń do swojego lekarza do którego chodzisz i podpytaj. Jednak nie sądzę, aby Ci powiedział coś innego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry mamusie 😁 😁 😁 😁
U Nas dzisiaj tez szaro ale naszczęście ciepło. 🙂
Crazzzyyy ja raz tez miałam taki ostry ból w okolicach jajników, ze wyprostowac sie nie moglam. Nawet no-spa nie pomagała, cała noc nie przespana, kupa nerwów. Ale jak pojechałam do lekarza to okazalo sie ze wszystko jest oki. Poprostu wiązadła się naciagały i tyle. 🙂 Ale dla spokoju Twojego i maleństwa radzę wybrac się do lekarza. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Evelina_ napisał(a):
hej dziewczyny dzisiaj sie obudzilam i mam mala opryszczke na utsach niestety mam tego paskudnego wirusa wiele lat i od czasu do czasu sie odzywa. I musial teraz.... 😞 Miala ktoras taki problem? Wiecei czy to grozne? Od razu posmarowalam antybiotykiem. Ale sie martwie.


Evelina ja tez ma często problemy z opryszczką,spróbuj maścia cynkowa,ona na pewno ci nie zaszkodzi,tylko zasuszy to świństwo,ale z domu z tym nie wychodz,bo ona jest biała 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wczoraj skusiłam sie na zakup,dla mojego babelka,kupiłam dwie pary bodasków 😆
A dzis chce sie wybrac na zakupy,z moim mężem i nie wiem jak to sie skończy.usze kupić sobie staniczek i jakieś butki.Ogólnie to wolę chodzić sama na zakupy,bo nikt mi nie marudzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!! U nas niby ciepły ale deszczowy dzień, chciałam iść z koleżanką na spacer a tutaj nic z tego.
Dzięki za odpowiedzi co do Elmex-u, kupię sobie już bez względu na smak, wszystko przeżyję żeby tylko stan ząbków trochę się poprawił. Tak jak pisałam to znieczulenie wg ginekologów i dentystów jest bezpieczne (rozrabiane - bez adrenaliny-bo może skurcze macicy wywołać-nie jestem pewna czy to o adrenalinę chodzilo ale chyba tak) ale jak na mój rozum to co za dużo to niezdrowo, więc muszę jakoś zaczarować te świeżo naprawiane zęby, żeby się ponownie nie psuły hehehe
Męczy mnie żeby komuś jakiś kawał wywinąć, ale nie mogę nic wymyślić 😞 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak piszecie o zakupach, a ja już praktycznie wszystko mam, była u mnie kolejna koleżanka i przywiozła 3 wielkie torby 🙂 🙂 🙂 🙂 nosiedłko, rożki, kocyki, śpiworki i kombinezony na zimę, ciuchy że do Wiktorka roczku chyba nic nie kupię, bo są przepiękne, prawie same welurowe, śliczne i akurat na zimę. Zrobiłam porządek w szafach trochę i zostawiłam tylko te najmniejsze resztę popakowałam w paczki i rozpisałam rozmiary, jak przyjedzie czas to będę na bieżąco paczki wyciągać 🙂 🙂 jeszcze jedną szafę mam do podzielenia ale nie mam siły 😞 tak więc został nam do kupienia fotelik samochodowy, łóżeczko i pościele i koniec 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...